515
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń36 tys.
  • Odpowiedzi93
  • Ocen na +209
515 ppt ?

Czego boi się Andrzej Duda? (94)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czego boi się Andrzej Duda?

Napisał(a): uni -

Ostatnio zrobił się wielki szum wokół Facebooka. Zuckerberg jest pod ostrzałem mediów ze względu na możliwy wyciek prywatnych danych użytkowników, które miały przyczynić się do wygranej Donalda Trumpa i Brexitu. Oczywiście, wszyscy wiemy, że Facebook to świetne narzędzie, tym bardziej jeśli chodzi o ogromne możliwości manipulacji. Na naszym rodzimym podwórku, politycy bardzo często używają mediów społecznościowym (raz lepiej, raz gorzej, to fakt). Andrzej Duda to jeden z polityków, który Twittera używa bardzo często (wszyscy pamiętamy wielką wpadkę z „ruchadłem leśnym”).
Brytyjski „The Guardian” napisał, że:

„Facebook był nieodzownym elementem kampanii wyborczej Andrzeja Dudy. Dzięki narzędziom Facebooka zespół Andrzeja Dudy zamienił jego stronę w główny kanał komunikacji z wyborcami
Duda dość mętnie i pokrętnie się tłumaczył. Nie potrafił skleić sensownej: wypowiedzi:
Nigdy wcześniej o niej nie słyszałem: To jest jakiś fake news, bo oczywiście w czasie kampanii prezydenckiej mój sztab korzystał z Facebooka - wszyscy o tym wiedzieli.(...) Ja osobiście korzystałem z Twittera. Natomiast nic mi na ten temat absolutnie nie wiadomo, żebyśmy my w tym zakresie jakąś szczególną współpracę podjęli z jakąś zagraniczną firmą

Ja słyszałem o tym, że Facebook powołuje się na to, że był wykorzystany w mojej kampanii. No rzeczywiście był wykorzystany jako po prostu medium społecznościowe, na którym myśmy realizowali wpisy w sensie sztabu. Natomiast nic mi nie wiadomo o współpracy z jakąkolwiek firmą. I tutaj pierwsze o tym słyszę - powiedział prezydent.

Nasuwa się zasadnicze pytanie: Czego boi się Andrzej Duda? Takie zdenerwowanie nie bierze się znikąd.. Co o tym myślicie?

Sami oceńcie:http://r.inte(...)9f1/ZA=
INTERIA.PL

Re: Czego boi się Andrzej Duda?

Napisał(a): Lilith1 -

buc1 Cudowne mówi po angielsku, cudownie!!!I tak fajnie lubi robić znaki na zdjęciach z osobistościami państwowymi, to daje tyle powagi Polsce.
Lepiej kaleczyć angielski niż robić z siebie durnia w kraju i za granicą, a przy tym nie znać również własnego języka.
Chodź szogunie :P

Napisał(a): ~Heniek -

Żyje się po to aby dobże zjeść. CZEŚĆ GŻMOTY ! Właśnie wróciliśmy z żonom, naszym wypasionym BMW za 137 tysięcy złoty z objadku w eskluzywnej hotelowej restałracji. Ja zjadłem farfale ze szparagami stryskanymi limonką (dla niekumatych - to drogie zielone egzotyczne jajkowate warzywo) i wędzonym łososiem (dla niekumatych - to ryba, której kawior kosztuje 15 tysięcy złoty za 10 gramów) za 387 złoty, a żona jak zwykle ryby - Jambalaje z owocami morza za 139 złoty i szaszłyk ze skrzydlicy i mauży za 372 złoty. Do tego wypiła dwa lampiony ekwadorskiego wina za 88 złoty, jeszcze napiwek 10 złoty - ot i taki objadek za ponad 2 tysiące złoty. Nooo ale ja kochani ż y gam kasą, no po prostu ż y gam kasą. A jak Wasz objad - no niech zgadnę - pociumkaliście dżemik z mirab'le ?

Napisał(a): ~Isaura -

Witam wszystkich ludzi na poziomie! W tamtym roku wyszłam za mąż. Oboje z mężem pochodzimy z nowoczesnych rodzin wyznających wartości. Po naszym ślubie nasi młodzi jeszcze rodzice wymienili się partnerami i wzięli śluby. Były 3 piękne wesela. Mamusia mieszka z teściem, a teściowa z moim tatą. W tym roku urodziłyśmy dzieciaczki. Ja urodziłam bliźniaczki: Dżesikę i Kataleję ,mama urodziła chłopca Xawiera a teściowa Rajanka. Wyjaśnijcie mi proszę jakie jest pokrewieństwo moje, męża, naszych dzieci do siebie oraz rodziców i teściów. Pomóżcie ułożyć mi to dżewo ginekologiczne. Z góry dziękuję za sensowne odpowiedzi.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czego boi się Andrzej Duda?