Odpowiadasz na:
COVID-19. Możemy doczekać się obowiązkowych szczepień?

~niki
Temat dodał(a):
~niki -
Wprowadzając szczepienia na COVID-19 zakładano, że będzie to w przyszłości proces sezonowy. Chociaż udział w nim jest dobrowolny, to nadal w społeczeństwie pojawiają się coraz głośniejsze głosy sprzeciwu. Co w praktyce może to oznaczać, jeżeli za mało osób weźmie udział w szczepieniu? Dla PAP-u wypowiedział się prof. Maciej Banach (epidemiolog chorób serca i naczyń) z instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi:

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: COVID-19. Możemy doczekać się obowiązkowych szczepień?

Napisał(a): gość -

Po co latasz z moczem co godzinę, przecież mógł byś raz na tydzień😁

Napisał(a): ~ZDYCHAKJ -

A ZDEHNĄ C CCHES Z PDSDPOFILUIUUYUUUU

Reklama

Napisał(a): gość -

NiNie było nigdy przymusowo żadne szczepienie więc dlaczego ma być teraz .Absurd.

Napisał(a): ~gość -

~Mechanior Dziwne. covid przeszedłem w jedną dobę, pózniej po tygodniu wrócił mi węch. i mam się dać zaszczepić ? ktoś mi powie po co ?
A przeszedłeś wariant chiński, brytyjski, brazylijski czy Afrykański?

Reklama