327
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi200
  • Ocen na +0
327 ppt ?

Czego faceci szukają w kochankach? (201)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czego faceci szukają w kochankach?

Napisał(a): gość -

Kochanki to tak naprawdę samotne osoby i gdy ktoś (szanowany - czyli ułożył sobie życie i ma rodzinę, dom, pieniądze) na nie zwróci uwagę - to zazdroszczą żonie, że to wszystko ma czego ona nie ma. Taka kobieta jest zdolna do wszystkiego, żeby to zdobyć! A wy faceci nie widzicie jej prawdziwych zamiarów i wtedy nie doceniacie tego co żony dla was zrobiły i robią i jak się poświęcają, żeby to wszystko utrzymać na "poziomie" i to co osiągnęliście to nie sami tylko z drugą osobą (żoną)! Jesteście bardzo nie wdzięczni, przecież żony też pracują i powinny być przez Was doceniane, to wy nie wtedy do kochanki i ona wie, że już was ma, ha ha ha.
Rozwodzicie się, układacie sobie z kochanką życie i wtedy, gdy już jest za późno doceniacie swoje żony, a w kochance dostrzegacie jak jest naprawdę, ile ma wad i co od was wymaga.
A jak przypadkiem na ulicy zobaczycie swoją exżonkę uśmiechniętą i zadowoloną - to dopiero wiecie co straciliście!
rozumu to wy w ogóle nie macie, ha, ha, ha!
INTERIA.PL

WildD
gość Kochanka

- nie marudzi
- nie zasłania się bóle głowy
- wie czego chce
- nie traci czasu na fochy
- nie odcina od sypialni gdy np nie wyrzucisz śmieci
- zawsze o siebie dba
- Krotko mówiąc zachowuje się tak jak nasze żony przed ślubem:)
A kiedy zaczyna zachowywać się jak żona to się ją zmienia.
Dokładnie, i to bez konsekwencji:] moja ex pojawiła się u mnie po jakimś czasie kiedy mnie zostawiła twierdząc że chce mieć ze mną romans:] wiec trwał jakiś czas a potem zdziwiona że się nie odzywam :] roman to przeżycie burzliwe i bez zobowiązań :] czyż nie tego właśnie chciała.:]

norma66 Chodzi o odskocznię od codziennego życia?
Czy może to kwestia znudzenia tą samą partnerką seksualną?
A może po prostu jest to efekt problemów w związku?
Kochanka może zapewnić mężczyźnie to, czego nie otrzyma od swojej (najczęściej) żony? Nowe wyzwanie, nowe doznania, brak starych i wiele razy poruszanych problemów.
Myślicie, że facetami kierują jeszcze inne pobudki, np. miłość...?
seksu... tylko

Reklama

gość
gość Moja kobieta kazała mi sobie znaleźć kochankę, bo jest zmęczona tym, że się ciągle do niej dobieram. Stwierdziła, że będzie miała chociaż chwilę oddechu na odpoczynek w ten sposób.
KOBIETA JAK TAK MÓWI TO NIE ZNACZY ŻE MASZ TO ZROBIĆ
UWAŻAM ŻE MA DO CIEBIE TYLE ZAUFANIA ŻE WIE ŻE TEGO NIE ZROBISZ
CHYBA TAK NAPRAWDĘ NIE CHCESZ JEJ ZRANIĆ
BO TYM SAMYM ZRANIŁBYŚ I SIEBIĘ
No właśnie mi się jakoś nie pali do szukania kogoś innego. :-)

Reklama

gość kochanka jest jak papier toaletowy, jak się coś w małżeństwie ,usra' to zawsze kochanką można się podetrzeć....
a co ma facet robić ja żona zachowuje sie podczas sexu jak kłoda?szuka sobie innej ,ktora jest aktywa podczas sexu i to na tyle w temacie.

Faceci szukają w kochankach dziury w całym i zawsze znajdują. Słowem kochanka to jedna wielka dziura gotowa przyjąć całą spuściznę faceta kierując się samarytańską dewizą że potrzebującym należy zawsze pomóc.

Reklama

Ja uważam, że gdy dobrze dobiorą się dwie osoby i to, że są szczęśliwi widać po nich! To wszyscy im zazdroszczą, a co nie którzy to życzą im tylko aby im się noga podwinęła!
Zazdroszczą, ale nie widzą tego, że dochodząc do takiego szczęścia trzeba nad tym cały czas pracować, dbać!
A nie coś mi nie pasuję to do drugiej pójdę
Kochanka to anioł, co nam pomoże
Żona to diabeł, a może wampir co wam krew wypija
Tylko zapominacie, że żony to kochanki, a kochanki to też żony
A jak chcecie jedną do łóżka, drugą do dzieci
to sobie harem załóżcie, nie żeńcie się, jedna, druga, trzecia i każda do czegoś innego
przecież tyle pięknych kobiet wokół i na dodatek wolnych
sami się oszukujecie i nie wiecie czego chcecie
a jak to macie to tego nie widzicie

Żona jak kłoda!? To czemu jej nie zachęcisz do tego co lubisz, nie pogadasz tego czego oczekujesz w łóżku, puść jej jakiś filmik, może to cos zmieni!
Ja mojemu facetowi zrobię wszystko, aby było mu dobrze w łóżku ze mną i on tym samym mi się odwdzięcza i jest super! Ja tak mam , że jak spojrzę na mojego faceta to w ciągu dnia bym to robiła z nim bez przerwy, ale muszę dbać o niego to w zamian jakiś filet z kurczaka grillowany, jakieś warzywka do tego i facet zadowolony, najedzony i dopiero w łóżku się wykazuje, a na kolację jakiś omlecik, jajka sadzone i facet wtedy dopiero może...

gość
gość
gość Moja kobieta kazała mi sobie znaleźć kochankę, bo jest zmęczona tym, że się ciągle do niej dobieram. Stwierdziła, że będzie miała chociaż chwilę oddechu na odpoczynek w ten sposób.
KOBIETA JAK TAK MÓWI TO NIE ZNACZY ŻE MASZ TO ZROBIĆ
UWAŻAM ŻE MA DO CIEBIE TYLE ZAUFANIA ŻE WIE ŻE TEGO NIE ZROBISZ
CHYBA TAK NAPRAWDĘ NIE CHCESZ JEJ ZRANIĆ
BO TYM SAMYM ZRANIŁBYŚ I SIEBIĘ
No właśnie mi się jakoś nie pali do szukania kogoś innego. :-)

I TO CI SIĘ CHWALI BO POCO SZUKAĆ KOGOŚ INNEGO JAK SIĘ WIE CO MA SIĘ W DOM W NASZYM WSPÓLNYM WŁASNYM (MASZ RACJĘ NIE MA TU MIEJSCA NA INNE, LUB INNYCH) NO CHYBA ŻE TAKIE MINI MINI ALE NA TO JEST CZAS

jak chcesz żeby nie była jak kłoda to zadbaj o nastrój ( nie wkurzaj jej wcześniej i nie zaniedbaj ). Jak facet traktuje ją jak coś co jest na wyposażeniu domu to czego ma oczekiwać w łóżku? ma to samo co żona poza łóżkiem

warzywa grilowane też są dobre do tego takie bułeczki do gotowania na parze (są sprzedawane w dużych sklepach, leżą w lodówkach i sa pakowane po 8) te bułeczki też się griluje chociaż można piec w piekarniku parowym.
Ciasto 3 bit też jest fajne ale kalorii to ma

gość Żona jak kłoda!? To czemu jej nie zachęcisz do tego co lubisz, nie pogadasz tego czego oczekujesz w łóżku, puść jej jakiś filmik, może to cos zmieni!
Ja mojemu facetowi zrobię wszystko, aby było mu dobrze w łóżku ze mną i on tym samym mi się odwdzięcza i jest super! Ja tak mam , że jak spojrzę na mojego faceta to w ciągu dnia bym to robiła z nim bez przerwy, ale muszę dbać o niego to w zamian jakiś filet z kurczaka grillowany, jakieś warzywka do tego i facet zadowolony, najedzony i dopiero w łóżku się wykazuje, a na kolację jakiś omlecik, jajka sadzone i facet wtedy dopiero może...
Najlepsze to jaja duszone w porach hahaha

To dosyć skomplikowana kwestia,czasem jest tak ,że ta druga kobieta potrafi ofiarować coś czego brakowało mu w dotychczasowym związku,czasem chodziło o podniesienie własnego ego,czase jest to potrzeba doznań seksualnych,których już nie zapewnia mu stała od iluś lat partnerka,przyczyn jest mnóstwo.Poza tym bywa też tak ,że trafiamy na miłość naszego życia.Tak to wygląda.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czemu mężczyźni szukają kochanki
  • czego szukają faceci w kochankach
Do góry strony: Czego faceci szukają w kochankach?