Odpowiadasz na:
Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

apollo87
Temat dodał(a):
apollo87 -
Florian Hassel w artykule "Blisko zamachu stanu" w "Suddeutsche Zeitung" przedstawił teorię na temat politycznych efektów epidemii koronawirusa na Węgrzech - ale i w Polsce, a zmiany antykryzysowe mają de facto zapewnić utrzymanie się u władzy. Jak sam pisze: Zgadzacie się ze słowami niemieckiego dziennikarza?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): PoCzwarka Jarka -

Masz tu el dictatore Kim Jong Un Wnuczek dziadka chyba Kim Jong Huna czy Kim Jon Khana..?? Cieplutki misio pieszczoch dopieszczajuszczy koriejce a pupilek Donalda Trumpa i oczko w głowisi Melanii Ciełujem jewo w dwa lica i rukoplieskajem i ву тоже плескать смагите вместе пазом с вашем атcом Kocha misia cała Ameryka i w pierwszej pozycji kolankowo łokciowej pimpuś sadełko czyli kaczka co taczka mu pod dupkę sama się ślizga bo on cały w umizgach do radyja rydzego by kasy dla niego nigdy nie zabrakło

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~azz -

~leszek


1) NISKA FREKWENCJA nie ma znaczenia, wybory prezydenckie nie mają limitu frekwencji, może być 3% i wybory są ważne.

7) UNOSZENIE się honorem, teksty o usankcjonowaniu swoją obecnością oszustwa, łamaniu konstytucji nie robią na kaczyńskim ŻADNEGO wrażenia.

😎 BOJKOT TO NAJGŁUPSZA rzecz jaką możemy zrobić. Kaczyński tylko na to czeka.

.
No to co?
No i co z tego?
Nie interesuje mnie to, na co czeka, ani co robi na nim wrażenie. Gloryfikujesz go.

Reklama

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): PiS-do-sceptyk -

Kochane internety Może być że wy
mnie nie kochacie ale mam sposób byście mnie pokochały Czyli tak długo będę was kochał aż i wy i mnie pokochacie na chacie i w temacie i poza tematem.co jest mi i bratem i swatem z łącznościa z mądrością i bez łączności na skutek radości czy i miłości do godności i wolności dla gupa i matoła co go męczy szkoła Ale męczyć nie musi Jak u mamusi nusi lusi czy pipusi od malusi malusieńkiej Hurrej obej i śmiej ach się śmiej że hej tuhaj bej Piszytie wsi ruskie pruskie i tuskie i śmiejcie się
wraz ze mną królewną od głupoty i braku cnoty Cnoty mądrości co życia nie uprości A jak uprości to przybędzie mądrości z powodu radości

Re: Czeka nas władza absolutna Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~leszek -

~Pekr-a A kto nas zmusi abysmy poszli do wyborów, nawet gdyby udało się je zorganizować?
W Y B O R Y - BOJKOT NIE MA SENSU, NIC TYM NIE OSIĄGNIEMY.

OTO JAK OGRAĆ KACZYŃSKIEGO i DUDĘ NA RAZ:

1) NISKA FREKWENCJA nie ma znaczenia, wybory prezydenckie nie mają limitu frekwencji, może być 3% i wybory są ważne.

2) ILOŚĆ ODDANYCH GŁOSÓW ma znaczenie - jesienią PiS mial 8,1 mln głosów, antypis 10,4 mln. Jest nas wiecej. Wystarczyłaby taka sama mobilizacja. Elektorat PiS jest bardzo zdyscyplinowany, więc te 8,1 mln to maksymalny poziom ich głosów. Wszystkich wyborców w Polsce jest 30,1 mln więc pisowcy to tylko 27% uprawnionych do głosowania = 1/4).

3) DODATKOWO karty do glosowania dotrą do tych, którzy nigdy na wybory nie chodzili, a jest ich 12 mln - jeśli część z nich wypelni jednak kartkę jest duża szansa na wygraną.

4) KAŻDY robi zdjęcie swojej karty do głosowania z dowodem osobistym obok - odsłoniete tylko zdjecie i początek peselu / data urodzenia. W razie fałszerstw wszyscy wysyłaja zdjęcie do komitetu wyborczego swojego kandydata, a komitety sumuja glosy i badają czy kaczor oszukiwał.

5) IM WIĘCEJ oddamy głosów tym trudniej bedzie sfałszować wybory. Komisje wyborcze będą OTWIERAŁY najpierw tylko koperty zwrotne – sprawdzą, czy dane podane w oświadczeniach zgadzają się z tymi ze spisu wyborców. Jeśli wszystko będzie się zgadzało – KOPERTA z kartą do głosowania trafi do urny. Sasin ma pole manewru tu i na poczcie, ale bardzo małe. W Komisjach będa nasi ludzie i obserwatorzy.

6) W 1 TURZE każdy głosuje na kogo chce, byle zabrac Dudzie szansę na 51%. W 2 TURZE wszyscy głosują na kandydata opozycji.

7) UNOSZENIE się honorem, teksty o usankcjonowaniu swoją obecnością oszustwa, łamaniu konstytucji nie robią na kaczyńskim ŻADNEGO wrażenia. Z buszmenem walczymy pałą, to jedyna rzecz którą buszmen rozumie. Nie honorem i moralnością - tej buszmen nie zrozumie nigdy.

😎 BOJKOT TO NAJGŁUPSZA rzecz jaką możemy zrobić. Kaczyński tylko na to czeka. Trzeba się dobrze zabezpieczyc maską i rękawiczkami i podziekować Szeregowemu Posłowi Kaczyńskiemu za dreszczyk emocji "umrę, a może nie umrę oddając głos". Tylko tak pokażesz mu środkowy palec, tylko tak go zaboli.

9) OD WCZORAJ na 10 grupach (350 tys. obserwujących) zebrałem 12 (dwanaście) głosów wsparcia i jakieś 5 000 opinii, że nie warto, że wybory bedą sfalszowane. Naród się poddał, klęczy przed starcem, który z ohydną satysfakcją na mordzie zarządza naszym strachem i tak manipuluje wynikiem wyborów. PODDALIŚMY SIĘ I DOKŁADNIE O TO MU CHODZIŁO. Ja mówię NIE.

10) UDOSTĘPNIJ szeroko post, niech ludzie sami podejmą decyzje, ale BOJKOT TO FATALNA DROGA, to wygrana Dudy w 1 turze.

Reklama