327
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19 tys.
  • Odpowiedzi115
  • Ocen na +55
327 ppt ?

Czekają nas wcześniejsze wybory? (116)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czekają nas wcześniejsze wybory?

Napisał(a): gość -

Nie będzie wyborów bo nikomu to nic nie da. PiS przegra. Po też ma niskie notowania. Holownia jest skompromitowany prośbą o następne miliony kiedy nie rozliczył tych pierwszych trzech. Kaczyński traci z dnia na dzień. Ziobro i Gowin nie wejdą do Sejmu z 2%poparciem czyli zostanie tak jak jest. Kukiz i SLD pobrań fundusz odbudowy.

Reklama

Re: Czekają nas wcześniejsze wybory?

Napisał(a): ~patriota -

Co jest wart rząd Morawieckiego i PIS widać po rosnącym deficycie budżetu, wzroście inflacji, wzroście bezrobocia, rosnącym ubóstwie polaków, 41 nałożonych przez machine pisowską podatkach (kolejne w projektach, by upodlic rodaków) i obciązeniach finansowych, likwidacji miejsc pracy, po spadku wpływów do budżetu, po wzroście fiskalizacji i danin ściąganych i trwonionych przez decyzje budżetowe.! Arogancja władzy nie ma granic. To jest katastrofa społeczna i gospodarcza. PIS zmarnował szansę na wzrost gospodarczy z lat 2018 - 2019. Teraz kryzys gwałtownie przyspiesza, skończy się ogólnopolską katastrofą. To są skompromitowani, nieodpowiedzialni ludzie. PIS NA ŚMIETNIK HISTORII. Nigdy nie głosujcie na PIS, PO, PSL, SLD - to wyłącznie układowcy z Magdalenki, dbający o własne stołki. TYLKO HOŁOWNIA 2050 oraz KONFEDERACJA gwarantują Polakom NORMALNY BYT. Nigdy więcej PIS, PO, PSL, SLD i karierowiczów po Magdalence.

Reklama

Reklama

Re: Czekają nas wcześniejsze wybory?

Napisał(a): gość -

przyglądając się polityce skrupulatnie mam wrażenie że zachodnie lub wschodnie media i prasa tak piorą mózgi szarym Polakom że nawet jakby wystawili Piotrka Żyłę na prezydenta Krakowa to by miał kilka procent poparcia z całym szacunkiem dla Piotrka bo jestem fanem skoków narciarkich
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czekają nas wcześniejsze wybory?