16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń50
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +0
16 ppt ?

Co zrobić z suchą skórą? (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co zrobić z suchą skórą?

Napisał(a): ~olga -

a czy kosmetyki, których używasz są dostosowane do twojego typu cery? bo to jest dość istotna kwestia. źle dobrane kosmetyki mogą zaszkodzić, oczywiście przy suchej skórze nie powinnaś stosować kosmetyków do demakijażu na bazie alkoholu ponieważ one dodatkowo drażnią cerę.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~katrina -

jeżeli chodzi o suchą skórę to polecam ci zabieg gene0, który działa trzy fazowo: dotlenia skórę, złuszcza naskórek i jednocześnie oczyszcza skórę zrogowaciałą. Ja sobie funduje ten zabieg raz na jakiś czas w krakowskiej klinice vesuna i czuję się jak nowo narodzona. Swoją drogą tu wklejam link do tekstu o suchej cerze, który pojawił się na ich blogu:https://vesun(...)-skora/ . Można się wielu ciekawostek dowiedzieć.

Reklama

Napisał(a): ~iwona -

ja kiedyś nie wierzyłam, że takie dodawanie oleju lnianego może poprawić kondycję skóry, ale byłam w dużym błędzie. teraz moja skóra jest w bardzo dobrej formie, a to wszystko za sprawą oleju lnianego. kto by pomyślał, że olej może tyle zmienić.

Napisał(a): ~Ona -

~katrina jeżeli chodzi o suchą skórę to polecam ci zabieg gene0, który działa trzy fazowo: dotlenia skórę, złuszcza naskórek i jednocześnie oczyszcza skórę zrogowaciałą. Ja sobie funduje ten zabieg raz na jakiś czas w krakowskiej klinice vesuna i czuję się jak nowo narodzona. Swoją drogą tu wklejam link do tekstu o suchej cerze, który pojawił się na ich blogu:https://vesun(...)-skora/ . Można się wieluU mnie bardzo dobrze sprawdza się emulsja nawilżająca z atoperala, nie mogę uzywac żadnych zapachowych balsamów ani płynów do kapieli. Po atoperalu skora jest miła w dotyku i nie robia mi się takie suche plamy

ciekawostek dowiedzieć.

Napisał(a): Mandy -

nawilżać, ale robić to z głową i odpowiednimi kosmetykami. Oczywiście nie zapominać o nawilżeniu skóry od środka poprzez picie wody. Mi bardzo pomogła przy suchej skórze Bielenda a dokładnie to nawilżający krem z serii fresh juice z sokiem z pomarańczy ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co zrobić z suchą skórą?