126
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +47
126 ppt ?

Co zrobiła dotychczas pierwsza dama? Podsumowanie połowy dekady z Agatą Kornhauser-Duda (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co zrobiła dotychczas pierwsza dama? Podsumowanie połowy dekady z Agatą Kornhauser-Duda

Napisał(a): apollo87 -

Kancelaria Prezydenta RP przygotowała podsumowanie całej 5-letniej kadencji pierwszej damy - żony Andrzeja Dudy. Trzeba przyznać, że liczby wyglądają imponująco - to m.in.:
- 1449 wydarzeń z jej udziałem
- 268 wizyt krajowych wspólnie z mężem
- 258 wizyt krajowych samodzielnych
- zaangażowanie w działalność charytatywną jak np. "Tornister Pełen Uśmiechów" dla siedmiorga dzieci
A kancelaria podkreśla, że to tylko część inicjatyw Pani Agaty.

Jak na osobę, która za swoją pracę nie dostaje żadnych pieniędzy i musiała zrezygnować z własnej kariery, brzmi nieźle. A czy mogłaby robić więcej? Jak sądzicie?
INTERIA.PL

Re: Co zrobiła dotychczas pierwsza dama? Podsumowanie połowy dekady z Agatą Kornhauser-Duda

Napisał(a): ~GOŚĆ -

Nie ważne, że się pojawiła, ważne co z tego wynika. Komu pomogła, co konkretnie załatwiła.Nie jest sztuką pojawianie się i udawanie marionetki. A z kariery nie musiała rezygnować, bo żadnej nie robiła. Och normalna nauczycielka jakich są dziesiątki tysięcy. Szkoda, że nie umiała pomóc nauczycielom, kiedy strajkowali i walczyli o swoje. Właściwie to nie zrobiła nic przez pięć lat, a żyła na koszt podatników.

Re: Co zrobiła dotychczas pierwsza dama? Podsumowanie połowy dekady z Agatą Kornhauser-Duda

Napisał(a): ~GOŚĆ -

Nie ważne, że się pojawiła, ważne co z tego wynika. Komu pomogła, co konkretnie załatwiła.Nie jest sztuką pojawianie się i udawanie marionetki. A z kariery nie musiała rezygnować, bo żadnej nie robiła. Och normalna nauczycielka jakich są dziesiątki tysięcy. Szkoda, że nie umiała pomóc nauczycielom, kiedy strajkowali i walczyli o swoje. Właściwie to nie zrobiła nic przez pięć lat, a żyła na koszt podatników.

Reklama

Napisał(a): ~jahu -

Co tu komentować, co tu oceniać ?? Niemy wieszak i tyle w temacie. Nazywanie jej "Pierwszą Damą" to nieporozumienie. Prawdziwymi Pierwszymi Damami to były Panie Jolanta Kwaśniewska i Maria Kaczyńska. Obecna na to miano nie zasłużyła i do pięt im nie dorasta. A tę pisowska propagandę, czego to ona nie dokonała to można sobie w buty wsadzić.

Napisał(a): Obserwator2 -

Dokładnie,podobnie jak jej mąż robi to na co pozwala jej starzec z Żoliborza.
Pojawienie się na jakiejś imprezie i pozowanie do zdjęć nie uważam za pracę.Nie wztawiła się za kobietami,niepełnosprawnymi dziećmi czy nauczycielami dyskfalifikuje ja jako pierwszą Damę.

Reklama

Napisał(a): ~aga -

Nie dostaje pensji, ale podróżuje i ubiera się na koszt podatników. Patrząc na ciągle nowe i eleganckie stroje to dużo nas wszystkich kosztuje, a na pewno więcej niż pensja nauczycielki. Za wynagrodzenie nie kupi nawet jednego garnituru. Gdyby się nie podobało to nie byłoby drugiej kadencji.

Reklama

Napisał(a): ~Brawo Agata -

Ja lubię Panią Agatę, najważniejsze że jest żoną i matką. Wspiera męża, widać że to udane małżeństwo a działalność społeczna to taka pokazówa, dobrze że nie jest feministką i wyróżniającą się aktywistką. To mądra, skromna i inteligentna kobieta. Brawo Agata:)

Napisał(a): mek -

A ja wbrew nienawistnikom poważam, cenię i szanuję Panią Prezydentową.
Mądra, zgrabna i ładna. Pan Prezydent może być dumny z takiej Żony a ja jestem dumny i zadowolony, że taka Para Prezydencka Polskę i mnie reprezentuje bo dotąd tak nie było.
Prawda, tylko prawda i sama prawda !

Napisał(a): ~jerry -

mek A ja wbrew nienawistnikom poważam, cenię i szanuję Panią Prezydentową.
Mądra, zgrabna i ładna. Pan Prezydent może być dumny z takiej Żony a ja jestem dumny i zadowolony, że taka Para Prezydencka Polskę i mnie reprezentuje bo dotąd tak nie było.
Prawda, tylko prawda i sama prawda !
Porabalo cie? Jest to sztuczna kobieta bez grama ciepla/milosci.Typowa mama niemka .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co zrobiła dotychczas pierwsza dama? Podsumowanie połowy dekady z Agatą Kornhauser-Duda