12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń211
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
12 ppt ?

Czemu spóźnia się okres? (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czemu spóźnia się okres?

Napisał(a): Gość -

Cześć dziewczyny. Mam mały problem. Od 4 miesięcy miałam bardzo nieregularne miesiączki, miesiąc temu spóźniła mi się prawie dwa tyg! Zdziwiło mnie to bo dotąd okres pojawiał się zawsze idealnie co do dnia.
W tym miesiąc czekam już ponad 2 tygodnie i nic. W ciąży na 100% nie jestem więc co jest grane?
Jak myślicie czy to może być coś poważnego?
Pytałam mamy ale ona powiedziała, żebym się nie przejmowała bo w moim wieku (15 lat) to normalne i na tym się skończyło. Może powinnam iść do ginekologa?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Czemu spóźnia się okres?

marles8686 Twoja mama ma racje, w Twoim wieku to calkowicie normalne, nie masz sie czym martwic :)
Mylisz się i to znacznie gdyż mają na to wpływ różne czynniki nie tylko ciąża ale i styl życia.
Sposób odżywiania, intensywne ćwiczenia fizyczne, zmiana klimatu, stres,niedoczynność tarczycy, zespół policystycznych jajników i wiele innych.

A Ty dziewczyno mamę za rękę i do ginekologa im wcześniej tym lepiej. Powodzenia :)

Reklama

Reklama

S2010][cytat kogo=marles8686 Heh to tylko moje zdanie , nikt nie musi sie z nim zgadzac, ale ona ma dopiero 15 lat i w takim wieku to nie jest zadna straszna anomalia, tylko calkiem normalna sprawa.
ależ ja go nie podważam a możesz iść na wątek Petting - czy mogę być w ciąży? :)

tam jedna biedaczka jest o rade prosi http://forum.(...)0772707

W tamtym wątku niech się Derick wypowie jak już się "wyurlopuje" :)))

Napisał(a): pawel83 -

Alicjaja]
S2010 [cytat kogo=marles8686 Heh to tylko moje zdanie , nikt nie musi sie z nim zgadzac, ale ona ma dopiero 15 lat i w takim wieku to nie jest zadna straszna anomalia, tylko calkiem normalna sprawa.
ależ ja go nie podważam a możesz iść na wątek Petting - czy mogę być w ciąży? :)

tam jedna biedaczka jest o rade prosi http://forum.(...)0772707

W tamtym wątku niech się Derick wypowie jak już się "wyurlopuje" :)))
A on ma urlop??? Z tyloma zawodami i profesjami???
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czemu spóźnia się okres?