5 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń149 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +10 tys.
5 tys. ppt ?

Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego? (1099)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~gość -

Dosyć naród Polski się wycierpiał, by znów znosić nawiedzonego fanatyka.Wierzę, że Opatrzność nad nami czuwa i " koronka "go przed wyborami dopadnie. Przegra tak jak brat , bo pycha to jest to jest pierwszy z siedmiu grzechów głównych.
INTERIA.PL

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): gość -

Gowin i Ziobro zwracam sie do was czy dla was jest ważne stanowisko czy dobro i zdrowie ludzi. Czy wy nie macie sumienia i człowieczeństwa, bedziecie tak samo odpowiedzialni za śmierć wyborców jak Maniakalny Prezez. Czy wy upodobniacie się do ludzi Hitlera któremu klaszczecie i na wszystko się godzicie chociaż wiecie że to jest niezgodne z prawem i sumieniem. A Przede wszystkim nie chronicie ludzkiego życia które jest zagrożone przez wybory. Czy według Boga postępujecie zgodnie ze swoim sumieniem i przykazaniami Boga do którego się modlicie. Jeszcze raz apeluję do was o trochę człowieczeństwa i sumienia

Reklama

Reklama

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~dAREK -

Zeczywiscie PIS owi odbija ale nie nalezy obrazac wladzy. MOZE NIE pis OWI ALE KACZOR to juz zaczyna odpieprzac.ALE NALEZY ZASTANOWIC SIE NAD Referendum w sprawie Opuszczenia UE i to jak najpredzej bo Nas zniszcaa finansowo i gospodarczo.

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~Polin -

nie ZOMO tylko WOT
~najmA 29.03.2020 odbyło się tajne spotkanie z koalicjantami i prezydentem w sprawie wyborów 10 maja.
Ten plan jest następujący: na 3 tygodnie przed wyborami, a więc zaraz po Świętach, rząd zacznie zmniejszać ilość testów na koronawirusa , dostarczanych do szpitali i służby zdrowia. Zmniejszone dostawy rząd ma tłumaczyć problemami z zakupem testów. Zmniejszona ilość testów spowoduje w tym momencie spadek wykrywalności osób chorych i rząd ogłosi, że epidemia się cofa i można bezpiecznie przeprowadzić wybory. To, że w czasie wyborów zarazi się ogromna ilość osób nie ma dla PIS znaczenia, bo to okaże się po wyborach, które w tych warunkach wygra duda. Mając swój Sejm i prezydenta nieudacznika, w razie buntu społeczeństwa wprowadzą Stan Wyjątkowy na wzór Stanu Wojennego z 1981 roku w ten sposób dokona się faktyczny Zamach Stanu w Polsce, który już zresztą przewidują eksperci. Powyższy paln jest planem zbrodniczym jakiego w historii Narodu Polskiego nie było, zobaczymy na ulicach wojsko coś na wzór ZOMO

Reklama

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~gość -

Do tej pory PIS nie zniewolił NIK i SN więc jeszcze będzie miał problem z zatwierdzeniem wyborów chociaż mają jeszcze czas by pod płaszczykiem walki z koronowirusem ograniczyć pracę SN a tym samym zatwierdzić wybory większością parlamentarną bo przecież sprzeciw kogokolwiek ich nie interesuje. Witek wspomniała o łamaniu zapisów konstytucji odnośnie przełożenia wyborów a nie pochyliła się nad wcześniejszym łamaniu jej zapisów nie mówiąc już o samym prowadzeniu obrad sejmu. Więc wychodzą z założenia ze nic i nic im nie grozi ale chyba zapomniała ze suweren wygonił sowietów i obalił rządy komunistów..

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~tomi -

~Pekr-a A kto nas zmusi abysmy poszli do wyborów, nawet gdyby udało się je zorganizować?
nie musimy iść, Kaczyński powiedział że aby wybory były ważne wystarczy że będzie głosowało min 10% uprawnionych a wyniki to tzw większość absolutna czyli drugiej tury też nie będzie

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~maciuś -

Jeśli teraz obserwuje się poczynania Jarosława Kaczyńskiego w sprawie wyborów i wyjazdowej rocznicy 10 kwietnia , nietrudno uwierzyć, że nakazał Bratu lądować w Smoleńsku wbrew wszystkiemu, byle otwarcia kampanii wyborczej nic nie zepsuło. Żaden koronawirus nie odbierze Mu ulubionych zabawek, gdy jest tak blisko władzy absolutnej (choćby tak żałosnej jaka być może w naszych czasach.

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~Paja2Martusia -

Władza absolutna Kaczyńskiego trwa od momentu wyboru Jego brata na prezydenta!
Przecież wszyscy rozumni obywatele tego kraju o tym wiedzą. A, że rozumnych jest tylko ok. 15 %, to nie ma się co dziwić, że pozostałe ok. 85 % to są tumany (aż dziwię się, że w tej większości są ludzie wykształceni i światli - pomijam oczywiście w sprawie wykształcenia i nietylko, ludzi (komuchów) takich jak Piotrowicz, Pawłowicz i wielu innych, którzy skończyli na dzień dzisiejszy minimum ok. 50 lat (bo może są oni minimalnie skarzeni komuną).

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~malinka194 -

Tak , bardzo niewiele pozostało wolności. Co będzie dalej ? mieniący się wodzem wie !!! Biada nam. PRZEKONAMY SIĘ O TYM ZA OKOŁO TRZY LATA .Mam nadzieję , że to tylko mój pesymizm. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~malinka194 -

~gość Dosyć naród Polski się wycierpiał, by znów znosić nawiedzonego fanatyka.Wierzę, że Opatrzność nad nami czuwa i " koronka "go przed wyborami dopadnie. Przegra tak jak brat , bo pycha to jest to jest pierwszy z siedmiu grzechów głównych.
Człowieku opamiętaj się, też nie lubię Kaczyńskiego , ale życzyć komuś śmierci ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?