13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń125
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
13 ppt ?

Coś na poprawe humoru... (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Coś na poprawe humoru...

Napisał(a): Gość -

też mam czasem zachciankę, że zjadłabym coś dobrego ale sama nie wiem co, czy na słodko czy na słono. Wczoraj zrobiłam zapiekankę z tego co mam w lodówce ale dzisiaj nie wiem co chciałabym zjeść. Rzućcie pomysły a tych "gości" od gówien itd to pomińcie. Złym ludziom mówimy stanowcze NIE. A smaker jest takim miejscem, że jak tosca możemy napisać i poczytać co kto robił i jadł a czasem coś też wpadnie do głowy. Więcej tolerancji.

Reklama

Reklama

Re: Coś na poprawe humoru...

Napisał(a): Gość -

Oj Kobitki Najpierw radzicie się siebie nawzajem jak skutecznie schudnąć, dodajecie tematy na forum, a zaraz potem na pytania typu: "Jak poprwaić sobie humor?" wszystkie zgodnie odpowiadają: "Jedz truskawki"czy inne pierdoły. Jeżeli jedzenie jest jednyną rzeczą poprawiającą humor to chyba wszyscy umrzemy na choroby wieńcowe. Można porobić porządki, pozszywać ubrania (bo zawsze coś się znajdzie), powyrzucać z pewnej szuflady rzeczy już dawno niepotrzebne, zrobić porządek w lekarstwach (może są już niekktóre przeterminowane), można iść do kosmetyczki na hennę brwi i rzęs, na solarium, do fryzjera, można spróbować porobić sobie inne makijaże i fryzury niż zazwyczaj, poprzerabiać sobie ubrania, spotkać się z kimś, pomalować paznokcie, ech... jest tyle możliwości .... Nie tylko jedzenie
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • cos poprawiajacego humor
Do góry strony: Coś na poprawe humoru...