5 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń149 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +10 tys.
5 tys. ppt ?

Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego? (1099)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): apollo87 -

Florian Hassel w artykule "Blisko zamachu stanu" w "Suddeutsche Zeitung" przedstawił teorię na temat politycznych efektów epidemii koronawirusa na Węgrzech - ale i w Polsce, a zmiany antykryzysowe mają de facto zapewnić utrzymanie się u władzy. Jak sam pisze:

"Teraz faktyczny przywódca Polski Jarosław Kaczyński wykorzystuje pandemię koronawirusa, by ostatecznie zdemontować demokrację i państwo prawa.

(...) drastyczne są manipulacje w kampanii przed wyborami prezydenckimi w maju. Niedemokratyczne jest już samo trwanie przy wyborach w trakcie faktycznego stanu wyjątkowego, a sprzeczne z konstytucją jest zmienianie teraz prawa wyborczego, aby Kaczyński mógł zapewnić swojemu kandydatowi i swojej partii licencje na przyjmowanie kolejnych sprzecznych z prawem ustaw.

(...) do absolutnej władzy Kaczyńskiemu brakuje już niewiele – jedynie kontroli nad Sądem Najwyższym".
Zgadzacie się ze słowami niemieckiego dziennikarza?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~mak -

po2 kadencjach PO i doprowadzeniu POLSKI do dna wole dyktature KACZYNSKIEGO od demokracji Tuska w koncu panstwo zaczelo stawac na nogi szkoda tylko ze TUSK nie podja l rekawicy i nie kandyduje na prezydemta , sadze ze bardzo by sie rozczarowal, ludzie widza jak wiele si zmienilo w podejsciu do zwyklych obwateli pabstwo to nie tylko elity.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?