28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń133
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +-13
28 ppt ?

Co zrobic zeby wlosy szybciej rosly ? (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co zrobic zeby wlosy szybciej rosly ?

Napisał(a): Gość -

Byłam u fryzjera obciąć tylko końcówki i oczywiście skończyło się na tym, że połowy włosów nie mam. Wyszłam od fryzjera i się popłakałam... Serio obcięła mi chyba 10 cm. włosów. Teraz chciałabym żeby mi szybko z powrotem urosły. Co mam zrobić żeby włosy szybciej rosły ?
INTERIA.PL

Re: Co zrobic zeby wlosy szybciej rosly ?

Napisał(a): gość -

Jeśli chcesz żeby Twoje włosy szybciej rosły powinnaś wzbogacić dietę o takie produkty, które spowodują szybszy porost włosów np. wątróbka, otręby pszenne, grzyby, ryby, grzyby, pomarańcze). Możesz też kupić w aptece specjalne suplementy na porost włosów.

Reklama

Jakoś nigdy nie mogłam zrozumieć histerii niektórych kobiet na punkcie swoich włosów. Jak można się popłakać o 10cm włosów.... przecież to tylko włosy...odrosną wcześniej czy później. Tragedią jest jak ktoś łysieje czy traci włosy na skutek choroby.

Reklama

Reklama

Nie wiem czy są jakieś skuteczne preparaty na przyspieszenie porostu włosów, moim zdaniem nie ma, ale oczywiście jednym włosy rosną szybciej innym znacznie wolniej. Moim zdaniem to zalezy od tego w jakiej kondycji jest organizm czy nic mu nie brakuje, czy jest zdrowy i wypoczęty. Uważam że nie warto wierzyć w cudowne działanie tych drogich specyfików ponieważ jest to zwykłe naciąganie. Lepiej poczytać sobie na temat tego jak je zregenerować i dobrze odżywić bo to może w jakimś stopniu pomóc w ich wzroście

Dokładnie, niektórzy mają to szczęście i rosną im włosy szybciej, innie nie- i rosną wolno- ja należę do tej I grupy :D nie używam nic na wzrost a włosy szybciutko mi rosną. Szampon jakiego używam to Seboradin Sensitive, włosy sa po mniem delikatne, a on nie zawiera żadnych parabenów i alergenów

wiele dobrego naczytałam się o seboradinie i jak zobaczyłam, że aktualnie trwa konkurs, w którym można wygrać zestaw to się mega ucieszyłam! link do fanpage fb.com/MocWlosow. Pytanie konkursowe trudne nie jest, więc warto próbować ;)

Zapraszamy do zapisu do szkoły Policealnej Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych!
Wiedza, którą u nas zdobędziesz pomoże Ci zadbać o urodę na najwyższym poziomie!
Nauka trwa dwa lata i jest całkowicie bezpłatna!
Zapraszamy do zapisu już dziś!
ul. Szewska 17/1 Kraków
Pozdrawiam - Delta Edukacja
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co zrobic zeby wlosy szybciej rosly ?