Odpowiadasz na:
Coraz lepiej u Hołowni?

uni
Temat dodał(a):
uni -
Wyniki z sondażu IBRiS dla „Wydarzeń” Polsat News wskazują na to dalsze prowadzenie PiS-u, jednakże bez szansy na samodzielną władzę, ponieważ 32,6 proc. nie zapewnia decydującej większości. Natomiast sukcesywną walkę o poparcie prowadzi Szymon Hołownia – wypada on niemalże ex aequo, co Koalicja Obywatelska (16,4 proc.). Natomiast Polska 2050 odnotowało 15,7 proc. W podsumowaniu widnieje następująca informacja: Hołownia nie tylko z coraz większym powodzeniem zbiera głosy, również członkowie Koalicji Obywatelskiej chętniej do niego przyłączają.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Coraz lepiej u Hołowni?

Napisał(a): gośćjola -

Piotruś cwany pan dajcie mi jeszcze duchu a ja wam wymaluje obraz tego czego chcecie ,pan lubiący się bawić środkowym paluszkiem na tablecie ,pan kpiący z Polaków płacząc na konstytucją i robiącym z siebie klauna .Dla mnie kolejna odsłona Palikota ,Pertu gdyby to coś miało być w polityce albo nie daj Boże w rządzie we spół z Mucha i jeszcze paru lekko nie do rozwiniętych intelektualnie to by znaczylo że Polska jest na dnie i z tego by się już nie udźwignęła .Żeby takie coś popierać albo głosować na tych upośledzonych i zepsutych ludzi to by znaczylo że nie szanujemy samych siebie

Reklama

Re: Coraz lepiej u Hołowni?

Napisał(a): Ciekawy -

Oszołomy i patole zawsze glosuja na tych co im kasę dają. Do ktorych należysz ? Nie wazne ze to mafia i zlodzieje.

Reklama