6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +19
6 ppt ?

Czas Apokalipsy............NIEODWRACALNOŚĆ ! (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czas Apokalipsy............NIEODWRACALNOŚĆ !

Napisał(a): ~Adam -

Książka, którą obecnie trudno dostać w księgarniach. Ale nikt z nas nawet w najczarniejszych snach nie przewidywał, że tak na sto procent, ten marazm zamierania ludzkości zacznie się w USA i to za przyczyną potwornego wynaturzenia Semitów. Dążność do władzy nad światem, poprzez posiadanie najwyższej technologii wykupionej od wynalazców Europejczyków.

Jeszcze nie zaprzysiężono nowego prezydenta USA, a już armie szatanów i ich sługusi przystąpiły do tworzenia nowej skażonej ery błazeństwa liberalnych marksistów. Na początek wyproszono z samolotu linii USA pasażerów, którzy są zwolennikami obecnego prezydenta D.Trumpa.
Dalej pójdzie z górki. Waszyngton przed 20 stycznia staje się fortecą z zaporami, policją, wojska, prywatnych bandziorów również.

Ps. A ja wiem jaki będzie koniec prowokatorów rewolucji zła /LGBT, antifa itp./. Każda rewolucja w końca pożera swoich twórców. Nie wiemy gdzie przebywa prezydent USA D.Trump, ale i nie wiemy gdzie się ukrywa pan Soros.

Z Linii AB w Krakowie - Adam.
INTERIA.PL

Re: Czas Apokalipsy............NIEODWRACALNOŚĆ !

Napisał(a): ~Adam -

Szok dla............Amerykanów !

W zasadzie większość komentatorów na You Tube potwierdza, że to w przeciągu dopiero kilku ostatnich dni nastąpił w rozleniwionym Narodzie Amerykańskim szok elektryczny "psychiki dziecka", że Oni Jankesi, zdobywcy Ameryki północnej i dominacji swą demokracją nad innymi narodami, zostali niezauważalnie acz brutalnie zwasalizowani przez Semitów stanowiących 3% całości liczby ludności USA.
Czy nastąpi przebudzenie się z letargu białych Amerykanów, ja nie wiem.

Teraz już wiemy więcej, jak wczoraj. Pan G. Soros jest tylko figurantem tych wyżej stojących w hierarchii sanhedrynu żydowskiego Ameryki /supermiliarderów/.

Czy należy się martwić o Naród Polski i Państwo Polskie? Za późno, rządzący solidaruchy oddały nas w ręce tych obrzezanych, sprytnych osobników. Pisałem tu wielokrotnie, że jest Ich w Polsce ponad milion osób, wszystkie centra miast Polski zostały wysiedlone z ludności Polskiej, budynki wyremontowane i w momencie kiedy zechcą wprowadzą się nieproszeni w nasze Polskie progi. Ma Ich przybyć ok. 3.5 milionów.
Ale........szybko zapominają historię ludzkości tej ziemi. BÓG z Polakami i z POLSKĄ.

Z Linii AB w Krakowie - Adam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czas Apokalipsy............NIEODWRACALNOŚĆ !