327
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19 tys.
  • Odpowiedzi115
  • Ocen na +55
327 ppt ?

Czekają nas wcześniejsze wybory? (116)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Czekają nas wcześniejsze wybory?

Napisał(a): ~obywatel -

~naród][cytat kogo=~Polska Niech ten nieudolny rząd PiS poda się do dymisji - Tylko w tym jest szansa na uratowanie naszego kraju , Polski !

Pandemia pokazała że PiS niczym się nie różni od PO !

Były afery , są afery !

Były malwersacje , są malwersacje !

Były podwyżki , są podwyżki !

PiS niczym się nie różni od PO !

TY BYŚ CHCIAŁ ABY RZĄD ,CZARODZIEJSKĄ RÓŻDZKĄ ZLIKWIDOWAŁ PANDEMIĘ
ALE TO TYLKO BÓG MOZE TO ZROBIC,,A DO TEGO TA PANDEMIA JEST OSTRZEZENIEM DO NAWRÓCENIA W CZERWCU KONCZY SIĘ 40 LETNIE OBJAWIENIE MATKI BOZEJ A PÓZNIEJ BEDĄ SIĘ WYPEŁNIAĆ TAJEMNICE 10 TAJEMNIC KTÓRE IM PODAŁA..... JA CI POWIEM PIS SIĘ DUŻO RÓZNI OD PO,SLD, I TYCH INNYCH CZYNI DOBRO ZWYKŁYM OBYWATELOM ,A TAMCI TYLKO ICH OKRADALI I CHCIELI ZROBIC ICH NIEWOLNIKAMI, PIS BARDZO DOBRZE RZADZI I MY NARÓD BĘDZIEMY GŁOSOWAĆ NA PIS JASNE !!!
To ja Tobie życzę kolejnych OBJAWIEŃ, a reszcie która ma choć trochę oleju w głowie życzę zdrowia i normalnego RZĄDU bo to co wyprawiają PISOWSKIE świnie przy korycie przechodzi już ludzkie pojęcie!!!! ROZJE*ALI budżet doszczętnie wyborczymi kiełbasami, a takie BARANY co objawień szukają głosują na DEBILI, KACZE ZDRADZIECKIE MORDY, PINOKIA I KUKIEŁKĘ Z PAŁACU. PIS patrzy na to skąd jeszcze zajeb*ć kasę i jakiego retuszu użyć żeby tylko się wybielić. Jestem POLAKIEM i wstyd mi za to co się teraz dzieje. Ślepi wyznawcy TORUŃSKIEJ mównicy. Biznesmena co osiodłał moherowe berety, żyjąc w luksusie i za łapówki rządowe ogarnia elektorat. Dobre wieści są takie że ząb czasu na wszystkich odciśnie swoje piętno i oby jak najszybciej.... Szansa w Hołowni, trzymam kciuki za gościa wg mnie dobrze rokuje tylko tyle że na takim GRUZOWISKU[b][/b] zbudować prawy Kraj będzie bardzo ciężko. Smutne to wszystko !!!

Napisał(a): goscpf -

czytając flustratow antypisu to muszę powiedzieć im bardziej ublizacie rządowi i większości społeczeństwa,które na PiS glosowalo to tym bardziej odsuwacie opozycje do koryta,przez te kilka lat już chyba każda droga do koryta była probawana i okazała się ślepa jednak nie dociera żeby państwem rządzić to trzeba profesorów a nie przyglopow

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Jesorionek -

A ja uważam że jest rozsiewana pewna manipulacja. A jaka to sami sobie dojdziecie ja wam na skróty nie będę mówił a wtedy zobaczycie że właśnie przez te manipulacje będziemy cierpieć bo daliśmy się wkręcić. I wiem dla czego rządzący nie chcą rozmawiać z ludźmi.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czekają nas wcześniejsze wybory?