Odpowiadasz na:
Czarna bateria łazienkowa

natDoc
Temat dodał(a):
natDoc -
Jestem ciekawa co myślicie o czarnych bateriach łazienkowych? Zastanawiam się nad zamontowaniem takich u siebie, ale obawiam się czy nie będzie na nich widać za bardzo brudu. Czy ktoś z Was ma taką baterię i może się podzielić opinią? Chętnie zobaczę też jakieś inspiracje :)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czarna bateria łazienkowa

Napisał(a): ~Amber -

Mam czarną baterię w kuchni od 12 lat. Wygląda całkiem dobrze. W łazience mam chrom i jest źle...wiem że tam woda z mydłem żelami itp.leje się na wszystko ale różnica jest duża. Teraz zmieniam mieszkanie i planuję wszędzie zrobić czarne baterie.

Napisał(a): ~milena -

Teraz baterie łazienkowe można kupić prawie wszędzie jednak warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość produkty. Baterię łazienkową kupuje się już na lata także bardzo ważne jest aby służyła dość długo. Polecam z własnego doświadczenia zajrzećhttps://sklep(...)tbe.com mają dość duży wybór baterii w dobrych cenach

Reklama

Napisał(a): ~Lisiaczka -

Czarnej bym jakos nie chciała, prędzej umywalka czarna z marmuru. Baterie wolę klasyczne, proste. Znalazłam taką w Sotbe, w stylu skandynawskim. Ładne baterie mają w ofercie

Reklama