166
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi42
  • Ocen na +3
166 ppt ?

Co zrobić żeby chłopak się we mnie zakochał? (43)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co zrobić żeby chłopak się we mnie zakochał?

Napisał(a): ~gośka -

Dziewczyny, co zrobić żeby chłopak się we mnie zakochał?? Jak rozkochać w sobie chłopaka? Lepiej udawać niedostępna czy okazać mu jakoś moje uczucie? Poznaliśmy się pół roku temu na imprezie i spotykamy się czasem ale w gronie znajomych i nie mamy okazji porozmawiać sam na sam…jak pokazać chłopakowi że mi się podoba? Pomóżcie!

Re: Co zrobić żeby chłopak się we mnie zakochał?

Napisał(a): gość -

Nie zgadzam się żeby pokazać że Ci się podoba bo chłopak nie będzie miał żadnego wyzwania a oni lubią gonić kroliczki. To Ty musisz mu się spodobać i on musi jakiś krok wykonać a skoro tego nie robi to może nie jesteś w jego typie

Napisał(a): ~wer -

Oj, to nie jest takie proste.. Jeżeli spotykacie się w gronie znajomych, to musisz jakoś zwrócić jego uwagę na siebie, zagadać o coś, usiąść obok niego, napisać z jakimś problemem. Jeżeli np. jest informatykiem, to napisz, że zepsuł Ci się laptop i potrzebujesz pomocy. No, cokolwiek - zawsze da się coś wymyślić. Ale do miłości nikogo nie zmusisz, albo zaiskrzy albo nie!

Napisał(a): minimax777 -

To tylko moja opinia ... nie rada dla Ciebie. Sama musisz zdecydowac co zrobic.
Po pierwsze .. jesli Ty musisz kogos w Sobie rozkochiwac ... to moze mozesz to zrobic ale nie daje Tobie duzych szans ze to uczucie przetrwa dluzszy czas i ze wasz zwiazek bedzie owocny. Daje duze szanse temu ze NIE skonczy sie to dobrze ... na dluzsza mete. Dlaczego??/ Rozkochiwanie kogos w sobie znaczy ze wzniecamy w drugiej osobie PRAGNIENIA ....a to sa mysli polaczone z uczuciami. Mozna je szybko rozbuzowac w sobie i zaplonac wewnatrz jak siano polane beznzyna .. ale im szybciej to uczucie WYBUCHNIE .. tym szybciej sie WYPALI. To jak z jedzeniem schabowego .. szybko sie nudzi jesli mamy go codziennie. Czy mozna przezyc zycie z kims takim mimo twgo ze uczucie sie szybciej skonczy .. lub jego natezenie spadnie ??? Oczywiscie .. wszystko jest mozliwe ...Zalezy od dwojga ludzi .. jesli beda o siebie dbali i mysleli o sobie dobrze to mozna to osiagnac ... ale ilu ludzi to robi. Popatrz na statystyki rozwodow ... tam jest odpowiedz.

Jest cos co sie nazywa PRAWDZIWA MILOSCIA .. co nie pochodzi od mysli/pozadania .. i KAZDY z TYM sie rodzi. Oszczedze ci detali dlaczego tak jest. Jest w tym swiecie TWOJA DRUGA POLOWKA ...ktora w Sobie ma to uczucie. Jak sie spotkacie .. a zycie to kiedys USTAWI dla was (nie znasz czasu ani miejsca) .. to bedziesz wiedziala ze to ON .. on tez to poczuje. Jesli trafisz na ta osobe ... a on na Ciebie i zdecydyjecie sie byc RAZEM .. to kazda osoba ktora wygrala duza kase w LOTKA .. bedzie mogla powiedziec ze jest BIEDNA w porownaniu z WAMI.... Zycze Ci zebys na tego faceta trafila szybciej niz pozniej. Moze ten ktory Ci sie podoba nim jest ??? Kto wie ??? Musisz sama sprawdzic.

Ja bedzac na Twoim miejscu NIE WACHALBYM sie minuty by podejsc do niego i mu .. po prostu powiedziec ...ze wzbudzil z jakiegos powodu Twoje zainteresowanie. Podoba sie Tobie i .. TY sama chcesz odpowiedziec sobie na pytanie DLACZEGO .. poznajac go bardziej. Badz SZCZERA .. OTWARTA i nie wstydz sie. Jesli to czlowiek z "JAJAMI" .. to doceni to co zrozbilas. Jesli nie to bedzisz zadowolona ze sprobowalas i nie bedziesz miala nic sobie do zarzucenia. Gdy bedziesz grala w te idiotyczne podchodzy, o jakich romanse sie rozpisuja lub filmy rozpowszechniaja .. to nawet jak cos z tego wyjdzie to skonczy sie to pewnie jak z tym sianem o jakim napisalem. Ludzi powinni zrozumiec ze powinni byc szczerzy w stosunku do Siebie i informaowac kazdego o tym co czuja do Siebie. Nie kazde uczucie powinno prowadzic takich ludzi do LOZKA .. a moze wiele przyjazni by sie ta droga wywiazalo. O wiele lepsze relacje bysmy mieli miedzy soba jako ludzie. Ale moze to marzenie scietej glowy :) Pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Napisał(a): julciaDe -

Nie warto .
Faceci zamienią Twoje życie w piekło .
Będą zdradzać, oszukiwać, naciągać, mataczyć .
Zrobią z Ciebie wraka, a na starość zostaniesz sama z pieskiem .

Uwierz mi dziecko że nie warto grać w tą grę .
To jest taka gra w której zawsze przegrywa kobieta .

Napisał(a): minimax777 -

julciaDe Nie warto .

Jesli uwierzysz w to Co JulciaDe napisala .. to pewno bedzie to Twoim doswiadczeniem .... wczesniej czy pozniej.

Napisał(a): ~Ewa -

julciaDe Nie warto .

Bzdury piszesz, ja wygrałam, jeszcze chciałam o on już nie mógł.

Napisał(a): ~gość -

~Ewa
julciaDe Nie warto .

Bzdury piszesz, ja wygrałam, jeszcze chciałam o on już nie mógł.
A ile masz lat i z iloma miałaś do czynienia? Wygrałaś jedną rozgrywkę.

Napisał(a): ~Gość -

julciaDe Nie warto .

Rację masz.

Napisał(a): ~gość -

minimax777 To tylko moja opinia ... nie rada dla Ciebie. Sama musisz zdecydowac co zrobic.
Po pierwsze .. jesli Ty musisz kogos w Sobie rozkochiwac ... to moze mozesz to zrobic ale nie daje Tobie duzych szans ze to uczucie przetrwa dluzszy czas i ze wasz zwiazek bedzie owocny. Daje duze szanse temu ze NIE skonczy sie to dobrze ... na dluzsza mete. Dlaczego??/ Rozkochiwanie kogos w sobie znaczy ze wzniecamy w drugiej osobie PRAGNIENIA ....a to sa mysli polaczone z uczuciami. Mozna je szybko rozbuzowac w sobie i zaplonac wewnatrz jak siano polane beznzyna .. ale im szybciej to uczucie WYBUCHNIE .. tym szybciej sie WYPALI. To jak z jedzeniem schabowego .. szybko sie nudzi jesli mamy go codziennie. Czy mozna przezyc zycie z kims takim mimo twgo ze uczucie sie szybciej skonczy .. lub jego natezenie spadnie ??? Oczywiscie .. wszystko jest mozliwe ...Zalezy od dwojga ludzi .. jesli beda o siebie dbali i mysleli o sobie dobrze to mozna to osiagnac ... ale ilu ludzi to robi. Popatrz na statystyki rozwodow ... tam jest odpowiedz.

Jest cos co sie nazywa PRAWDZIWA MILOSCIA .. co nie pochodzi od mysli/pozadania .. i KAZDY z TYM sie rodzi. Oszczedze ci detali dlaczego tak jest. Jest w tym swiecie TWOJA DRUGA POLOWKA ...ktora w Sobie ma to uczucie. Jak sie spotkacie .. a zycie to kiedys USTAWI dla was (nie znasz czasu ani miejsca) .. to bedziesz wiedziala ze to ON .. on tez to poczuje. Jesli trafisz na ta osobe ... a on na Ciebie i zdecydyjecie sie byc RAZEM .. to kazda osoba ktora wygrala duza kase w LOTKA .. bedzie mogla powiedziec ze jest BIEDNA w porownaniu z WAMI.... Zycze Ci zebys na tego faceta trafila szybciej niz pozniej. Moze ten ktory Ci sie podoba nim jest ??? Kto wie ??? Musisz sama sprawdzic.

Ja bedzac na Twoim miejscu NIE WACHALBYM sie minuty by podejsc do niego i mu .. po prostu powiedziec ...ze wzbudzil z jakiegos powodu Twoje zainteresowanie. Podoba sie Tobie i .. TY sama chcesz odpowiedziec sobie na pytanie DLACZEGO .. poznajac go bardziej. Badz SZCZERA .. OTWARTA i nie wstydz sie. Jesli to czlowiek z "JAJAMI" .. to doceni to co zrozbilas. Jesli nie to bedzisz zadowolona ze sprobowalas i nie bedziesz miala nic sobie do zarzucenia. Gdy bedziesz grala w te idiotyczne podchodzy, o jakich romanse sie rozpisuja lub filmy rozpowszechniaja .. to nawet jak cos z tego wyjdzie to skonczy sie to pewnie jak z tym sianem o jakim napisalem. Ludzi powinni zrozumiec ze powinni byc szczerzy w stosunku do Siebie i informaowac kazdego o tym co czuja do Siebie. Nie kazde uczucie powinno prowadzic takich ludzi do LOZKA .. a moze wiele przyjazni by sie ta droga wywiazalo. O wiele lepsze relacje bysmy mieli miedzy soba jako ludzie. Ale moze to marzenie scietej glowy :) Pozdrawiam i zycze powodzenia :)
Nie da się wierzyć w te bzdury. To tylko dyrdymały dla poprawy nastroju.
Przykład z drugą połówka. Jaka człowiek ma szansę na spotkanie jej wśród miliardów ludzi, szczególnie kiedy się nie przemieszcza i całe życie mieszka w jednym miejscu? A co jeśli moja druga połówka mieszka w Australii i jest Aborygenem? I dlaczego moja druga połówka miałaby żyć w tym samym czasie, co ja?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co zrobić żeby chłopak się we mnie zakochał?