5 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń149 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +10 tys.
5 tys. ppt ?

Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego? (1099)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): PiS-do-sceptyk -

Kochane internety Może być że wy
mnie nie kochacie ale mam sposób byście mnie pokochały Czyli tak długo będę was kochał aż i wy i mnie pokochacie na chacie i w temacie i poza tematem.co jest mi i bratem i swatem z łącznościa z mądrością i bez łączności na skutek radości czy i miłości do godności i wolności dla gupa i matoła co go męczy szkoła Ale męczyć nie musi Jak u mamusi nusi lusi czy pipusi od malusi malusieńkiej Hurrej obej i śmiej ach się śmiej że hej tuhaj bej Piszytie wsi ruskie pruskie i tuskie i śmiejcie się
wraz ze mną królewną od głupoty i braku cnoty Cnoty mądrości co życia nie uprości A jak uprości to przybędzie mądrości z powodu radości
INTERIA.PL

Napisał(a): ~azz -

~leszek

1) NISKA FREKWENCJA nie ma znaczenia, wybory prezydenckie nie mają limitu frekwencji, może być 3% i wybory są ważne.

7) UNOSZENIE się honorem, teksty o usankcjonowaniu swoją obecnością oszustwa, łamaniu konstytucji nie robią na kaczyńskim ŻADNEGO wrażenia.

😎 BOJKOT TO NAJGŁUPSZA rzecz jaką możemy zrobić. Kaczyński tylko na to czeka.

.
No to co?
No i co z tego?
Nie interesuje mnie to, na co czeka, ani co robi na nim wrażenie. Gloryfikujesz go.

Napisał(a): PoCzwarka Jarka -

Masz tu el dictatore Kim Jong Un Wnuczek dziadka chyba Kim Jong Huna czy Kim Jon Khana..?? Cieplutki misio pieszczoch dopieszczajuszczy koriejce a pupilek Donalda Trumpa i oczko w głowisi Melanii Ciełujem jewo w dwa lica i rukoplieskajem i ву тоже плескать смагите вместе пазом с вашем атcом Kocha misia cała Ameryka i w pierwszej pozycji kolankowo łokciowej pimpuś sadełko czyli kaczka co taczka mu pod dupkę sama się ślizga bo on cały w umizgach do radyja rydzego by kasy dla niego nigdy nie zabrakło

Reklama

Napisał(a): PyS-k lamparta -

Świeże info Cenne info Może coś się wyklaruje..?? COViD to nie błahostka
Może i nawet wreszcie i w Polsce stanie się to że zaczną porządnie płacić całej służbie zdrowia
Nie jest do końca stracone że rząd weżmie się za doifinansowanie a nie że np Orkiestra świątecznej pomocy czy inne fundacje kościelne czy świeckie radzieckie zdradzieckie czy narodowe czy LGBT czy reszta PeEsele Po-tłuczeni zniewoleni niezadowoleni bo od leni leninowskich się wywodzą PiS-t-tępaki do paki Hej młoty do roboty niebieskie ptaki do paki Niech ktoś powsadza i PO-myleńców szaleńców oraz PiS-pyskacza kacza jego dacza Żoliborz dla kmiota a nie że idiota robić z mózgu podatnika wodę dalej ma chęć Jak masz chęć to kacza mać sobie wkręć śrubkę w dupkę numer pięć
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?