15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń352
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
15 ppt ?

Co zrobić żeby włosy szybciej rosły (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co zrobić żeby włosy szybciej rosły

Napisał(a): Gość -

sorki ale nic nie zrobisz. Włosy odrastają 2 lata jeśli miałaś je długie. Ja 18 sierpnia 2008 roku poszłam do fryzjera i obcięła mi na krótko i do tego czasu nie odrosły mi jeszcze tak jak miałam wcześniej. Musisz czekać innego wyjścia nie ma.Włosy powinno się podcinać co jakiś czas, gdyż końcówki się rozdwajają i na zimę włosy osłabiają. Też rozpaczałam bo miałam piękne długie włosy ale jeszcze parę miesięcy i będą tej samej długości ;)

Reklama

no tak, porost włosów można przyspieszysz ale nie osiągniesz nic ponad to, na co zaprogramowała cię natura. Przeciętnej osobie włosy rosną ok. centymetra na miesiąc i z tym raczej nic się nie da zrobić, można jedynie postarać się o to, żeby dostarczyć im niezbędnego budulca i paliwa tj. białek, witamin i minerałów, od wewnątrz (w pokarmach) i od zewnątrz w odżywkach i szamponach, chociaż te ostatnie działają w zasadzie jedynie kondycjonująco na skórę głowy i martwą tj. widoczną część włosa, chyba że zdecydujesz się zastosować coś na porost włosów z grupy preparatów na łysienie - ich działanie jest nieco intensywniejsze vide:http://szampo(...).net.pl

co do włosów faktycznie nieciekawa sytuacja. Znając stylistę pewnie stwierdził, że włosy były zniszczone i lepiej je ściąć. Jeżeli chodzi o sam porost to może wykonaj badanie trychologiczne, które może ewentualnie wykluczyć choroby skóry i podczas takiego badania powiedzą Ci jak dbać o włosy. Zdrowe włosy szybciej rosną :)
Takie badanie wykonują w klinice np. Hair Lab. Moja mama robiła sobie tam badania jak miała problemy z włosami.

Reklama

pić pokrzywę ! niedawno to odkryłam i teraz piję 2 razy dziennie. minus jest taki, że włosy po pokrzywie rosną szybciej wszędzie, nie tylko na głowie hehe.
poza tym jestem częstą klientką w swoim salonie (http://www.galeriaimage.pl/) i często podcinam chociaż same końcówki. Wtedy włosy są zdrowsze, nie są porozdwajane i wpływa to na ich szybszy wzrost.

Reklama

http://terapiasokami.pl/Sok_z_Pokrzywy-Wlasciwosci,7884,1.html

Sok z Pokrzywy-Własciwości

Medycyna zaleca w okresie zmęczenia wiosennego pić co dzień na wzmocnienie sok ze świeżych liści pokrzywy.

Sok z pokrzywy zawiera:
-wapń, fosfor, żelazo, siarkę, potas, potas, jod, sód
-witaminy: A, K, B2, C
-związki aminowe, garbnikowe, kwas pantotenowy, kwas organiczny (mrówkowy, glikolowy, glicerolowy), olejki eteryczne, sole mineralne, chlorofil, serotoninę, histaminę, flawonoidy, fitosterole, karotenoidy

Sok z pokrzywy zastosowanie:
- systematyczne picie soku z pokrzywy wyraźnie zwiększa wydalanie z moczem chlorków, mocznika i innych szkodliwych produktów przemiany materii, z tego powodu ziele to uchodzi za lek "czyszczący krew"
- pomocny jest w leczeniu dny moczanowe
- przeciwdziała zatrzymywaniu się płynów w organizmie
- ułatwia przemianę materii i pobudza apetyt
- oczyszcza układ trawienny- odprowadza złogi żółciowe
- wpływa korzystnie na pracę trzustki, wątroby i żołądka
- obniża poziom cukru we krwi
- wpływa korzystnie na produkcję czerwonych krwinek
- pobudza działanie trzustki
- wykazuje właściwości przeciwzapalne, przyspieszające regenerację tkanek dzięki dużej zawartości kwasu pantotenowy
Sok z pokrzywy- stosować w chorobach:
- w leczeniu anemii i osłabienia
- wątroby, francuscy lekarze fitoterapeuci zalecają sok z pokrzywy w przypadku leczenia uszkodzeń miąższu wątroby
- przewodu pokarmowego
- nieżytach żołądkowych i jelit
- przy biegunkach
- przy wypadaniu włosów i łojotoku, łupieżu
- działa jak lek wykrztuśny przy schorzeniach dróg oddechowych
-leczy stany zapale mięśni

Sok z pokrzywy stosowany zewnętrznie:
- do przemywania i okładania schorzeń skórnych, ropni, czyraków, trądziku, stanów zapalnych pochwy

Sok z pokrzywy dawkowanie:
-pijemy łyżeczkę soku codziennie rano przed śniadaniem, po dwóch tygodniach robimy tygodniową przerwę, cykl leczenia nie powinien trwać dłużej niż 4-5 miesięcy w roku

W przypadku chorób nerek, krwotoków spowodowanych cystami, w schorzeniach wymagających interwencji chirurgicznej należy zachować szczególną ostrożność. Lepiej zawsze poradzić się lekarza.

.

Napisał(a): ~rre -

Najlepszym środkiem na łysienie jest moim zdaniem Hair Medic. Pełno celebrytów akurat z tego zestawu korzysta, często widzę na fejsie fotki róznych znanych osób które włąśnie dzięki tej kompozycji odzyskały włosy. W moim wypadku też zdało to egzamin ale musiałem stosować 2x dziennie, przy 1x efekt był taki sobie, ale przy 2x to przerósł-dosłownie – moje oczekiwania.!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak szybko rosną włosy po piciu pokrzywy
  • czy wlosy rosna szybciej po piciu pokrzywy
Do góry strony: Co zrobić żeby włosy szybciej rosły