Odpowiadasz na:
Cyberataki na Polskę z Rosji

Keramek
Temat dodał(a):
Keramek -
Dane są przygnębiające zło które czai się w dzikich obszarach Rosji bezkarnie gmera w naszych sieciach komputerowych. Internet to fantastyczna sprawa bez większego wysiłku mamy dostęp do wszystkich dziedzin życia. Taka sytuacja sprawia że banki, instytucje administracyjne, firmy za wszelką starają się utrzymywać kontakt z klientami tylko i wyłącznie za pomocą internetu a co będzie kiedy internet przestanie działać? Epoka kamienia łupanego. To ogromna bezmyślność likwidacja miejsc pracy i przerzucanie wszelkich kosztów obsługi na klienta.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Cyberataki na Polskę z Rosji

Napisał(a): ~JAN -

POLACY TEŻ POTRAWIĄ PRZEPROWEADZIC CYBERATAK WIĘC DO ROBOTY CHŁOPAKI.

Re: Cyberataki na Polskę z Rosji

Napisał(a): madox66 -

Obrońca Ruskich trolli się znalazł.Klawiatury Polskie wam dali ale programów kasujacych błędów ortograficznych już nie?

Re: Cyberataki na Polskę z Rosji

Napisał(a): ~nmm -

oczywiscie o atakach z niemiec ani slowa --- ehhhh interio

Re: Cyberataki na Polskę z Rosji

Napisał(a): Keramek -

Valdemar
~xxx Ponoć jak twierdzą propagandziści Rosja jest biedna i nie ma żadnej techniki a tu się okazuje że rozrabia cybernetycznie cały świat.
Tak też można spojrzeć na tę kwestię. Pojawia się jednak pytanie czy umożliwianie różnego rodzaju przestępcom, frustratom niekoniecznie Rosjanom swobody działania w obszarze cyberprzestępczości dodaje Rosji splendoru i powagi. W normalnych krajach hakerzy i twórcy wirusów są zwykłymi przestępcami.
Zawsze można wrócić do "papierków" wówczas haker stanie się złodziejem.