184
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi65
  • Ocen na +42
184 ppt ?

Coraz lepiej u Hołowni? (66)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Coraz lepiej u Hołowni?

Napisał(a): gość -

Dotąd jak nie usunie się z pisu ciemnoty,typu Antek smoleński ,Jarka co wydał rozkaz lądowania na kartoflisku,sasina ,specjalisty od list ,wyborczych ,szydełka walenia głupot ,że z ruiny po po udało się jej wprowadzić 500+,biereckiego specjalisty od transferu 4mld.pln -cóż jak to nie zostanie uregulowane ,to latarnie od samego żoliboża mogą być wykorzystane do szczytnych celów .Jeszcze jedno „papiestwo toruńskie”może bardzo szybko popaść w ruinę.
INTERIA.PL

Re: Coraz lepiej u Hołowni?

Napisał(a): Moporze -

Dziwi mnie ze ktos chce glosowan na partię odrażajacego karła, partie która buduje za dwa miliardy elektrownie a następnie ją burzy, partie która wyrzuca w błoto 70 miln (karty do głosowania bez mocy prawnej), partie w której szef NIK ma związki z mafią sutenerów.

Reklama

Re: Coraz lepiej u Hołowni?

Napisał(a): ~gość -

gość Dotąd jak nie usunie się z pisu ciemnoty,typu Antek smoleński ,Jarka co wydał rozkaz lądowania na kartoflisku,sasina ,specjalisty od list ,wyborczych ,szydełka walenia głupot ,że z ruiny po po udało się jej wprowadzić 500+,biereckiego specjalisty od transferu 4mld.pln -cóż jak to nie zostanie uregulowane ,to latarnie od samego żoliboża mogą być wykorzystane do szczytnych celów .Jeszcze jedno „papiestwo toruńskie”może bardzo szybko popaść w ruinę.
Antek, Jarek... To twoja rodzina, bo tak się spoufalasz?

Re: Coraz lepiej u Hołowni?

Napisał(a): ~zeno -

Hołownia kolejna wydmuszka, sztucznie pompowana, kolejne dziadostwo po Palikotach, Nowoczesnych, aby tylko swoi koryta nie utracili, dożywotnio mogli w nim siedzieć i g.. dobrego dla Polski robić. Wszystkie te pożal partie do likwidacji, potrzebne to zwykłym ludziom jak sraczka na weselu! Pożera to potem jak już do koryta się dostanie setki milionów z pożal się subwencji, a potem przez takich jak dziecko chore na rzadką chorobę to zbieraj dziadu na leczenie wśród zwykłych ludzi, bo pożal się państwo roztrwoniło setki milionów na bezproduktywnych szubrawców w garniturach przy korycie.

Reklama

Reklama

Re: Coraz lepiej u Hołowni?

Napisał(a): ~seawita -

~Gość To tylko świadczy o tym, jaki odsetek osób mieniących się Polakami stanowi ruska agentura w Polsce.
Jak to Ruska .?? Hołownię sponsoruje , Rada Atlantycka , a to są Żydzi Amerykańscy . Mają takie związki jak Rada Atlantycka , Światowy Kongres Żydów . PIS - jest ich tworem w Polsce . A chętnych Polaków wysługiwać się obcym za dużą kasę jest wielu w Polsce . Nie muszą to być agenci . Ot takie Zupaki które za kasę zrobią wszystko .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Coraz lepiej u Hołowni?