5 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń149 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +10 tys.
5 tys. ppt ?

Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego? (1099)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~malinka194 -

~Rob
~Pekr-a A kto nas zmusi abysmy poszli do wyborów, nawet gdyby udało się je zorganizować?
Fanatycznych wyznawców pisu zmuszać nie trzeba, oni nie myślą tylko wykonują polecenia wodza[b][/b]
Tak masz absolutną rację. To dziwne , bo każdy ma choć kilka zwoi mózgu , i to pozwala odróżnić dobre od złego.
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): ~neo -

O. "absolutnej władzy" Kaczyńskiego, Michnik i reszte tego Salonu III RP mówią od wielu lat. A to co myśli ten POstkomunistyczny Salon niewiele mnie obchodzi. Dla mnie, nie wątpliwość że Kaczyński jest tytanem i patriotycznym "game changerem" jeśli chodzi o polską politykę.

Reklama

Napisał(a): ~Agata -

Odkąd PiS przejął władzę, systematycznie krok po kroku wprowadza dyktaturę.Stara się wyeliminować z życia społecznego elitę, bo ciemną masą lepiej się dyryguje i jest podatna na wszelkie sugestie. Dziwne, że Polakom to nie przeszkadza. Myślę, że jak się obudzą będzie za późno na jakikolwiek protest. A teraz jeśli dojdzie do wyborów i wygra obecny prezydent- prezes będzie miał już pełną władzę. Jeszcze jest czas na zmianę.

Reklama

Napisał(a): ~Ślimak -

~Agata Odkąd PiS przejął władzę, systematycznie krok po kroku wprowadza dyktaturę.Stara się wyeliminować z życia społecznego elitę, bo ciemną masą lepiej się dyryguje i jest podatna na wszelkie sugestie. Dziwne, że Polakom to nie przeszkadza. Myślę, że jak się obudzą będzie za późno na jakikolwiek protest. A teraz jeśli dojdzie do wyborów i wygra obecny prezydent- prezes będzie miał już pełną władzę. Jeszcze jest czas na zmianę.
Z jakiiego zakładu psychiatrycznego nadajesz?Leki zawiodły?Elito?

Napisał(a): ~PRL bis -

gość Niech lepiej uwazaja zeby Palacy nie odpowiedzieli na to swoim przewrotem, jak w stanie wojennyn.
Ok
I jak to koło historii może sie obrócić jak nie wyciaga sie wniosków z jej kart.I tak chwali sie Mateuszek ,ze rzucał koktajle Mołotowa na komune to może teraz Józek będzie rzucał na niego.Lepiej niech nie drażnią Polaków bo Polak jak głodny to zły

Napisał(a): ~olo -

A może niech ten Niemiec napisze o wyborach w Bawarii. Tam też jest virus, też stan nadzwyczajny, więcej zakażonych i ofiar. Tam można było demokratycznie, a jak w Polsce to dyktatura. Opozycjo wylecz się z tej permanentnej schizofrenii, tak długo nie pociągniecie, Polacy pokażą gdzie wasze miejsce i to na pewno nie będzie rządzenie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?