199
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi64
  • Ocen na +181
199 ppt ?

Czechy składają Polsce zaskakującą propozycję! W Brukseli blady strach (65)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czechy składają Polsce zaskakującą propozycję! W Brukseli blady strach

Napisał(a): ~Polak -

buc1 Niewdzięcznikom trochę się poprawiło, to zaczynają podskakiwać. Mówią tak, że jeśli urodzisz sié pod wozem, to na wóz nigdy nie wyjdziesz. Kraje wschodu byłego socjalizmu wydostały się na wolność i były i są beneficjentami olbrzymiej unijnej pomocy i dotacji, ponieważ Unią chciała dostosować te kraje do swoich standardów. Jednym słowem pomogła dziadom, a teraz na nią plują. Niedobrze jest kiedy pies gryzie rękę pana, która go karmi. Nie o utraté tożsamości tu chodzi - lecz o władzę absolutną, podobnie jak w Polsce partii PiS. Przynależność przeszkadza we władzy autorytarnej i dyktaturze, ponieważ są podpisane pewne zobowiązania pomiędzy danym państwem, a Unią. A Unią chce te zobowiązania wyegzekwować poprzez zastosowanie różnych sankcji. Warto zastanowić się czy, którekolwiek z państw dyktatorskich należy do Unii europejskiej, lub innych tego typu organizacji. Nie takie państwa nie należą, ponieważ takie organizacje odbierają ich dyktatorom władzę absolutną.
Nie wierzę , że wierzysz w to co sam napisałeś !!! Zwyczajnie NIE WIERZĘ !!! Można mieć pewne ograniczenia umysłowe , jest wiele na to przykładów np. w totalnym obozie targowickim , ale przecież nie można być aż tak bardzo ograniczonym jak ty tutaj POkazujesz !!! Człowieku weź porządny rozbieg i solidnie przyceluj w betonową ścianę swoim pustostanem !!!

Re: Czechy składają Polsce zaskakującą propozycję! W Brukseli blady strach

Napisał(a): ~gol -

Niemcy, Francja panosza sie w UE do granic przyzwoitości. narzucaja innym swoje zasady, których i tak nie przestrzegają...robia z pozostałych narodów "pożytecznych idiotów"...nie wiem czy chcę całkowitego wyjścia Polski z UE..... ALE....takie narzucanie wszystkiego przez dwa państwa jest niedopuszczalne...Unia to kompromisy i wypracowywanie wspólnych zasad a nie zmuszanie innych do akceptowania paranoi.....jesli UE tego bezwzględnie nie zmieni to zaczniemy byc na TAK...truje sie nas wwożąc do Polski syf zamiast żywności, robi sie nam nad głowami jakieś zrzuty chemiczne o których wszyscy milczą..straszy sie nas obcieciem funduszy jak nie będziemy przyjmowac imigrantów muzułmańskich itd itp....teraz UNIA to interesy Francji i Niemców...

Re: Czechy składają Polsce zaskakującą propozycję! W Brukseli blady strach

Napisał(a): ~flut -

>>[cytat kogo=buc1]Niewdzięcznikom trochę się poprawiło, to zaczynają podskakiwać. <<<
To kompletna bzdura. Więcej transferuje się pieniędzy z Polski, Czech, Słowacji do Unii niż wpływa z niej. Transfery finansowe np. dla Polski. Z Unii dostajemy 2,9% PKB Polski a transfer środków finansowych do Unii to 4,9% PKB. Najgorzej jest na Węgrzech to ponad 6% ich PKB wypływu środków. To , że oni nas utrzymują to kompletny mit. Trzeba być idiotą by wierzyć, że ktoś nas utrzymuje i robi to za friko. Na świecie nie ma nic za darmo. Zachód zrobił doskonały deal przyjmując byłe demoludy. Mają tanią siłę roboczą i spory rynek zbytu swoich towarów. Po opanowaniu tych krajów handlowo i gospodarczo dyktują ceny na wszystko, płacą symboliczne podatki, wyprowadzają miliardowe zyski.

Re: Czechy składają Polsce zaskakującą propozycję! W Brukseli blady strach

Napisał(a): ~Pani Dąb -

~Krzysztof]
~gość
~Taka prawda
buc1
~gość [cytat kogo=buc1 Niewdzięcznikom trochę się poprawiło, to zaczynają podskakiwać. Mówią tak, że jeśli urodzisz sié pod wozem, to na wóz nigdy nie wyjdziesz. Kraje wschodu byłego socjalizmu wydostały się na wolność i były i są beneficjentami olbrzymiej unijnej pomocy i dotacji, ponieważ Unią chciała dostosować te kraje do swoich standardów. Jednym słowem pomogła dziadom, a teraz na nią plują. Niedobrze jest kiedy pies gryzie rękę pana, która go karmi. Nie o utraté tożsamości tu chodzi - lecz o władzę absolutną, podobnie jak w Polsce partii PiS. Przynależność przeszkadza we władzy autorytarnej i dyktaturze, ponieważ są podpisane pewne zobowiązania pomiędzy danym państwem, a Unią. A Unią chce te zobowiązania wyegzekwować poprzez zastosowanie różnych sankcji. Warto zastanowić się czy, którekolwiek z państw dyktatorskich należy do Unii europejskiej, lub innych tego typu organizacji. Nie takie państwa nie należą, ponieważ takie organizacje odbierają ich dyktatorom władzę absolutną.
faktycznie od nas wyegzekwowali lekko licząc pół biliona za pomocą Tuska i jego kumpli ale naród się kapnął i pogonił POwską wesołą gromadkę od koryta to wielbiciele MARKSA dostali sraczki i zaraz potem dupościsku z żalu za tą kasę taka to była ich pomoc co do dotacji to nikt tego nie kryje że 80% tych środków wraca do nich tak pachołku brukselski
Faktycznie, żaden Pisior nie kryje, że 80 % wraca do Brukseli. Nic dziwnego, jeżeli prawie wszystko Polska wprowadza, zamiast eksportować. Przecież w Polsce nie ma przemysłu, czy to takie trudne do zrozumienia. Jeśli sam nie produkuję, to sprowadzam towar, ale za coś muszę zapłacić, prawda? A zatem otrzymuję 242 mld euro od Unii i nastawiam się na konsumpcję. To najlepiej Polakom wychodzi. A potem pluję na chlebodawcę.
W Polsce nie ma przemysłu bo złodzieje z PO i SLD go rozkradły.
Poza tym szczam na twój pis i unię
Tyle że Czesi nie tacy durnie jak Polacy , u nich do dzisiaj funkcjonują PGR-y i to produkują żywność z Zyskiem a przemysłu też nie sprzedali całkowicie tak jak Polacy jedynie wpuścili Niemców do Skody , ale właścicielami Skody są Czesi a Niemcy tylko Udziałowcami .


No chyba nie PO z PSL- em rozkradło majątek pokomunistyczny .

Ja bym powiedział że najwięcej rozkradło AWS - z Balcerowiczem i Lewandowskim .
Zlikwidowano przedsiębiorstwa typowo własnościowe Polskie , albo je przejęto i prawda jest taka że w Polsce nie ma Polskiego przemysłu . Takiego jak w Niemczech , choćby motorowego , stoczniowego ,bankowego .

jesteśmy uwiązani do UNI Europejskiej pętelką ze Stryczkiem . Jeśli tylko będziemy chcieli wyjść to ten Stryczek się zaciśnie i będziemy głodować w tym kraju . Robić wszystko od Zera .
Sklepy całkowicie w Obcych rękach wszystkie .Banki w obcych rękach , wszystkie . Stocznie zrujnowane , kopalnie polikwidowane . Przemysł motorowy w obcych rękach . Po wyjściu z Uni nawet chleba nie będziemy mieli gdzie kupić bo sklepów nie będzie jak się wycofają zachodnie firmy .

Anglia mogła sobie pozwolić wyjść z UNI bo Anglia ma swój przemysł i kapitał .

A my co mamy Kulczyków , Niemczyków , Czarneckiego , , którzy swoje majątki ulokowali na wyspach Bahama im nic nie grozi w razie upadku .

Wszystko prawda.

Niestety inne państwa mogą sobie pozwolić na wyjście z Unii bo rządzącym zależy na ich narodzie, na ojczyźnie i JEST TAM ZNIKOMA ILOŚĆ ZDRAJCÓW .

A w Polsce to roi się od zdrajców .

SPRZEDAWCZYKI WSZYSTKO ZROBIĄ ZA PIENIĄDZE, ZA STANOWISKA .

Pisałam już że wszyscy ZDRAJCY zawisną na szubienicy ale nie tylko politycy ale i PANOWIE LEK. WETERYNARZE - naczelny, wojewódzcy , wszyscy którzy wymyślili zarazę wśród trzody chlewnej .


Zabijali ZDROWE ŚWINIE! Wmawiając rolnikom że są chore.

Doprowadzali ludzi do rozpaczy !!!

Badania były fałszowane ŚWIADOMIE !!! aby polskich rolników pogrążyć.

Panowie weterynarze za waszą zdradę, za wasze oszustwa - bo nie jedno było WISICIE NA SZUBIENICY kiedy zacznie się interwencja Boga. Pani Dąb / BÓG

Re: Czechy składają Polsce zaskakującą propozycję! W Brukseli blady strach

Napisał(a): ~deco -

Wystarczy się tylko rozglądnąć wokół siebie,ile tablic informujących o dotacjach unijnych.Dla wielbicieli Rydzyka - ile ogrodów rajskich,biblijnych przy parafiach z unijnych pieniędzy.Otwarte granice,technologie,wymiana handlowa,opalanie na Karaibach,czyż tego nikt nie widzi.Zachłyśnięci TV TRWAM i "ubożuchnym" mnichem z Torunia,boskością małego człowieczka z Nowogrodzkiej i 500+,premiami pani z broszką,ministrem GWOŹDZIEM,prorokiem Antosiem wnet będziecie zachwalać ideologię narodowców i wyznawców Hitlera.

Re: Czechy składają Polsce zaskakującą propozycję! W Brukseli blady strach

Napisał(a): ~młot na matoły -

Czy tej durnocie nigdy kresu nie będzie ? Czy te przez komunę zniewolone narody nigdy się nie otrząsną ? Czy w tej części Europy po wieczne czasy będzie królować ciemnota , hipokryzja , załganie i średniowieczny zabobon ? To ma być dwudziesty pierwszy wiek ? Do tego chcemy zmierzać ?

Re: Czechy składają Polsce zaskakującą propozycję! W Brukseli blady strach

Napisał(a): taie -

Arso Dla tego uciekajcie czym prędzej z Polskiej złotówki na rzecz dolara, bo unia się rozpadnie.zostaną tylko Niemcy z Francuzami.
Chyba nie bardzo wiesz o czym piszesz
Przy takim zadłużeniu Jankesów ?
Jeżeli już to wymieniać na Juana .

Re: Czechy składają Polsce zaskakującą propozycję! W Brukseli blady strach

Napisał(a): ~GENT -

[i][/i]
W pierdoły rozpowszechniane przez nieuprawnionego pismaka nie wierzcie ,są teraz takie czasy że te publiczne manipulatory są wykorzystywane nie tylko do treklam handlowych .kazda reklama jest teraz towarem a szczególnie te polityczne posunięcia i komentarze w PRASIE.

Re: Czechy składają Polsce zaskakującą propozycję! W Brukseli blady strach

Napisał(a): stasiek -

buc1
~gość
buc1 Niewdzięcznikom trochę się poprawiło, to zaczynają podskakiwać. Mówią tak, że jeśli urodzisz sié pod wozem, to na wóz nigdy nie wyjdziesz. Kraje wschodu byłego socjalizmu wydostały się na wolność i były i są beneficjentami olbrzymiej unijnej pomocy i dotacji, ponieważ Unią chciała dostosować te kraje do swoich standardów. Jednym słowem pomogła dziadom, a teraz na nią plują. Niedobrze jest kiedy pies gryzie rękę pana, która go karmi. Nie o utraté tożsamości tu chodzi - lecz o władzę absolutną, podobnie jak w Polsce partii PiS. Przynależność przeszkadza we władzy autorytarnej i dyktaturze, ponieważ są podpisane pewne zobowiązania pomiędzy danym państwem, a Unią. A Unią chce te zobowiązania wyegzekwować poprzez zastosowanie różnych sankcji. Warto zastanowić się czy, którekolwiek z państw dyktatorskich należy do Unii europejskiej, lub innych tego typu organizacji. Nie takie państwa nie należą, ponieważ takie organizacje odbierają ich dyktatorom władzę absolutną.
faktycznie od nas wyegzekwowali lekko licząc pół biliona za pomocą Tuska i jego kumpli ale naród się kapnął i pogonił POwską wesołą gromadkę od koryta to wielbiciele MARKSA dostali sraczki i zaraz potem dupościsku z żalu za tą kasę taka to była ich pomoc co do dotacji to nikt tego nie kryje że 80% tych środków wraca do nich tak pachołku brukselski
Faktycznie, żaden Pisior nie kryje, że 80 % wraca do Brukseli. Nic dziwnego, jeżeli prawie wszystko Polska wprowadza, zamiast eksportować. Przecież w Polsce nie ma przemysłu, czy to takie trudne do zrozumienia. Jeśli sam nie produkuję, to sprowadzam towar, ale za coś muszę zapłacić, prawda? A zatem otrzymuję 242 mld euro od Unii i nastawiam się na konsumpcję. To najlepiej Polakom wychodzi. A potem pluję na chlebodawcę.
a kto do tego doprowadził???-=-Balcerowicz Lewandowski POmafia z tuskiem na czele////////////
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czechy składają Polsce zaskakującą propozycję! W Brukseli blady strach