Odpowiadasz na:
Córka nie chce iść do liceum

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Moja córka przyznała się, że w rzeczywistości nie złożyła papierów do liceum, ale do zawodówki. Byłam w szoku, zawsze jej ufałam i dlatego nie sprawdzałam, gdzie po ukończeniu gimnazjum postanowiła się wybrać. Byłam pewna, że chce iść do liceum, bo od dawna marzyła o studiowaniu weterynarii. Jestem w szoku, że okłamała mnie i teraz, kiedy już kończą się wakacje dopiero postanowiła mi to powiedzieć. Zawsze z mężem staraliśmy się zapewnić jej najlepszą edukację, a ona odwinęła taki numer w ramach wdzięczności. Kiedy zapytałam dlaczego chce iść do zawodówki to wytłumaczyła mi, że kilka jej najlepszych koleżanek tam idzie, a ona nie chce iść sama do nowej szkoły. Co mam teraz zrobić? Zaakceptować jej wybór? Tylko jaka przyszłość czeka ją po zawodówce o profilu fryzjerskim?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Córka nie chce iść do liceum

Napisał(a): ~Dddd -

ulla990 ciezka sprawa. mozna powiedziec, ze twoja corka jest prawie dorosla i ze to do niej nalezy decyzja co z http://www.sz(...)ka.com/ ale z drugiej strony opierajac swoja decyzje na tym gdzie poszly jej 'kolezanki' to nie mozna jej pozwolic zmarnowac sobie przyszlosci. Porozmawiajcie z nia, wytlumaczcie i przepiszcie po pierwszym semestrze
Zmarnowanie sobie przyszlosci? Buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!
Przyszlosc, moja droga, zmarnowac sobie mozna w tych czasach TYLKO i wylacznie studiami. Najlepiej na jakims gownokierunku, ktorych teraz jest od groma :D

Napisał(a): gość -

Ma obowiązek nauki do 18 roku życia, zgadza się? A jeśli chodzi o studia - ja nie poszłam na nie, od razu robiłam to co mnie interesuje, czyli szkolenia kosmetyczne. Poświęciłam tematowi kilka miesięcy - i się udało. To były zawodowe szkolenia w new nails. Bardzo pozytywnie to wspominam. Dużo pracy, ale również dużo nauki.

Reklama

Napisał(a): gość -

No szkoda , bo potem moze wybrać dla siebie dobra szkołe policealną jak Studium Dziewulskich i potem tez sprawdzac sie w pracy.

Napisał(a): ulla990 -

ciezka sprawa. mozna powiedziec, ze twoja corka jest prawie dorosla i ze to do niej nalezy decyzja co z http://www.sz(...)ka.com/ ale z drugiej strony opierajac swoja decyzje na tym gdzie poszly jej 'kolezanki' to nie mozna jej pozwolic zmarnowac sobie przyszlosci. Porozmawiajcie z nia, wytlumaczcie i przepiszcie po pierwszym semestrze

Reklama