184
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi65
  • Ocen na +42
184 ppt ?

Coraz lepiej u Hołowni? (66)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Coraz lepiej u Hołowni?

Napisał(a): uni -

Wyniki z sondażu IBRiS dla „Wydarzeń” Polsat News wskazują na to dalsze prowadzenie PiS-u, jednakże bez szansy na samodzielną władzę, ponieważ 32,6 proc. nie zapewnia decydującej większości. Natomiast sukcesywną walkę o poparcie prowadzi Szymon Hołownia – wypada on niemalże ex aequo, co Koalicja Obywatelska (16,4 proc.). Natomiast Polska 2050 odnotowało 15,7 proc. W podsumowaniu widnieje następująca informacja:

Prawie jedna trzecia głosujących w ostatnich wyborach na Lewicę i Koalicję Obywatelską (odpowiednio 29 i 31 proc.) – popiera dziś partię Hołowni.
Hołownia nie tylko z coraz większym powodzeniem zbiera głosy, również członkowie Koalicji Obywatelskiej chętniej do niego przyłączają.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Coraz lepiej u Hołowni?

Napisał(a): ~BeeFree -

jest taka opcja, tym bardziej że coraz więcej koryciarzy z koalicji obywatelskiej upatruje swoją szansę na kolejna kadencję u Chucki. Przeważnie są to miernoty które nic dobrego do polityki nie wnoszą ale lepsze to niż szukanie roboty na komercyjnym rynku pracy gdzie płacą za wyniki a nie gęby pełne frazesów.

Reklama

Re: Coraz lepiej u Hołowni?

Napisał(a): ~Zenon60 -

~BeeFree jest taka opcja, tym bardziej że coraz więcej koryciarzy z koalicji obywatelskiej upatruje swoją szansę na kolejna kadencję u Chucki. Przeważnie są to miernoty które nic dobrego do polityki nie wnoszą ale lepsze to niż szukanie roboty na komercyjnym rynku pracy gdzie płacą za wyniki a nie gęby pełne frazesów.
Szczególnie dobrze na otwartym rynku radzą sobie pisowcy, czy znam liczne przykłady ?

Re: Coraz lepiej u Hołowni?

Napisał(a): gość -

Dziwi mnie ze ktos chce glosowan na partię odrażajacego karła, partie która buduje za dwa miliardy elektrownie a następnie ją burzy, partie która wyrzuca w błoto 70 miln (karty do głosowania bez mocy prawnej), partie w której szef NIK ma związki z mafią sutenerów.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Coraz lepiej u Hołowni?