103
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +24
103 ppt ?

cytryna na twarz? (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

cytryna na twarz?

Napisał(a): ~gabi -

Cześć! Czy któraś z Was, kobietki, stosowała kiedyś cytrynę na twarz? Przeczytałam, że cytryna ma świetny wpływ na zmarszczki i blizny na twarzy. Z drugiej jednak strony przeczytała, że cytryna na twarzy mocno piecze. Ma więc dobry czy zły wpływ? Działa? Podobno może mocno wysuszać skórę, ale także rewelacyjnie redukuje zmarszczki i blizny! Ktoś, coś? Powiedźcie, co myślicie, z góry dziękuję!
Pozdrawiam serdecznie!
INTERIA.PL

Re: cytryna na twarz?

Napisał(a): ~432 -

Taka maseczka działa super na opuchnięte oczy, przebarwienia i działa przeciwzmarszczkowo ;) warto zainwestować w kosmetyki z witaminą C lub wykorzystać cytrynę na twarz ;)
Warto np zrobić taką maseczkę z cytryną w roli głównej:
należy zrobić mocny napar z zielonej herbaty, 1 łyżkę zielonej herbaty zalać 1/4 szklanką wrzątku, zaparzyć herbatę i trzymać pod przykryciem do momentu całkowitego ostudzenia się herbaty, a potem przecedzić. Następnie dodać szczyptę kurkumy, 1 łyżkę miodu i sok z 1/2 cytryny. Nałożyć wszystko na twarz, jeśli uważasz, że maseczka jest zbyt luźna należy dodać więcej miodu. Taką maseczkę trzeba pozostawić na kilkanaście minut na twarzy.

Napisał(a): ~Alicja -

Od lat dwa razy w tygodniu nakładamy maseczkę na twarz i szyję z cytryny. Oto przepis-ugotowany rozgnieciony ziemniak, 2 łyżki miodu, sok z wycisnietej cytryny nakładam na twarz na ok 20 minut. Zmywam ciepła woda i na skórę nakładam najzwyklejszy krem Nivea. Działa rewelacyjnie. Polecam

Napisał(a): ~woj -

~Alicja Od lat dwa razy w tygodniu nakładamy maseczkę na twarz i szyję z cytryny. Oto przepis-ugotowany rozgnieciony ziemniak, 2 łyżki miodu, sok z wycisnietej cytryny nakładam na twarz na ok 20 minut. Zmywam ciepła woda i na skórę nakładam najzwyklejszy krem Nivea. Działa rewelacyjnie. Polecam
Zal mi partnera.Pewnie czuje te zimiory itd podczas całowania np ale nic nie mówi bo ....................

Napisał(a): ~marikamarika -

A ja zamiast cytryny poleciłabym spróbować zastosować maseczkę z borówki brusznicy z dodatkiem wody lodowcowej - przykładem takiej świetnej maseczki jest "Norwegii" od Calluna Medica. Testowałam i muszę powiedzieć, że produkt jest naprawdę niesamowity, świetnie działa na skórę, doskonale nawilża - rzeczywiście czuć w maseczce klimat Norwegii :)

Polecam kupić i przetestować: http://callun(...)rwegia/
« Wróć do tematów
Do góry strony: cytryna na twarz?