39
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +0
39 ppt ?

Co zrobić, żeby rano wyglądać i czuć sie lepiej? (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co zrobić, żeby rano wyglądać i czuć sie lepiej?

Napisał(a): Gość -

Do pracy muszę wstawać o 5.50, i tk od poniedziłku do piatku...na początku nie dostrzegałam tegoi, że źle wyglądam, dopiero zauważył to mąż, na dodatek jak wstaje czuję sie bardzo żle, nie mam energii i jestem słaba.
Co może być tego przyczyną?
Nie powinnam się tym martwić? Macie jakieś rady jak lepiej wyglądać rano?
INTERIA.PL

Re: Co zrobić, żeby rano wyglądać i czuć sie lepiej?

Napisał(a): qwerta -

Jesteś zmęczona i nie wyspana.... Odkąd wróciłam do pracy (mam 13 miesięcznego syna,dwa miesiące temu wróciłam do pracy) mam dokładnie tak samo,ale nie poddaję się zmęczeniu :) .Codziennie wstaję o godz.5.30 kładę sie spać ok 23.Pierwsza rzecz jaką rano robię tj. chłodny prysznic,bez niego nie wychodzę z domu.Delikatny,rozświetlający makijaż-zatuszuje zmęczenie na twarzy.Piję rano gorzkie kakao-to mi dodaje energii.Jedz owoce i witaminy zamiast słodyczy.Od poniedziałku zaczynam chodzić na zumba fitness-tu się rozruszam.W domu muszę gotować,sprzątać prasować itp. i jeszcze znaleźć czas dla synka.Ale wszystko trzeba poprostu dobrze zorganizować.Do dzieła koleżanko,nie poddawaj się !!! Jeśli to nie pomoże idź do lekarza,to może coś więcej niż zmęczenie i brak dobrego snu.Pozdrawiam

Reklama

FSAJKIA Do pracy muszę wstawać o 5.50, i tk od poniedziłku do piatku...na początku nie dostrzegałam tegoi, że źle wyglądam, dopiero zauważył to mąż, na dodatek jak wstaje czuję sie bardzo żle, nie mam energii i jestem słaba.
Co może być tego przyczyną?
Nie powinnam się tym martwić? Macie jakieś rady jak lepiej wyglądać rano?
Od jakiegoś czasu cierpię na "bezsenność"... Zapewne sobie wkręcam i siedzę do późna więc śpię po 5h jak dobrze pójdzie... ale moje propozycje:
- wygodne łóżko (podstawa), spróbuj coś zmienić,
- szklanka zimnego mleka przed snem (może być pół :) ),
- otwarte lub uchylone okno na noc ("świeże powietrze"),
- śpijcie z mężem w miarę możliwości nago (sprawdzone!!).

- zadbaj aby było jak najmniej kurzu w sypialni (to zależy od miejsca zamieszkania),
- niech mąż sprawdzi czy nie chrapiesz w nocy >>> Polecam wtedy specjalny aerozol do gardła lub nosa przed snem, poprawia oddech i człowiek wstaje bardziej wypoczęty,

- rano polecam używać żelu do mycia twarzy typu "wake up" np. od L'Oreal lub Rimmel (sam używam ten dla mężczyzn i polecam każdemu facetowi!!!),
- kulka (nie krem!!) na cienie pod oczy.

Polecam jeszcze 30 minutowy wieczorny spacer pod bokiem męża, po drodze kupcie sobie lody, itp...

Wszystko powyżej sprawdzone przy mojej "bezssenności" i nawet jak dzieciaki marudzą w nocy to potem daję radę :)

Pzdr.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

mój najlepszy sposób na to by wyglądać dobrze rano to sztuczne rzęsy :) zawsze czułam się naga bez pomalowanych rzęs, a trudno żeby wstać z makijażem ;) a od kąd przedłużam rzęsy, nie mam już tego problemu :) nie muszę się malować, a cały czas wyglądam świeżo i rześko ;) warto postawić na dobrą stylistkę i renomowaną markę, ja akurat mogę polecić Secret Lashes

Napisał(a): kwiatjednejnocy -

Myślę, że pomogłaby ci nawet kilkuminutowa gimnastyka, ciepła herbata, śniadanie obowiązkowo no i odpowiednie kosmetyki. Mnie pomaga z rana gorąca kąpiel, gdzie myję się żelem http://pl.loc(...)872.htm - mają piękne zapachy. A ładny zapach z rana bardzo orzeźwia :)

kwiatjednejnocy Myślę, że pomogłaby ci nawet kilkuminutowa gimnastyka, ciepła herbata, śniadanie obowiązkowo no i odpowiednie kosmetyki. Mnie pomaga z rana gorąca kąpiel
mnie też ;) tylko wolę teraz troche przyoszczedzic na kosmetykach, bo Sylwester idzie no i trzeba pomyslec tez o jakims szałowym ciuszku :) co zrobic żeby czuc sie lepiej? jak dla mnie to mniej wydac a teraz to i tak wydam ponad 100 na kosmetyki naturalne, więc skorzystam pewnie z promocji loccitane, http://pl.loc(...)872.htm..bo coś takiego tam jest..

Również syn miał podobne objawy, długo nie wiedzieliśmy co robić, nic na niego nie działało, ani leki, ani inhalacje. Po jakimś czasie się przeprowadziliśmy i wyposażyliśmy mieszkanie w nowe materace z klinikasnu.pl i problemy synka znikły od razu.

A czy znasz taki tonik i creme pod nazwa DERMOTAN ?
Ja kupuje go w poradni leczenia bielactwa Smaruje sie raz w tyg np w niedziele i caly tydzien wygladam dobrze zdrowo, swiezo . Nie brudzi odziezy nie brudzi bielizny wsiaka w skore wiec nie mam efektu tapety jak po fluidach
Mozesz zamowic esemesem jak nie jestes z Warszawy pod tel 663486162 i wysla ci za pobraniem pocztowym albo wyslij zamowienie na ich adres mailowy AFPV.Varsovie @gmail.com . Napisz co zamawiasz i podaj adres
Tonik butelka 110zl a creme ten maly 29 zl a podwojny 39
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co zrobic zeby sie lepiej czuc
  • jak sie czujesz z rana
  • źle się czuję rano
  • co zrobic zeby wygladac dobrze
  • wstajac rano stasznie złe się czuje
  • co zrobic by poczuc sie lepiei
  • jak ładnie wyglądać rano
  • dlaczego wstajac zle sie wyglada
  • jak sie dobrze czuc rano
  • Co zrobić żeby lepiej się poczuc
  • co zrobic zeby lepiej czuc sie samemu w pokoju
  • co robić po wstaniu by ładnie wygladac
  • co zrobić żeby rano ładnie wyglądać
  • co zrobic zeby poczuc sie lepiej
  • jak wyglądacie rano
Do góry strony: Co zrobić, żeby rano wyglądać i czuć sie lepiej?