14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń63
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
14 ppt ?

czekolada dla teściowej (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

czekolada dla teściowej

Napisał(a): Gość -

jak w tytule ;)
zwracam się do was z prośbą o pomoc...
moja przyszła tesciowa za miesiąc obchodzi urodziny w związku z czym potrzebuję pomocy przy wyborze prezentu.
teściowa baaaardzo lubi czekoladę w każdej postaci, zawsze bardzo cieszy sie z czegos czekoladowego na prezent
no i właśnie mam problem bo wiadomo - nie chciałabym dać jej byle czego a nie jestem smakoszem czekolady, nie wiem co by ją zadowoliło ;]
co poradzicie? może macie jakieś ulubione marki które nadałyby sie na prezent?
INTERIA.PL

Re: czekolada dla teściowej

kup jej ta z chilli zeby ja paliło, hehe, a tak powaznie wybierz szwajcarską kazda czekolada szwajcarska jest bardzo dobra lub poszukaj jakiejs nietypowej z fiołkami lub z rabarbarem marchewka itp... chyba byl gdzies post juz w podobnej sprawie

Reklama

To może czekolade z fontanną ...nie mówcie że to zly pomysł bo ja tez jestem "smakoszem" czekolady i taka fontanna jak dla mnie byłaby idealnym prezentem (zwl. gdyby była nie tylko do czekolady).Wydaje mi sie że to będzie idealne na prezent ...no chyba że jej nie lubisz.

Reklama

no właśnie niestety teściowa ma już taką fontannę... jak już mowiłam jest zwariowana na punkcie czekolady ;) tak wiec zalezałoby mi na jakiejś czekoladzie z wyzszej półki albo nietypowej tak jak pisała kaska333, orientujecie się gdzie takie cuda można kupic i ile kosztuja takie nietypowe czekolady? bo szczerze mowiac nigdy się nie spotkałam np z czekolada z fiołkami, nie mam pojecia gdzie tego szukac ;)

Reklama

fakt, sorry za nieuwagę ;) chyba zdecyduję się na tą fiołkową, mam nadzieję, że teściowa jeszcze jej nie próbowała ;]
a tak z ciekawości, jaką czekoladę jadacie zazwyczaj? ja co prawda nie przepadam specjalnie za czekoladą ale czasem skuszę się na czekoladę Alpen Gold, taką z orzechami z okienkiem. A Wy? macie jakieś ulubione czekolady?

mmmm, temat rzeka ;D uwielbiam czekoladę w każdej postaci ;) często jak jade na zakupy do tesco to pare minut zawsze spedzam przy stoisku z czkoladami i wychodze z kilkoma sztukami... ;-) też najbardziej lubie ta czekolade z okienkiem z alpen golda, ale nie pogardze też wedlem z bakaliami i taką nadziewaną kasztanki (nie pamietam jakiej firmy). poza tym polecam czekolady biedronkowe, wbrew pozorom są smaczne bo produkuje je np jutrzenka a tabliczka jest tansza o pare gorzy od tej samej czekolady z logiem producenta w innych sklepach

Ja lubię klasycznie - Milke mleczną. Ostatnio wyszła seria limitowana -SkiMilka - przepyszna! Polecam. Oprócz tego lubię także niemiecką Ritter Sport - czy coś takiego, nie pamiętam dobrze nazwy, ale powiem, że można ją dostać w Lidlu. Jest taka delikatna...

A nie lepiej jest podarować teściowej ptasie mleczko? Sama zwykle jak mam coś komuś podarować, jakieś słodkości czy to dzieciom czy to dorosłym to wybieram własnie ptasie mleczko. Nie znam obecnie nikogo komu nie smakowałyby te mleczne pianki w ciemnej czekoladzie.

Nie wiem czy widziałaś ale Wedel wypuścił jakiś czas temu nowe ptasie mleczko. Smak frappe w białej czekoladzie. Bardzo smaczne, lekkie, pyszne na lato. Można je również zamrozić i wtedy masz bardzo oryginalny deserek.
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: czekolada dla teściowej