84
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi60
  • Ocen na +25
84 ppt ?

Czas na ploteczki o facetach :) (61)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czas na ploteczki o facetach :)

Napisał(a): Gość -

Każda z nas ma swój typ mężczyzny . Ale ..pewne cechy są wspólne dla wszystkich .
Mój typ faceta musi
- mieć krótko obcięte paznokcie , czyste i ...na Zeusa ! bez tych higienicznych szpikulców u małych palców !
- czystość osobista - to już podstawa
- żadne tłuste kluchy na głowie
- żadne krótkie , kraciaste gacie w lecie na ulicy . Dopuszczam tylko miejscowości letniskowe
- żadne skarpety do sandałów :)
- musi pachnieć dobrą wodą toaletową .Zaznaczam - ma pachnieć a nie zabijać muchy z kilometra :)
Poza tym może był łysy czy kudłaty., niski czy wysoki ..Nieważne :)
Aha ..musi mieć poczucie humoru :))
**
Coś tu uzupełnimy ???
INTERIA.PL

Reklama

Re: Czas na ploteczki o facetach :)

Wydaje misie ze to co napisałas o paznokciach to jest norma
Nie wyobrazam sobie brudnych paznokci...od razu mnie wszystko swędzi ze tak powiem

Nie mam pojecia co to ten szpikulec?
Znaczy wyprofilowany paznokiec?...jak tak to fuj o rety fuj do potegi a jak co innego to nie wiem

Czystosc osobista - mam nadzieje kazdy facet utrzymuje bo chiwla nieuwagi i mozna sie porzadnie zesmierdziec :) ale znam osobnikow ktorzy nie czują

Lubie chodzic w jeansach.
Mam takie zboczenie i od wiek wiekow własciwie od malego chodze w Levisch 501.
Kiedys jak pracowalem w korporacji reklamowej chodzilem w garniturze,12 godzin na dobe
Nienawidze garniturów...
Nie wyobrazam sobie wyjscia do miasta w dresie....aczkowliek tu gdziejestem to 90% w dresach chodzi
Krotkie spodenki..a wlasciwie bardziej bermudy lubie na rower i na plaze.
Skarpetki do sandałów to nie wiem kto ubiera.Dla mnie ta moda była dziwna od samego początku :)
Lubie buty męskie markowe klasyczne i sportowe.
Czasami wole pooszczedzac i kupic markowe buty za 100 czy 200 euro niz badzieie za 20 czy 50 ktore sie rozleci za iesiac.
Moje ulubine buty z klasycznych to Preventi a ze sportowych Reebook i Puma.
Raz zaszalalem i kupile Versace sportowe..wygodne jak diabli cudenka butki
Woda toaletowa...mam trzy
Old Spice..z sentymentu bo lubie
Carolina Herrera męska woda toaletow i Hugo Bossa cos tam mam

Chcialbym byc łysy..kazdy mi włosoów zazdrosci bo mówią ze jak dłuzsze to wyglądam jak Wodecki a ja sie gole na łyso.
Co do reszty pozwolicie panie ze się nie wypowiem
A poczucie humoru posiadam :)

Marcin65 Wydaje misie ze to co napisałas o paznokciach to jest norma
Nie wyobrazam sobie brudnych paznokci...od razu mnie wszystko swędzi ze tak powiem

Nie mam pojecia co to ten szpikulec?
Znaczy wyprofilowany paznokiec?...jak tak to fuj o rety fuj do potegi a jak co innego to nie wiem

Czystosc osobista - mam nadzieje kazdy facet utrzymuje bo chiwla nieuwagi i mozna sie porzadnie zesmierdziec :) ale znam osobnikow ktorzy nie czują

Lubie chodzic w jeansach.
Mam takie zboczenie i od wiek wiekow własciwie od malego chodze w Levisch 501.
Kiedys jak pracowalem w korporacji reklamowej chodzilem w garniturze,12 godzin na dobe
Nienawidze garniturów...
Nie wyobrazam sobie wyjscia do miasta w dresie....aczkowliek tu gdziejestem to 90% w dresach chodzi
Krotkie spodenki..a wlasciwie bardziej bermudy lubie na rower i na plaze.
Skarpetki do sandałów to nie wiem kto ubiera.Dla mnie ta moda była dziwna od samego początku :)
Lubie buty męskie markowe klasyczne i sportowe.
Czasami wole pooszczedzac i kupic markowe buty za 100 czy 200 euro niz badzieie za 20 czy 50 ktore sie rozleci za iesiac.
Moje ulubine buty z klasycznych to Preventi a ze sportowych Reebook i Puma.
Raz zaszalalem i kupile Versace sportowe..wygodne jak diabli cudenka butki
Woda toaletowa...mam trzy
Old Spice..z sentymentu bo lubie
Carolina Herrera męska woda toaletow i Hugo Bossa cos tam mam

Chcialbym byc łysy..kazdy mi włosoów zazdrosci bo mówią ze jak dłuzsze to wyglądam jak Wodecki a ja sie gole na łyso.
Co do reszty pozwolicie panie ze się nie wypowiem
A poczucie humoru posiadam :)Ojej ..IDeaŁ!!!!!!!!!:)))))

Reklama

Napisał(a): Chamsin -

Jesteś typową stawiającą zbyt wielkie wymagania Polką , facet o poczuciu humoru to rzadkość, a zabawny facet o poczuciu humoru jest rzadszy od jednorożców...

Kurna lepiej kochaj tego swojego prezydenta, to przynajmniej przeciętniak i pewnie obcina swoje paznokcie... Sorki to ktoś mu je obcina :)

Reklama

[cytat kogo=Chamsin]Jesteś typową stawiającą zbyt wielkie wymagania kobietą, facet o poczuciu humoru to rzadkość, a zabawny facet o poczuciu humoru jest rzadszy od jednorożców...

Kurna lepiej kochaj tego swojego prezydenta, to przynajmniej przeciętniak i pewnie obcina swoje paznokcie... Sorki to ktoś mu je obcina :)[/cytat
]My kobiety jesteśmy wymagające .a poczucie humoru to podstawa:))

wiosna2][cytat kogo=Chamsin Jesteś typową stawiającą zbyt wielkie wymagania kobietą, facet o poczuciu humoru to rzadkość, a zabawny facet o poczuciu humoru jest rzadszy od jednorożców...

Kurna lepiej kochaj tego swojego prezydenta, to przynajmniej przeciętniak i pewnie obcina swoje paznokcie... Sorki to ktoś mu je obcina :)[/cytat
------------------------------------------ Jak jaki kol wiek facet może plotkować na tematy o facetach z kobietami ---to nie facet tylko gender i tyle -------hej ------

Chamsin Jesteś typową stawiającą zbyt wielkie wymagania Polką , facet o poczuciu humoru to rzadkość, a zabawny facet o poczuciu humoru jest rzadszy od jednorożców...

Kurna lepiej kochaj tego swojego prezydenta, to przynajmniej przeciętniak i pewnie obcina swoje paznokcie... Sorki to ktoś mu je obcina :)
Po co mieszasz tu prezydenta ? Musisz tu knuć ?

Petrescu
wiosna2][cytat kogo=Chamsin Jesteś typową stawiającą zbyt wielkie wymagania kobietą, facet o poczuciu humoru to rzadkość, a zabawny facet o poczuciu humoru jest rzadszy od jednorożców...

------------------------------------------ Jak jaki kol wiek facet może plotkować na tematy o facetach z kobietami ---to nie facet tylko gender i tyle -------hej ------
>>Ależ cenimy wszystkie wypowiedzi .....jak naj bardziej reprezentujcie się panowie!!!!!:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czas na ploteczki o facetach :)