273
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi227
  • Ocen na +140
273 ppt ?

Coś nudą zawiało ;) (228)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Coś nudą zawiało ;)

Napisał(a): Tris -

Marduk1986 Kilka scenek nawet dobrych jest, no i te arabskie dźwięki uwielbiam normalnie :))

A tu początek z Austriakiem co z iluś tam kilometrów skoczył :)
To jest świetne!! :D :D
Muzyka też :D , ja także lubię takie arabskie rytmy, ale w sumie, czego ja nie lubię w muzyce.... :D

To ode mnie Poszukiwacz, od 1:00 minuty, bo niestety film oryginalny został usunięty z YT i wcale się nie dziwię, Ameryka dzika xD

I jeszcze to, UWAGA! GROZI SKRZYWIENIEM PSYCHIKI NA CAŁE ŻYCIE, OGLĄDASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

Załączniki:
INTERIA.PL

Marduk1986 Arabskie rytmy są cudowne,mają w sobie to coś,ciężko opisać to słowami :))
W pierwszym 21 sekunda dobra,te wejście dobre :)
W drugim te atomówki po skoku Austriaka :)
No właśnie wrzuciłem te dwa bo muzyka mi się podoba :)

Nie widzę żadnej buźki po Twoim ostrzeżeniu,a więc nie żartujesz,nie oglądam,boję się :))
Nie tylko Arabskie, Hinduskie, Indiańskie, wszystkie mają coś takiego w sobie, co ciężko opisać słowami, tylko My często tego nie dostrzegamy lub nie zwracam takiej uwagi na to :))
Bój się, bój, bo taki jest fakt :D , mi po tym filmie, mózg przez jakiś czas nie chciał pracować, cały czas ogarniał co się stało :D

Marduk1986
Tris
Marduk1986 Arabskie rytmy są cudowne,mają w sobie to coś,ciężko opisać to słowami :))
W pierwszym 21 sekunda dobra,te wejście dobre :)
W drugim te atomówki po skoku Austriaka :)
No właśnie wrzuciłem te dwa bo muzyka mi się podoba :)

Nie widzę żadnej buźki po Twoim ostrzeżeniu,a więc nie żartujesz,nie oglądam,boję się :))
Nie tylko Arabskie, Hinduskie, Indiańskie, wszystkie mają coś takiego w sobie, co ciężko opisać słowami, tylko My często tego nie dostrzegamy lub nie zwracam takiej uwagi na to :))
Bój się, bój, bo taki jest fakt :D , mi po tym filmie, mózg przez jakiś czas nie chciał pracować, cały czas ogarniał co się stało :D
I to o północy,nie da rady,nie obejrzę :) Twoja wypowiedź nie napawa mnie optymizmem :) Nawet nie zmniejszyłaś mojego strachu,a zwiększyłaś go :)
Tchórz :P :D

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Coś nudą zawiało ;)