28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń129
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +52
28 ppt ?

Czas na forumowe porządki (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czas na forumowe porządki

Napisał(a): TaRyx -

Pełnia lata kochani a tu trzeba zacząć siać siać i siać.
Zauważyłem że jest tu wielu pogan oraz ateistów nie oddająych czci Matce Pana Boga Maryi.
Od teraz to się zmieni a będę bezlitosny dla wszystkich którzy obrażą mnie religijnie, należy oczyścić te forum z perzu
INTERIA.PL

Re: Czas na forumowe porządki

Napisał(a): buc3 -

Ojcze nasz, któryś jest w niebie
święć się imię Twoje;
przyjdź królestwo Twoje;
bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi;
chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj;
i odpuść nam nasze winy,
jako i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie wódź nas na pokuszenie;
ale nas zbaw od złego.

Napisał(a): buc1 -

Twoja wiara jest twoją prywatną sprawą, a mnie nie ruszają twoje pogruszki. Możesz sobie uprawiać swoją wiarę w zaciszu domu, albo do tego służa też kościoły. Nie ma dowodów na istnienie żadnych Bogów i to tych z matkami i bez matek. Przekazy z tamtych czasów, począwszy od Etrusków są mroczne i dwuznaczne. Jeśli ci wystarczają to sobie wierz. Istotnym elementem wiary jest strach przed śmiercią. Oczyścic z plew, to sobie możesz w domu podlogę jeśli naniosłeś za ich na butach, bo pewnie mieszkasz na wsi. Nie będziesz pouczał ludzi, co mają robić.

Napisał(a): buc1 -

~lis2012
buc1 Zatem, jakie. masz wymagania? Mam chwalić ciebie i matkę zawsze dziewicę?
SAM SOBIE PYTANIA ZADAJESZ BUCU??? WIEMY ZE TaRyx TO TWOJE NOWE WCIELENIE!!!
C
To że ty tak robisz, to nie znaczy, że ja też.

Napisał(a): ~lis2012 -

buc1 Twoja wiara jest twoją prywatną sprawą, a mnie nie ruszają twoje pogruszki. Możesz sobie uprawiać swoją wiarę w zaciszu domu, albo do tego służa też kościoły. Nie ma dowodów na istnienie żadnych Bogów i to tych z matkami i bez matek. Przekazy z tamtych czasów, począwszy od Etrusków są mroczne i dwuznaczne. Jeśli ci wystarczają to sobie wierz. Istotnym elementem wiary jest strach przed śmiercią. Oczyścic z plew, to sobie możesz w domu podlogę jeśli naniosłeś za ich na butach, bo pewnie mieszkasz na wsi. Nie będziesz pouczał ludzi, co mają robić.
Sam jesteś ze wsi

buc1 Twoja wiara jest twoją prywatną sprawą, a mnie nie ruszają twoje pogruszki. Możesz sobie uprawiać swoją wiarę w zaciszu domu, albo do tego służa też kościoły. Nie ma dowodów na istnienie żadnych Bogów i to tych z matkami i bez matek. Przekazy z tamtych czasów, począwszy od Etrusków są mroczne i dwuznaczne. Jeśli ci wystarczają to sobie wierz. Istotnym elementem wiary jest strach przed śmiercią. Oczyścic z plew, to sobie możesz w domu podlogę jeśli naniosłeś za ich na butach, bo pewnie mieszkasz na wsi. Nie będziesz pouczał ludzi, co mają robić.
Przedstaw dowody na nie istnienie Boga.

~lis2012
Sam jesteś ze wsi
A JA Z WSI !

Ty jesteś z wsi ale tej mentalnej.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czas na forumowe porządki