7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń86
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
7 ppt ?

Czekolada nadaje się na afrodyzjak? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Czekolada nadaje się na afrodyzjak?

Napisał(a): ~melme -

Ja szczerze powiedziawszy to nie wierzę w stricte afrodyzjaki. Najważniejszy jest nastrój, który powinno sie budować cąły dzień.

Czekolada jednak ma jedną zaletę. Jej spożywanie sprawia,że w naszym organizmie produkowane są endorfiny czyli hormony szczęścia. Jesli mamy ich sporo jesteśmy zrelaksowani oraz wypoczęci.

Jeśli miałabym napisac jaka jest moja ulubiona czekolada to byłaby to klasyczna czekolada mleczna Wedla. Zaiwera w sobie dużo kakao, jest bardzo kremowa i ogólnie nie ma sobie równych wśród innych czekolad.

Re: Czekolada nadaje się na afrodyzjak?

Napisał(a): ~Scenka -

Pewnie,że się nadaje. Czekolada zwiększa poziom endorfin czyli hormonów szczęscia. Jeśli jesteśmy szczęśliwi i w dobrym humorze to mamy o wiele większą ochotę na czułości z tą drugą osoba....
Jeśli macie ochotę zaskoczyć czymś tą drugą osobę to proponuję przygotować dla niej własnoręcznie robione batoniki czekoladowe. Na stronie jest przepis:
http://zdrowa(...)n-mamy/

Sama od jakiegoś czasu bardzo czesto je przygotowuję. Batoniki są smaczne, niskokaloryczne. Zdecydowanie lepsze od tych w popularnych sklepach.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Czekolada nadaje się na afrodyzjak?