74
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +0
74 ppt ?

Czarna bateria łazienkowa (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Czarna bateria łazienkowa

Napisał(a): ~Nasta -

~krzyś O bardzo fajne baterie umywalkowe widziałam nahttps://sklep(...)be.com/ , wydaje mi się, że to całkiem fajna i atrakcyjna cena jak za taką jakość, wiem, że czasami człowiek nie wie co wybrać, na co zwrócić uwagę jednak takie baterię dodają takiego luksusu w pomieszczeniu.
To prawda, u mnie też jest bateria łazienkowe z firmy Sotbe :) generalnie nie są to drogie baterie łazienkowe a jakościowo biją na głowę wiele innnych marek

Reklama

Re: Czarna bateria łazienkowa

Napisał(a): ~Ironne -

Baterie takie mi się podobają, jednak nie wiem szczerze czy bym się zdecydowała na baterię łazienkową w kolorze czerni. Bateria taka wydaje mi się mało praktyczna Kiedyś miałam płytki ciemne i widać na nich było praktycznie każdą kroplę wody. Nie będzie tak w przypadku baterii? Oraz czy nie jest to jednie chwilowa moda?

Ze swojej strony polecam zerknąć sobie na firmę Catalanohttps://www.b(...)16.html

Szczególnie jeśli szukacie dobrej jakości ceramiki łazienkowej. Wc bezkołnierzowe są bardzo wygodne w czyszczeniu. Poza tym wyglądają o wiele lepiej :)

Reklama

Re: Czarna bateria łazienkowa

Napisał(a): ~Sotbe -

Dziękujemy za wcześniejsze polecenia i oczywiście serdecznie zapraszamy do naszego sklepu Sotbe z bateriami do łazienki, czy kuchni. Stawiamy na jakość wykonania, funkcjonalność i zapewniamy jak najlepsze warunki dla naszych klientów m.in aż 5 letnią gwarancję!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • baterie kfa forum
  • czarny kran opinie
Do góry strony: Czarna bateria łazienkowa