33
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń161
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +0
33 ppt ?

ćwiczenia czy dieta (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: ćwiczenia czy dieta

Napisał(a): Gość -

No moje Panie -trzeba i odpowiedno sie odżywiać ale ciały tochę ruchu też należy zafundować. Wydaje mi sie, ze dla tych,któym bieganie (itp) niekoniecznie się uśmiecha doskonała bedzie wizyta w jakims studio zdrowia.W tych gabinetach nie tylko dostaje sie specjalny program żywieniowy (nie ma ograniczeń w jedzeniu ale niektórych produktach-zreszta, tam wszytko powiedza) bardzo przystępny i w ramach zbijania tłuszczyku, cellulitu i ujędrniania masuje się na rolleticu, co jest baaardzo przyjemne :) W ten sposób łączymy przyjemne z pożytecznym.
INTERIA.PL

Tu pojawia się moje pytanie: Czy lepiej jest ćwiczyć (niekoniecznie dużo, ale systematycznie), uprawiać aerobik albo biegać rano, a może to właśnie dieta jest jedyną możliwością, aby zrzucić "brzuszek".

Według mnie wszystko :). Dobrze jest uprawiać jakiś sport i to systematycznie. Co do jedzenia, to jak się go w pewnej mierze nie ograniczy to ćwiczenia za dużo nie dadzą. Możesz sobie również dołożyć jakiś suplement wspomagający np. slimitin. Suplementy pomagają w odchudzaniu, ale oczywiście nie odchudzą same z siebie bez pewnego wysiłku w to włożonego.

Witam wszystkich :) zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety na temat portali o tematyce zdrowotnej.Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje tylko kilka minut. Ankieta znajduje się pod tym linkiem www.wbadanie.pl/ankieta/231952911/ Bardzo dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam

Reklama

Ja tam w diety cud nie wierzę i jestem zdania, że aby schudnąć wcale nie trzeba rezygnować z jakiś produktów. Wiadomo, dobrze jest ograniczyć słodycze, tłuszcze etc. ale bez przesady. Nie nalezy rezygnować ze wszystkiego i głodzić się całymi dniami. trzeba przede wszystkim jeść regularnie, małe posiłki a więcej razy w ciągu dnia, pic dużo wody mineralnej, wysypiać się i co najważniejsze a o czym jeszcze nie napisałam - ruch! Nie tylko bedzię to miało zbawienny wpływ na naszą sylwetkę, ale także na nasze zdrowie. A cóż cenniejszego ponad ;)

Reklama

Jestem tego samego zdania co już sporo osób tutaj :) W żadne diety cud absolutnie nie wierzę! Tylko połączenie zbilansowanego odżywiania i odpowiedniej dawki ruchu może przynieść efekty. I jestem pewna, że jakby każdy się tak "przemógł" to bez żadnego problemu - można by zrzucić ewentualne zbędne kilogramy :) Generalnie jestem zwolenniczką ćwiczeń - najlepiej tak przynajmniej 3 a już najlepiej 5 razy w tygodniu :)

Reklama

Diety cud to dla mnie kompletna bzdura. Nic takiego nie istnieje bo też i na samej tylko diecie można sobie zaszkodzić. Połączenie aktywności fizycznej ze zdrowym odżywianiem, wysypianiem się itd. na pewno przyniesie spodziewane efekty i też nie będzie dla naszej skóry miało aż tak negatywnych skutków bo ćwicząc poprawimy jej jędrność.

Staram się przygotować psychicznie do odchudzania, bo mam się czego pozbyć i czytam różne wątki na forach, artykuły i dochodzę do jednego wniosku: Zbędnych kilogramów nie da się pokonać uderzając tylko z jednej strony bo to trudny przeciwnik. Mam za sobą kilkanaście nieudanych podejść i tym razem mam zamiar uderzyć naprawdę mocno. Czyli nic innego jak zdrowa białkowa dieta a nie głodówka, siłownia i odpowiedni zestaw ćwiczeń no i zabiegi, znalazłam wiele opcji, ale najbardziej odpowiada mi program stop cellulit, bo cellullitis to mój największy problem. Stosował ktoś taki program? Efekty zamieszczone na stronie internetowej są zaskakujące.

pewnie, że suplementy pomagają w odchudzaniu, ale jeśli tylko się je bierze a nie ćwiczy to i tak wagi, taka moja opinia, się nie straci. Poczytałam o tym slimitin, no i rzeczywiście skład ma ok., ale i tak uważam, że ćwiczenia przy odchudzaniu są nieodzowne.

A co do cellulitisu, ja mam na pośladkach i na udach. A zmniejsza mi się jak ćwiczę lub robie masaże. To chyba najlepiej się u mnie sprawdza.

O tak, w zbędne kilogramy trzeba niestety uderzać z kilku stron :) Ale najważniejsze, jak pisałam sa ćwiczenia. Skuteczne jest bardzo - pływanie, ale jeśli ktoś pływać nie umie (jak ja na przykład :(() to jest jeszcze np. jazda na rowerze czy choćby bieganie. Tylko tez - tu trzeba pamiętać o odpowiednim obuwiu i stroju. Taki w przystępnej cenie jest na taniebuty.pl (poza butami również jest odzież ;)).

Odpowiedź jest prosta: jedno i drugie :) Nie da się skutecznie i trwale zmienić swojej sylwetki albo tylko ograniczając jedzenie albo tylko ćwicząc. trzeba połączyć oba czynniki. Trudne? Ułatwić mogą to wczasy odchudzające, które oferuje nadmorski ośrodek Primavera z Jastrzębiej Góry :)

Napisał(a): gość -

Teraz naprawdę jest tak dużo informacje, które można sobie zebrać, wystarczy niewiele czasu, by przygotować zarówno zbilansowaną dietę, jak i dobrać odpowiednie ćwiczenia. Zawsze można skorzystać z forów osób aktywnych fizycznie, gdzie można się dowiedzieć szczegółów bez konieczności płacenia dużych pieniędzyhttp://likeme(...)7-z-ud/ , które mogą pozytywnie wpływać zarówno na sylwetkę, jak też na naszą kondycję, zdrowie, czy wspomóc mogą nas przy odchudzaniu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: ćwiczenia czy dieta