10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń58
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +2
10 ppt ?

Codzienne życie z dziećmi i wsparcie bliskich (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Codzienne życie z dziećmi i wsparcie bliskich

Napisał(a): Mama 24h -

Witam:)
Więc jak w temacie chce poruszyć temat opieki nad dziećmi i wsparcie bliskich.

Parę słów o moim życiu na codzień. Jestem mamą czwórki urwisow w wieku 7,5,3,1 lat mam 29 lat. Na codzień zajmuje się dziećmi sama oraz teściem ale on jest jak 5 dziecko nauczony podstaw pod nos z gara nie weźmie naszykuje ciuchy itp marudzi w piecu nie napali łóżka nie zascieli nie pozywa po sobie itp rozpieszczany przez świetej pamięci teściowa. Mąż pracuje za granicą przyjeżdża co miesiąc. A gdy już przyjeżdża zrób to zrób tamto tego niema tamtego. Zamiast zająć się dziećmi zbliżyć się do ich to w szopie siedzi albo w barze piwkuje albo gdzieś pojedzie i tyle z niego pożytku. A wieczorem tylko z podłogi zbierać. Czasem rano dzieci kakao rano zrobi.

Więc w skrócie wszystko na mojej głowie pranie sprzątanie zajmowanie się dziećmi gotowanie zakupy z 4 dzieci oczywiście to wszystko zrób to zrób tamto zawieść mnie tam czy tu bo piwko wypiłem więc teraz zucaj wszystko pakuj dzieci i jedz bo się mezulek obrazi. Czy wy też tak macie czy ja zabardzo narzekam na to wszystko ale czasami mam ochotę zucic wszystko i wyjechać gdzieś na chwilę sama albo pole EC we wanie przy świecach chociaż godzinkę anie szybko prysznic bo dzieci narudza bo już gdzie mama ostatnio nawet miałam się wyrwać do fryzjera ale mąż dzieci powiedział że jadę i mnie nie wypuścił ob zrobił awanturę że jak ma siedzieć sam z czwórka dzieci no jak se ma dać radę a ja muszę. Załamana jestem ale kocham moje dzieci najmocniej na świecie i lubię spędzać z nimi czas. Powiecie jak jest u was.
INTERIA.PL

Re: Codzienne życie z dziećmi i wsparcie bliskich

Napisał(a): gość -

Żeby to było takie proste próbowałam już ale to nic nie daje a jak ja nie ogarnę na bieżąco to puzniej dzień z głowy i sprzątanie a ja nie lubię bałaganu spać wtedy nie mogę źle się czuję z tym że coś jest nie tak.

Napisał(a): Mama 24h -

Tak przed ślubem takto to niestety nie zdążyło mu się a ostatnio to ciezko zagonic go do roboty innej w podwórzu bo w domu to nie ma szans dziećmi też się nie zajmuję nie usypia nie szykuje posiłków nie kąpię czasami się znimi pozbawi ale czasami. A jak już coś robi to sam nie potrafi zacząć i skończyć rozpaprzeczostawi a później pretesie że coś nie może znajsc.

Napisał(a): Mama24 -

Jeszce mogła bym jechać do mamy na weekend na dzien czy chocby na parę godzin żeby się zajęła i chwilę bym odsapnala choćby gdy mam gorszy dzień bo cierpię na migrena i w miesiącu mam spokojnie że 3 do 5 dni z głowy ale jak tylko słyszy że chce się wybrać do rodziców to zaraz jest awantura foch wielki a ja ulega temu niestety bo boję się że do nas nie wrzuci kiedyś bo czasami w nerwach tak mówił a jednak go kocham.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Codzienne życie z dziećmi i wsparcie bliskich