41
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +0
41 ppt ?

Czego naprawdę pragną kobiety? (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czego naprawdę pragną kobiety?

Napisał(a): Gość -

Witam Szanowne Panie,
głównie do Was skieruję swój wątek. Mam pytanie - czego naprawdę pragniecie: szczerej miłości, ciepła rodzinnego domu czy też może szaleństw, ognia i relacji typu: trochę się kochamy, trochę się nienawidzimy?
Jestem panem w sile wieku, kolejny raz rozstałem się z kobietą, która mówiła, że właśnie chce stabilizacji, ale odeszła, bo było jej, Jej zdaniem, za dużo. Jak to z Wami jest? Bo ja chyba nigdy nie zrozumiem kobiet.
INTERIA.PL

Re: Czego naprawdę pragną kobiety?

Napisał(a): Tris -

Wszystko co wypisałeś jest dla kobiet ważne i ciepło rodzinnego domu i szczerej miłości i też trochę szaleństwa, stabilizacji, kobieta potrzebuje każdej z tych rzeczy w związku, tylko, że nie ,,nagminnie", potrzebne są też pewne granice, jak jest czegoś za mało lub za dużo to negatywnie wpływa na szczęście, dlatego ważne jest by umieć nad stopniem tego panować, na ten przykład zabawa i szaleństwo jest potrzebne bo inaczej związek jest nudny, ale ich nadmiar może doprowadzić do kłopotów finansowych oraz obwiniania faceta, że nie potrafi sobie radzić w życiu, że jest zbyt dziecinny i tak jest we wszystkim, wszędzie są ,,dwie strony medalu", trzeba umieć dać kobiecie to czego jej potrzeba, ale w odpowiednich proporcjach.
Jak nie będziesz karmił rybek to one zdechną z głodu, ale jak będziesz przekarmiał to mogą się rozchorować lub mieć inne problemy, przez co również mogą zdechnąć, dlatego ważny jest ,,złoty środek", umiejętność zapewnienia wszystkiego w odpowiednich proporcjach, tak by nie przedobrzyć :)

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): BOSCH73 -

ErykKleparz Witam Szanowne Panie,
głównie do Was skieruję swój wątek. Mam pytanie - czego naprawdę pragniecie: szczerej miłości, ciepła rodzinnego domu czy też może szaleństw, ognia i relacji typu: trochę się kochamy, trochę się nienawidzimy?
Jestem panem w sile wieku, kolejny raz rozstałem się z kobietą, która mówiła, że właśnie chce stabilizacji, ale odeszła, bo było jej, Jej zdaniem, za dużo. Jak to z Wami jest? Bo ja chyba nigdy nie zrozumiem kobiet.
Witaj Eryku .-)
widocznie jeszcze nie trafiles na te wlasciwa....
Prawdziwa kobieta potrzebuje to co wlasnie wypisales :-)

"szczerej miłości, ciepła rodzinnego domu... oraz szaleństwa i ognia"... jedynie aby zwiazek sie nie znudzil....

My kobiety jestesmy takie proste... :-))))
Trzymaj sie i powodzenia...

Napisał(a): gość -

Tris Wszystko co wypisałeś jest dla kobiet ważne i ciepło rodzinnego domu i szczerej miłości i też trochę szaleństwa, stabilizacji, kobieta potrzebuje każdej z tych rzeczy w związku, tylko, że nie ,,nagminnie", potrzebne są też pewne granice, jak jest czegoś za mało lub za dużo to negatywnie wpływa na szczęście, dlatego ważne jest by umieć nad stopniem tego panować, na ten przykład zabawa i szaleństwo jest potrzebne bo inaczej związek jest nudny, ale ich nadmiar może doprowadzić do kłopotów finansowych oraz obwiniania faceta, że nie potrafi sobie radzić w życiu, że jest zbyt dziecinny i tak jest we wszystkim, wszędzie są ,,dwie strony medalu", trzeba umieć dać kobiecie to czego jej potrzeba, ale w odpowiednich proporcjach.
Jak nie będziesz karmił rybek to one zdechną z głodu, ale jak będziesz przekarmiał to mogą się rozchorować lub mieć inne problemy, przez co również mogą zdechnąć, dlatego ważny jest ,,złoty środek", umiejętność zapewnienia wszystkiego w odpowiednich proporcjach, tak by nie przedobrzyć :)
......Zupełnie się z Tobą zgadzam :)

Napisał(a): gość -

Witam Naprawdę zazdroszczę kobietom które mają szczęście trafiać na porządnych,wartościowych mężczyzn a nie potrafią tego docenić,a jeśli trafi się pan który akceptuje charakter a nie wygląd,to ideał,reszta to kwestia dotarcia się Ja mam 50 lat.... z urodą na bakier ale jestem dobrą czuła,pogodną kobietką a trafiam na.....szkoda pisać Naprawdę zazdroszczę......Miłego dnia :)

Napisał(a): MariusG -

"kobieta potrzebuje romantyka ,ktory czasem podejdzie ,przycisnie do sciany ,pocaluje ja tak ze braknie jej tchu ..."

Kobiety sie kocha a nie probuje zrozumiec ,kobieta jest zmienna i to wedlug niektorych wada wedlug innych zaleta.
Kazda kobieta pragnie czego innego lub w inny sposob ,jestes mezczyzna postaraj sie sprostac kobiecie jej potrzeba ,jej zachcianka ,kiedy ma zly chumor ,kiedy jest jej zle ,a kiedy jest dobrze nie rob nic by tego nie spieprzyc . :)

Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czego naprawdę pragną kobiety?