5 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń149 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +10 tys.
5 tys. ppt ?

Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego? (1099)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~patrita -

~janos [b][/b]Nigdy nie spotkałem niemieckiego pismaka pisząc dobrze o Polsce

Boś zagorzały PISIOR i Kaczyński pokazuje gest Lichockiej Polakom.
Może posłowie którzy głosują za wyborami 10 maja osobiście pójdą z kartami po szpitalach zakaźnych. Duda też powinien wziąść w tym udział .To jego słowa możesz iść do sklepu idź na wybory

Reklama

Reklama

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~kobieta -

jakim prawem moze drukować prasa niemiecka? Oprócz totalnego uznania dla polityki tego rządu w tych trudnych czasach i głębokich podziekowań ! Gdyby były rządy PO z pełnym poparciem niemieckiej strony to byłyby jedyne słowa skierowany do Polaków- SORRY TAKI WIRUS!!!

Reklama

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~Juras -

Co za temat (z odpowiednim komentarzem)może narzucić Nam niemiecki portal,takaż gazeta i taki sam "niezależny" dziennikarz? A jaki wyłania się tu obraz komentujących,dotyczący wyborów,skoro wiadomo już,że nikt nie pójdzie bo nie trzeba? A tak na marginesie znowu wyłania się obraz rodaka który nie cieszy się jak komuś coś się uda,natomiast cieszy Go jak inni (tylko nie On) mają gorzej.W tym kontekście przypomniałem sobie kawał opowiadany wiele lat temu w pracy.Oto troje złapało złotą rybkę,czarny,kulawy i Nasz.Czarny chciał być biały,kulawy zdrowym,a Nasz życzył im odwrotnie.Wszyscy tam obecni stwierdzili,że to istotnie pokazuje Nasze cechy?! Jeszcze tylko najstarsza osoba z tego grona dodała,że gdyby u Nas pojawił się Jezus,to nie trzeba by było ileś tam srebrników,wystarczyło by pół litra !
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?