5 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń149 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +10 tys.
5 tys. ppt ?

Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego? (1099)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~Hali -

~najmA 29.03.2020 odbyło się tajne spotkanie z koalicjantami i prezydentem w sprawie wyborów 10 maja.
Ten plan jest następujący: na 3 tygodnie przed wyborami, a więc zaraz po Świętach, rząd zacznie zmniejszać ilość testów na koronawirusa , dostarczanych do szpitali i służby zdrowia. Zmniejszone dostawy rząd ma tłumaczyć problemami z zakupem testów. Zmniejszona ilość testów spowoduje w tym momencie spadek wykrywalności osób chorych i rząd ogłosi, że epidemia się cofa i można bezpiecznie przeprowadzić wybory. To, że w czasie wyborów zarazi się ogromna ilość osób nie ma dla PIS znaczenia, bo to okaże się po wyborach, które w tych warunkach wygra duda. Mając swój Sejm i prezydenta nieudacznika, w razie buntu społeczeństwa wprowadzą Stan Wyjątkowy na wzór Stanu Wojennego z 1981 roku w ten sposób dokona się faktyczny Zamach Stanu w Polsce, który już zresztą przewidują eksperci. Powyższy paln jest planem zbrodniczym jakiego w historii Narodu Polskiego nie było, zobaczymy na ulicach wojsko coś na wzór ZOMO
INTERIA.PL

Napisał(a): ~POLAK -

~Rabin
~janos [b][/b]Nigdy nie spotkałem niemieckiego pismaka pisząc dobrze o Polsce
Boś jesteś osłem
Taki jest twój poziom ktoś pisze o czymś a ty " bo jesteś osłem " zero jakiegokolwiek poglądu i samodzielnego myślenia . Masz tylko pierwotne odruchy ktoś do ciebie mówi a ty odpowiadasz bo jesteś osłem . Podaj mi jakieś pozytywne opinie na temat Polski które opiniuje INTERIA kto jest właścicielem INTERII
Portal jest prowadzony przez Grupę Interia.pl Sp. z o.o. Sp. k., która od stycznia 2008 niemal w całości (96.6. % akcji i 99% głosów na walnym zgromadzeniu) należy do niemieckiego przedsiębiorstwa Grupa Bauer Media Polska

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~wwwwasz -

Święta prawda. Więcej debatują na temat wyborów niż jak zatrzymać pandemię. Straszą, zaniżają statystyki, wyrzucają ludzi z pracy itd..
Masek nie ma, rękawiczki reglamentowane, płyny do dezynfekcji w kosmicznych cenach.
Co za problem znieść akcyzę na spirytus wykorzystywany do produkcji płynów do dezynfekcji!!
Owsiak chciał pomóc, kupił i nie ma kto przywieźć, musi zapłacić za transport a mogłoby być więcej sprzętu.
Tylko po co. Oni mają wszystko

Reklama

Napisał(a): ~Ezi w Cieniu -

~Pekr-a A kto nas zmusi abysmy poszli do wyborów, nawet gdyby udało się je zorganizować?
Szczęśliwie w Naszym kraju nie ma obowiązku narażania zdrowia i życia, przez kogokolwiek, kiedykolwiek, dla KOGOKOLWIEK! #ZOSTANWDOMU!

Napisał(a): ~Andrzej -

Spełnia się przepowiednia Andrzeja Lep pera? Oto, co mówił w 2007 roku o planach Kac zyńskiego .w 2007 roku zdradził kulisy współpracy z prezesem P
Lep per wspominał wówczas, że celem Kac zyńskiego jest całkowite podporządkowanie sobie sądownictwa.
"- On sobie zaplanował Polskę swoich marzeń. I się przed niczym nie cofnie, żeby się te marzenia spełniły.
Główne marzenie jest jedno - żeby wszystko zostało podporządkowane jego wizji. Za wszelką cenę. Wyjdzie to, co chcieli zrobić z Tryb unałem Kon stytu cyjnym.
Kontrola nad Tryb unałem to jest wielkie marzenie Jar osława - – Czyli będzie miał takie składy orzekające, jakie mu będą na rękę.
Bo pr ezes Tryb unału ustala skład sądzący. Ich pre zes już dopilnuje, żeby w ważnych sprawach orzekali sę dziowie, którzy nie zawiodą PiS.
O to idzie gra teraz. Dyspozycyjny Sejm, dyspozycyjny Senat, dyspozycyjni sędziowie, swój prez ydent, swoje słu żby i media. Celem jest pełnia władzy.
Sam mi mówił, że do Tryb unału da takich ludzi, którzy nie zawiodą – Lep per ujawnił także, jak ma wyglądać Polska marzeń Kac zyńskiego.
- To ma być taka Polska, w której kto jest dla niego niewygodny, ten jest od strz elony. Kiedyś mówił nam o liście dziennikarzy, którzy go krytykują i których trzeba odst rzelić. My naprawiamy Polskę, a oni nas krytykują - mówił.........

Napisał(a): ~gość -

jax55 Nad SN PiS przejmie władzę 30 kwietnia.
Andrzej Lepper 2007r, o planach Kaczynskiego na wladze ktore mial podczas koalicji z nim " (...)Czyli będzie miał takie składy orzekające,
jakie mu będą na rękę. Bo prezes Trybunału ustala skład sądzący. Ich prezes już dopilnuje, żeby w ważnych sprawach orzekali sędziowie, którzy nie zawiodą PiS.
(...) O to idzie gra teraz. Dyspozycyjny Sejm, dyspozycyjny Senat, dyspozycyjni sędziowie, swój prezydent, swoje służby i media. Celem jest pełnia władzy.
Sam mi mówił, że do Trybunału da takich ludzi, którzy nie zawiodą.".....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?