5 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń149 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +10 tys.
5 tys. ppt ?

Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego? (1099)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~Anka -

~najmA 29.03.2020 odbyło się tajne spotkanie z koalicjantami i prezydentem w sprawie wyborów 10 maja.
Ten plan jest następujący: na 3 tygodnie przed wyborami, a więc zaraz po Świętach, rząd zacznie zmniejszać ilość testów na koronawirusa , dostarczanych do szpitali i służby zdrowia. Zmniejszone dostawy rząd ma tłumaczyć problemami z zakupem testów. Zmniejszona ilość testów spowoduje w tym momencie spadek wykrywalności osób chorych i rząd ogłosi, że epidemia się cofa i można bezpiecznie przeprowadzić wybory. To, że w czasie wyborów zarazi się ogromna ilość osób nie ma dla PIS znaczenia, bo to okaże się po wyborach, które w tych warunkach wygra duda. Mając swój Sejm i prezydenta nieudacznika, w razie buntu społeczeństwa wprowadzą Stan Wyjątkowy na wzór Stanu Wojennego z 1981 roku w ten sposób dokona się faktyczny Zamach Stanu w Polsce, który już zresztą przewidują eksperci. Powyższy paln jest planem zbrodniczym jakiego w historii Narodu Polskiego nie było, zobaczymy na ulicach wojsko coś na wzór ZOMO
ALE BREDNIE!!! Takie teorie spiskowe mogą się narodzić tylko w głowach ludzi, którzy sami kpią z demokracji, a w domu czy w pracy są panami i władcami.

Reklama

Reklama

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~qqa -

Nie, nie zgadzamy się. Żeby tak Niemcy martwili się o swój kraj jak martwią się o Polskę, może by mniej ich umarło na koronawirusa i mniej Niemek było ubogaconych. PS czemu nie martwią się o pałowanych sędziów we Francji? Tak nas kochają? Kto w to uwierzy!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?