63
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +7
63 ppt ?

Co zrobić z piersią kurczaka? (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co zrobić z piersią kurczaka?

Napisał(a): ~fitynka -

Proszę o pomoc! Jak zrobić fit obiad z kurczakiem? Mam na myśli szybkie i proste przepisy na lunch. Od pewnego czasu zaczęłam chodzić na siłownie, dlatego zależy mi na tym by zacząć się zdrowo odżywiać. Nie stać mnie na dietetyka, więc większość mojej wiedzy czerpię z internetu. Niestety, „fit blogerki” proponują potrawy, które wymagają za dużo składników, o których nigdy nie słyszałam.
Szczególnie zależy mi na tym, by nauczyć się gotować potrawy, które mogę jeść po ćwiczeniach! Wiem, że w internecie można znaleźć pełno zasad co do gotowania, ale większość z nich jest dość skomplikowana lub wymaga trudnodostępnych produktów. Szukam sprawdzonych przepisów, który mogłabym łatwo modyfikować, tak by móc je często odtwarzać.

INTERIA.PL

Re: Co zrobić z piersią kurczaka?

Napisał(a): ~żeberko -

Możesz sprawdzić jakieś zwykłe przepisy z sosem sojowym, imbirem i czosnkiem, lekko podsmażyć. Pokroić 3 plastry świeżego ananasa albo 3/4 kiwi i zjeść to razem, dobe, smaczne i fit.
Ewentualnei natrzeć oliwą z przyprawami i wsadzić do piekarnika, zjeść z warzywami- najlepiej świeżywmi. Pozdro

Napisał(a): ~Regina -

Jeśli chodzi o kurczaka, to tak naprawdę każdy dodatek będzie pasował. Może być ryż, może być kasza, może być makaron, do tego jakikolwiek sos - pieczarki, szpinak i masz pyszny obiad. Wszystko zależy co lubisz ;) kombinować można do woli i miksować składniki

Napisał(a): ~rafi -

Z piersią z kurczaka można zrobić wiele prostych, szybkich i fajnych dań dla osób chcących być fit. Moje typy:

Sałatka cezar - pyszna i lekka:
https://www.w(...)zankami

Albo po prostu smażona pierś z kurczaka z przyprawami, dodatkiem ryżu i warzyw. Polecam papirus Winiary, bo nie trzeba dodawać oleju:
https://www.w(...)alskich

Napisał(a): ~lolka -

Ze strony (bo akurat w pracy jestem i nie mam opakowania przed sobą): "sól, papryka* (14%), czosnek* (13%), pieprz cayenne (7,2%), kurkuma* (4,8%), curry (4%) (kolendra, kumin, kurkuma, pieprz, anyż, cynamon, nasiona kopru włoskiego, imbir, korzeń lubczyka, pieprz cayenne, ziele angielskie), olej słonecznikowy, nasiona kozieradki, cynamon, gałka muszkatołowa, goździki, *Warzywa uprawiane w sposób zrównoważony
Może zawierać gluten (zboża), mleko, jaja, seler i gorczycę." Także jak widać całkiem spoko, żadnych wzmacniaczy smaku.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co zrobić z piersią kurczaka?