155
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi76
  • Ocen na +4
155 ppt ?

coś na powiększenie penisa w obwodzie (77)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: coś na powiększenie penisa w obwodzie

Napisał(a): mlodziak18 -

Extra Large to najlepszy wybor z mozliwych jaki jest zeby fachowo, bezpiecznie i skutecznie powiekszyc sobie rozmiar penisa o ladnych pare centymentow. Moja przygoda z tabletkami extra large zaczela sie jakies 2 miesiace temu( http://extral(...)rge.pl/). Produkt od razu wpadli mi w oko, wydal mi sie bardzo ciekawy i niebanalny jak wiekszosc dostepnych. Do kupna zachecila mnie interesujaca strona internetowa,gdzie jest wiele informacji oraz ciekawostek na temat sposob powiekszania penisa. Zamowilem i tyle. Dostawa przyszla szybko i dyskretnie. Tabletki sa uniwersalne a wiec dla kazdego faceta niezaleznie od tego jaki rozmiar ma na starcie. Ja mialem okolo 15 cm a teraz jest to już 19 cm w czasie erekcji. Próbę z extra large uwazam za udana i zachecam innych aby rowniez mogli z niej skorzytac bo jest na pewno dla kazdego mezczyzny korzystna opcja poprawy swojej meskosci.

Napisał(a): ~Marcin 1974 -

Mnie się powiększa jak moja kobieta possa go parę minut a potem w obydwa otworki i po wytrysku jeszcze stoi około 30 minut. Polecam kakaowe oczko tam rośnie najbardziej a potem jeszcze piss na penisa i jest spoko. Do dzieła ogiery!!!!!!

Napisał(a): ~Faers -

Penis complete

terapia 3 miesiące. Efekty
3 cm na długości
2,5 w obwodzie

Tak więc moim zdaniem bardzo dobrze. Dodam, ze mierzone jest w stanie erekcji,w stanie spoczynku członek jest praktycznie taki sam jak przed powiekszaniem co ciekawe.

Napisał(a): ~grips -

Nie jest to nic dziwnego ponieważ wszystko zależy od tego w jaki sposób środek działa. W przypadku wspomnianiego penis complete o wiele więcej krwi pompuje się do członka i tym samym następuje lepsze powiekszenie ciał jamistych. Ciała jamiste powiekszaja sie na stałe. Oczywiście jeśli kuracja jest prowadzona przez odpowiednio długi czas. Bo jak liczycie , że coś takiego się stanie po tygodniu czy po dwóch tygodniach to możecie się srogo zawieźć.....

Napisał(a): ~grips -

Minimum 2 albo najlepiej 3 miesiące. Ogólnie tabletki są bardzo dobre w krótkiej terapii na polepszenie stanu erekcji ale jeśli chcesz powiekszyć członka to najlepiej jest je brać je o wiele dłużej. Tylko wtedy zobaczysz różnicę.

Napisał(a): lethappiness -

Wydaje mi się, że temat powiększania penisa to dość kontrowersyjny temat, ale z tego, co słyszałem to naprawdę wiele osób z tego korzysta. Ja na razie sprawdzam sobie tylko sposoby na stronie http://abc-potencji.pl/powiekszanie-penisa/jak-powiekszyc-penisa-latwe-porady/ Są tam fajne porady, które na pewno w jakiś sposób będą mi w stanie pomóc.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • penigreat opinie
  • member xxl
  • dr penigreat dawkowanie
  • dr penigreat opinie
  • dr.penigreat opinie
  • penigreat
Do góry strony: coś na powiększenie penisa w obwodzie