Czego potrzebuje kobieta w łóżku (298)

Czego potrzebuje kobieta w łóżku

Temat dotyczy artykułu: Czego potrzebuje kobieta w łóżku

Najpierw wydaje ci się, że seks mógłby w ogóle nie istnieć. Z czasem odkrywasz, jak bardzo jest przyjemny. A w końcu dochodzisz do wniosku, że nie umiesz bez niego żyć. Odkryj, czego pragniesz w sypialni, by być naprawdę szczęśliwą!

Komentarze (298)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Daro -

Kobiety w mężczyznach najbardziej podnieca portfel. Wszystkie oprócz twojej i mojej matki
Odpowiedź (0)

chce seksu

Napisał(a): ~fojtaszak -

mam 18 lat i nigdy nie uprawialem seksu
Odpowiedzi (1)

prawda!!!

Napisał(a): ~Ania -

Mam 30 lat i chce mi się ciągle seksu!!! Chyba zwariowałam...........:(
Odpowiedzi (1)

Mój kochany

Napisał(a): ~lolo -

Dopiero teraz sie dowiedziałam co to prawdziwy orgazm, mam 56 a mój kochanek 48. Jak sie kochamy zapominam o wszystkim, wszystko w środku mi drży z uniesienia jak mi go wkłada, umie mnie rozpalić i zabrac w krainę radości, nikt mnie tak w mym życiu nie podniecał jak on, pokazał mi jaki jest piekny sex. Kocham go bardzo a on mnie, jest nam wspaniale w łóżku.
Odpowiedź (0)

Czy ktoś może ma albo miał tak jak ja

Napisał(a): ~d -

jestem z dziewczyną juz jakiś czas i nie moge powiedzieć jestem szcześliwy i to nawet bardzo ale cały czas prześladuje mnie jedna myśl. ja przednią miałem juz kilka partnerek a dla niej byłem tym pierwszym. cały czas sie zastanawiam czy nie bedzie chciała pózniej spróbować z kimś innym:/ a ja wiąze z nią duże nadzieje i nie chciał bym sie rozczarować
Odpowiedzi (5)

miodzio sex

Napisał(a): ~słodka jak miód -

zaczyna się dopiero po 50 :)
czyz nie ?:)
dojrzali panowie i panie ,
mysle ze się ze mną zgadzacie :)
pozdrawiam kochliwych .... Asia
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~NAPALONA:) -

KOCHAM MOJEGO PARTNERA I WPROST UBÓSTWIAM SEKS. NIE POTRAFIĘ WYTRZYMAĆ BEZ SEKSU JEDNEGO DNIA! KOCHAJMY SEKS A ŚWIAT BĘDZIE KOLOROWY!
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): ~Kasia -

Mam 20 lat i uwielbiam się kochac. Z moim partnerem robiły to bynajmniej raz w tygodniu najczęęsciej w sobote. Podstawą gry wstępnej jest dla nas minetka. Mój facet robi to tak: Kładzie mnie nagą na łóżku, rozchyla moje uda. Następnie pluje na moją picke i wkłada 2 palce. Starannie rozprowadza śline i masuje. Gdy zaczynam jęczec on wkłada tam język i wiruje powoli, potem szybciej. Nieprzestając zmienia pozycje tak abym ja była na góże. Jego język sprawia że bardzo chce mi sie sikac. On wtedy czule mówi ,,chyba ci sie coś chce kochanie, dawaj maleńka, dawaj,,. Ja sikam-On pije. Następnie bierze mnie od tyłu, rżnie mocno, szybko i baaaaardzo długo. KOCHAM UPRAWIAC Z NIM SEX.
Odpowiedzi (3)
Odpowiedź (0)

Pomocy

Napisał(a): ~Marek -

Ja i moja dziewczyna mamy po 24 lata. Jesteśmy ze soba od 2. Niestety stosunek płciowy uprawiamy 2 razy w roku! Ona ciągle się usprawiedliwia, że nie mamy warunków bo nie nieszkamy ze sobą. Okazje jednak można tworzyć. W geście rozpaczy można nawet wyjechać samochodem za miasto. Owszem często zdarza się sex oralny ale to wszystko.
Jestem zrozpaczony. Jsteśmy normalnymi, młodymi, wykształconymi ludźmi, z normalnych domów. Nie wiem jednak jak rozbudzić w niej porządanie. Poza tym podczas sexu oralnego mam trudności ze sprawieniem jej przyjemności. Nie lubi gdy wkładam jej TAM palce, a gdy robię to językiem, nawet bardzo delikatnie, mówi, że nic szczególnego nie czuje. Gdy robiłem to z poprzednia dziewczyną - zwijała się z przyjemności osiągając orgazmy.
Proszę o radę. Nie wiem co mam robić.
Kochamy się ale ja dłużej nie wytrzymam. Ludzie wokół cieszą się własnymi ciałami a my nie. Nie chcę jej zdradzać bo nie tędy droga.
Odpowiedzi (5)
Dodaj komentarz