19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń69
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +39
19 ppt ?

Czego pragnie PiS? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czego pragnie PiS?

Napisał(a): ~Pistolet -

PiS pragnie znęcać się nad narodem polskim, chce zmusić Polaków do swojego światopoglądu, wyznawania religii, w której jest demoralizacja, zakłamanie i hipokryzja. Upadłe moralnie duchowieństwo ma dawać wzorce ideologii wartości chrześcijańskich, przy aprobacie pedofilii i zgorszenia dzieci. W świetle zboczenia moralnego duchownych w szkołach dzieciom, mają być wpajane cnoty dziewicze, i zgrozo, to chichot logiki moralnej. PiS pragnie rządzić wiecznie i dlatego też obsadza swoich wyznawców, na eksponowanych stanowiskach i nacjonalizuje stopniowo gospodarkę, żeby dla swoich było więcej. PiS już oficjalnie blokuje legalne protesty i przy pomocy milicji prześladuje protestujących. Polska w szybkim tępie staje się drugą Koreą Północną. W chwili obecnej PiS zlikwidował niezależne sądownictwo, prokuraturę i milicję i teraz partia decyduje o wszystkim. Jawnie widać, że funkcjonariusze PiS są zupełnie nietykalni przez sądy i prokuraturę, oraz milicję. Wszystkie instytucje państwowe i stanowiska kierownicze, zostały przejęte przez PiS.

Reasumując : PiS kpi sobie z praw człowieka, poszanowania podglądów obywateli i ich praw podstawowych. PiS kpi sobie z wartości demokratycznych Unii Europejskiej, na które naród polski wyraził zgodę podpisując traktaty międzynarodowe.

PiS bezczelnie rząda tylko pieniędzy, plując na wartości państw cywilizowanych Wspólnoty Europejskiej.

Zychwałość PiS polega na tym, że to PiS chce zmieniać Unię Europejską na wspomniane wartości. Dodać należy, że wartości chrześcijańskie w mniemaniu tej partii, polegają na ksenofobii, nienawiści do ludzi wyznających inne poglądy, islamofobii, rasiźmie, nacjonaliźmie, antysemityźmie i neonaziźmie.

PiS w swoim upadku moralności i godności człowieka oczekuje od Unii Europejskiej, aby funkcjonariusze PiS mogli robić ze swoim narodem, co tylko im pasuje, niczym ze zwierzętami. Fanatyczny elektorat PiS, czyli prawie 9 milionów emerytów popiera takie wartości wpełni sadystycznej nienawiści chce narzucać swoje zdegenerowane wartości. Dzięki ciemnocie Polska prowokuje wszystkie kraje europejskie, nawet do konfliktu zbrojnego, po którym może przestać istnieć. Zniszczenie dobrych stosunków, zniszczenie dobrego wizerunku Polski, mobilizuje wszystkie kraje cywilizowane do jedności przeciwko Polsce. Nie jest temu winien cały naród lecz jedynie jego zdegenerowana część PiSowska. Trzeba mieć nadzieję, że naród jeszcze zdąży przejrzeć na oczy, zanim przestanie istnieć.

INTERIA.PL

Re: Czego pragnie PiS?

Napisał(a): ~OBYWATEL -

komu nie w smak prawda ----no to jeszcze raz -----a czego chcą Polacy , po 1989 r rządziły już wszystkie opcje polityczne a nasz naród wiecznie protestuje , pokażcie mi chociaż jeden spokojny rok , brać chcą wszyscy ale dać coś od siebie to już nie koniecznie ...........

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Maja1410 Po zdecydowanym sprzeciwie młodzieży polscy talibowie popadli w popłoch i agresywną histerię. Wszystko wskazuje na to, że to łabędzi śpiew upiorów średniowiecza. Jeszcze tylko kilka lat i skończy się ten błotny wulkan ciemnoty – wstydu i ośmieszania Polski wobec Europy i świata.
Prognozujesz, że bolszewicy znów wrócą do władzy ? Przykro ale twoi idole prędzej nie dożyją i wylądują w dole a ty razem z nimi. Zapomniałaś, że twój wujek Dzierżyński już dawno nie żyje ?

Napisał(a): olacda -

To polityka Kaczyńskiego i PIS doprowadziła do wzrostu gospodarczego, niskiego bezrobocia, uniezależnienia od rosyjskiego gazu (Tusk i Pawlak podpisali umowę na najdroższy gaz w Europie), obniżył wiek emerytalny, 500+, 300+, 13 emerytura, utworzył wojska terytorialne, projekt Vijabaltika, buduje super lotnisko, przekop Mierzei Wiślanej, oddaje hołd polskim bohaterom i żołnierzom wyklętym ...

Reklama

Napisał(a): ~Poirytowana -

Cofnięcia polski do średniowiecza ,szanuje pana Brauna za odwagę itd ,choć z tym cytatem będziesz pan wisiał do Pana Niedzielskiego nie popieram ,choć człowiek powinien odpowiedzieć bo wielu ludzi zawdzięcza jemu śmierć ,bo trzeba było leczyć wybrancòw z Covidem a w konstytucji jest zapisane że każdemu pomoc przysługuje .Nie ma minister zdrowia człowiekiem mòwiąć że nie szczepieni powinni być objęci lockdownem a Szczepieni nie ? K ##wa po##bało się coś jemu wszyscy są ròwni i nikt nie będzie dyskryminował w tym kraju nikogo poszanowanie dla konfederacji a reszcie co nie popierają tego chorego pomysłu eksperymentalnego szczepienia podawać pod przymusem .Co kogo obchodzi nigdy nie szczepiłam się na grypę na koronkę też nie .Czas skończyć z tymi kłamstwami do c##ja gdzie jest grypa ?inne choroby umiera pewnie więcej zaszczepionych pan Braun mòwil w Holandii jest więcej odczynòw poszczepiennych u nas kilkanaście .Minister choroby inny koronował nie będzie mòwił jak mam żyć .Dlaczego w lato spokòj ? skończyć z testami a bodaj szczepieni nauczyciele się boją dzieci kichających a z katarem .Nie mają politycy czym straszyć to straszą dziećmi ?

~Poirytowana Cofnięcia polski do średniowiecza ,szanuje pana Brauna za odwagę itd ,choć z tym cytatem będziesz pan wisiał do Pana Niedzielskiego nie popieram ,choć człowiek powinien odpowiedzieć bo wielu ludzi zawdzięcza jemu śmierć ,bo trzeba było leczyć wybrancòw z Covidem a w konstytucji jest zapisane że każdemu pomoc przysługuje .Nie ma minister zdrowia człowiekiem mòwiąć że nie szczepieni powinni być objęci lockdownem a Szczepieni nie ? K ##wa po##bało się coś jemu wszyscy są ròwni i nikt nie będzie dyskryminował w tym kraju nikogo poszanowanie dla konfederacji a reszcie co nie popierają tego chorego pomysłu eksperymentalnego szczepienia podawać pod przymusem .Co kogo obchodzi nigdy nie szczepiłam się na grypę na koronkę też nie .Czas skończyć z tymi kłamstwami do c##ja gdzie jest grypa ?inne choroby umiera pewnie więcej zaszczepionych pan Braun mòwil w Holandii jest więcej odczynòw poszczepiennych u nas kilkanaście .Minister choroby inny koronował nie będzie mòwił jak mam żyć .Dlaczego w lato spokòj ? skończyć z testami a bodaj szczepieni nauczyciele się boją dzieci kichających a z katarem .Nie mają politycy czym straszyć to straszą dziećmi ?
Jak czas skończyc z kłamstwami, to nie kłam. Zacznij od siebie i nie kłam.

olacda To polityka Kaczyńskiego i PIS doprowadziła do wzrostu gospodarczego, niskiego bezrobocia, uniezależnienia od rosyjskiego gazu (Tusk i Pawlak podpisali umowę na najdroższy gaz w Europie), obniżył wiek emerytalny, 500+, 300+, 13 emerytura, utworzył wojska terytorialne, projekt Vijabaltika, buduje super lotnisko, przekop Mierzei Wiślanej, oddaje hołd polskim bohaterom i żołnierzom wyklętym ...
W każdym wpisie pani wkłada jedną i tę samą propagandę. Jest to propaganda zakłamania. To partia PIS doprowadziła i dalej doprowadza do bardzo wielkich długów. I to ta partia będzie przeklinana przez potomków. Bo w Polsce tak jest, że wyborcy nieświadomi wybierają nieświadomych ludzi. To partia PIS skłóciła Polaków, nawet rodziny są przez nich skłócone.
A proszę mi powiedzieć, gdzie jest to super lotnisko, bo tam jest na razie ściernisko. Gdzie są te zakupione samoloty? To wszystko propaganda, zakłamana propaganda. I przyjmują ludzie taką propagandę za parę srebrników, ludzie bez świadomości jutra.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czego pragnie PiS?