327
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19 tys.
  • Odpowiedzi115
  • Ocen na +55
327 ppt ?

Czekają nas wcześniejsze wybory? (116)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czekają nas wcześniejsze wybory?

Napisał(a): ~A my z PiS -

2015 – wystarczy nie kraść ,
2016 – my nie kradniemy, nam się to po prostu należy ,
2017 – inni też kradli ,
2018 – inni kradli więcej ,
2019 – kradniemy ale zgodnie z prawem ,
2020 – kradniemy i co nam zrobicie ,
2021 - jeszcze więcej będziemy kraść !

Reklama

Napisał(a): gość -

PIS NA ŚWIETNIK ZŁODZIEJE I MORDERCY TWÓRCY PLANDEMII I TERORRYŚCI NARODU TO CO ONI WYPRAWIAJĄ WSTYD MI ŻE JESTEM POLKĄ.OBY JAK NAJSZYBCIEJ NARÓD SIĘ OBUDZIŁ I PIS PRZESTAŁ RZĄDZIĆ BO JESZCZE TROCHĘ A NIE BĘDZIE CO DO GARKA WRZUCIĆ.

Reklama

Napisał(a): ~POKOmęty -

Bydło jakim jest 90% tubylców Polski cieszy się. Tymczasem powinno płakać bo dyktatura jest tutaj nad tym bydłem jedyną formą rządów. PiS jeszcze nie wprowadził takiego ustroju, ale powinien. Hołotą "polactfa" tym ludzkim bydłem można tylko tak rządzić. Oby kiedyś wreszcie znalazł się ktoś taki to zdecyduje się rządzić trzymając to polackie bydło za mordę. Wtedy zaczną tu mieszkać Polacy i dominować nareszcie nad hołotą.

Reklama

Napisał(a): ~POKOmęty -

gość PIS NA ŚWIETNIK ZŁODZIEJE I MORDERCY TWÓRCY PLANDEMII I TERORRYŚCI NARODU TO CO ONI WYPRAWIAJĄ WSTYD MI ŻE JESTEM POLKĄ.OBY JAK NAJSZYBCIEJ NARÓD SIĘ OBUDZIŁ I PIS PRZESTAŁ RZĄDZIĆ BO JESZCZE TROCHĘ A NIE BĘDZIE CO DO GARKA WRZUCIĆ.
Jesteś samicą z polactfa a nie Polką. Wstydź się i to bardzo

Napisał(a): ~Pinindzy ni ma -

~wilczek
~Polska Niech ten nieudolny rząd PiS poda się do dymisji - Tylko w tym jest szansa na uratowanie naszego kraju , Polski !

Pandemia pokazała że PiS niczym się nie różni od PO !

Były afery , są afery ! ---- tylko jest ich znacznie więcej i znacznie więcej kosztują społeczeństwo

Były malwersacje , są malwersacje !---- jak wyżej

Były podwyżki , są podwyżki !----- tylu podatków żadna rządząca ekipa nie miała odwagi wprowadzić ale z czegoś trzeba było pokryć 500+

PiS niczym się nie różni od PO ! no w sumie ?, tylko chyba bije PO na głowę w każdej kategorii, tylu nieudaczników nie ma w żadnej partii

Ja już nigdy nie oddam głosu na PiS , nigdy na PO i SLD !
A TUTAJ ZGADZAM SIĘ W 100%
To sobie zapamieta, co mówili Ci z PO - pieniędzy nie ma i nie będzie. Teraz jak w POLSCE SIĘ LUDZIOM POPRAWIŁO, to Ty i Tobie podobni (komuchy) opowiadają takie dyrdymały

Napisał(a): ~Ted -

Polska przypomina dryfującą barkę. Jeżeli, ma ona popłynąć, nie koniecznie z prądem, ale w nurcie rzeki, to załogą może być, tylko Konfederacja. Bo, pod tym godłem, pod tym znakiem, Polska jest Polską, a Polak Polakiem. Każda inna załoga, będzie Barką dryfowała, aż do osadzenia na mieliźnie. Jeżeli wcześniej, Barki nie rozwalą.

Napisał(a): gość -

Ludzie zastanówcie się by nad tym co piszecie. To wam chyba się w głowach poprzewracało. Gdyby nie ten Rząd to nie wiadomo gdzie byśmy w tej chwili byli i jak byśmy żyli.Nie narzekajcie ,Polacy żyją teraz godnie. Dlaczego macie tyle jadu w sobie. Wystarczy tylko realnie na wszystko spojrzeć i porównać z tym co było. Jak można przypisywać winę rządzącym o to, że jest pandemia i wszystko musiało zmienić swój bieg.Czy zdajecie sobie sprawę z tego ile to wszystko kosztuje. Zamiast pomagać w tych ciężkich warunkach to rzucacie jeszcze kłody pod nogi i dolewacie oliwy do ognia. Zastanówcie się!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czekają nas wcześniejsze wybory?