243
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi159
  • Ocen na +130
243 ppt ?

Czerwona suknia ślubna, co myślicie? (160)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czerwona suknia ślubna, co myślicie?

Napisał(a): Gość -

WednesdayTEN
Grandis
mitomanka Sukienka na zdjęciu jest piękna.... tylko nie czerwona na ślub!
Dam ci taki mały przykład, dwie moje przyjaciółki ślubowały w czerwonych sukienkach, no może jedna 7 lat temu, druga 4 lata...niestety obydwie są już po rozwodzie! A może to tylko przypadek....
A może wszystko mamy zapisane w gwiazdach?:)
Uważasz, że wszystko jest już zapisane i zadecydowane a ty tylko odgrywasz scenariusz? Zadam zatem tobie takie same pytanie (no, prawie takie same) jak 'mitomance' i w takim samym kontekście: co z wolną wolą? Ech ludzie, ludzie... Zdecydujcie się.
tak zgadza się, , ale umysł nieraz podpowiada co innego:)
INTERIA.PL

lilith70
mitomanka Sukienka na zdjęciu jest piękna.... tylko nie czerwona na ślub!
Dam ci taki mały przykład, dwie moje przyjaciółki ślubowały w czerwonych sukienkach, no może jedna 7 lat temu, druga 4 lata...niestety obydwie są już po rozwodzie! A może to tylko przypadek....
o kurcze, ale dedukcja, a moje kolezanki ślubowały w białych i ja też i wszystkie jesteśmy już po rozwodach :(
Jaki zatem kolor proponujesz, który gwarantowałby trwałość związku?
jednak nie zależy to od koloru sukienki...a od czego to pewnie już wiesz, sama to przechodziłaś,

Napisał(a): gość -

WednesdayTEN
lilith70 zdecydowanie pierwszy :)))
akceptuję haha
lecę po czerwony spray :))))))))
ale to raczej Pannie Młodej muszą się spodobać :)))))
Uruchomiłem wyobraźnię & fantazję i "pomalowałem" pierwszy na kolor głębokiej, ciemnej oberżyny, tak dla kontrastu z lżejszym, jaśniejszym kolorem sukni ślubnej... Oberżyna wygląda mniej więcej tak:

0002KF8T183QG30T
Czy to może być dobra "kontra"? Hmmmmm... ciężko powiedzieć, ciężko zwizualizować. Musiałbym widzieć całokształt ;)
Tragedyja :D To sukienka ma grać pierwsze skrzypce

Tylko cieliste, beż, nude- ewentualnie delikatne srebro lub złoto.
Fason idealny

Reklama

Moim skromnym zdaniem TYLKO BIALA suknia do slubu. Kobieta wyglada wtedy jak dama, i jest to teadycja.... W czerwonej mozezsz sie kojazyc z pania lekkich obyczajow....

Osobiscie radze ci biala suknie, a na 2 dzien mozesz sie ukazac w czerwieni (o ile u ciebie jest tradycja swietowac 2 dni...) :-)

A to ciotka bierze ślub cz Ty?
Pytałaś ją o opinię- jeśli nie, to powiedz, by się nie wtrącała- zaproponuj, by sama taką założyła, skoro jej się podoba.
Kolorystykę czy krój sukni dobiera się zawsze indywidualnie, totalną bzdurą dla mnie jest kierowanie się utartymi schematami, o preferencjach innych nie wspomnę.
To Twój dzień. Dla mnie Twój pomysł jest normalnym wyborem.
Sama bym celowała w wyrazistość i prostotę czerni, potwornie ciemnego fioletu śliwki czy granatu. Uwielbiam zabawę kolorem i nie znoszę schematów- lubię je łamać, kreować rzeczywistość, a nie naśladować trendy.
Pamiętaj, że do sukni dobiera się dodatki: fryzurę, dekorację włosów/ głowy, buty, biżuterię, kompozycję kwiatową trzymaną w dłoni.
Miej to na uwadze, gdyż to całość musi stanowić harmonijną kompozycję.
Nie wiem, jak wyglądasz: jakim typem urody jesteś, jaką masz sylwetkę, nie sposób więc określić: w czym będziesz dobrze wyglądała.
W kwestii samych fotek: suknie różnią się zasadniczo, zdecydowanie ciekawsza jes ta druga.
Potwornym błędem jest fryzura modelki, by podkreślić sexowną linię ramion włosy powinny być gładko upięte lub nawoskowane, w przypaku krótkich.
Ktoś

Reklama

gość Moim skromnym zdaniem TYLKO BIALA suknia do slubu. Kobieta wyglada wtedy jak dama, i jest to teadycja.... W czerwonej mozezsz sie kojazyc z pania lekkich obyczajow....

Osobiscie radze ci biala suknie, a na 2 dzien mozesz sie ukazac w czerwieni (o ile u ciebie jest tradycja swietowac 2 dni...) :-)
Co za bzdury.
Tobie kobieta w czerwieni kojarzy się z kurtyzaną..co za tępota i ograniczenie umysłowe.
Wiesz: damą się jest albo nie- o tym nie świadczy kiecka, tylko zachowanie czy charyzma- osobowość. Ty nigdy nie będziesz nawet przez minutę jej substytutem.
Ktoś

Może wam się czerwona suknia nie kojarzy z k....ą z burdelu. Ale większości ludzi - właśnie takie skojarzenie się nasuwa. Żeni się z mocno przechodzonym towarem - tak goście powiedzą. A ksiądz tego nie powie ale se pomyśli.

Reklama

WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN
lilith70
CZErwonaMloda
WednesdayTEN A mi takie coś wpadło w oko przed chwilą:

0002K9S35A2DOCOF
Tylko mam "wątpliwości" czy przypadkiem nie była to również zasługa owej pani ze zdjęcia ;) bo jak już powiedziałem, ja się nie znam. Prostotę lubię, a ten krój nie wygląda mi na skomplikowany.
O jej! Chyba zmieniam krój! Nie sądzicie, że ta jest lepsza?
Lepsza! Zgadzam się. Środowy pobiegł jeszcze po buty :))))))))
Może należy postawić pytanie w taki sposób: ile czasu zostało do ślubu? Fasonów i krojów jest mnogość... Ale w dalszym ciągu nie wiemy nic na temat preferencji odnośnie butów - czy jakieś zwiewne sandałki na obcasie wyższym czy klasyczne pantofelki na niewielkim obcasie a może mniej standardowo - jakieś baleriny czy coś w tym stylu?
do takiej sukienki jak najbardziej wysoki obcas, najlepiej jak najwyższy (mówię ze swojej perspektywy), ale to zalezy też od wzrostu Panny Młodej, gdyż sylwetka musi byc smukła, no i do tak zwiewnej sukienki - delikatny bucik, czyli tak jak prawisz, jakiś sandałek :))))
chciałam napisać, że masz dobry gust, ale tak naprawdę, to nie wiem czy dobry, ale na pewno podobny do mojego ;)
Balerinki to była tylko sugestia, bo tychże butów to nie jestem fanem. Zdecydowanie nie jestem. A sandałków żadnych nie znalazłem w internecie aby mnie porwały... A czerwonych to już w szczególności. Po wybrzydzaniu :P jakieś trzy znalazłem których lekkość, zwiewność, delikatność (przynajmniej według mnie) może się podobać. Oto i one:

0002KF6FDKNL4RIB0002KF6GRDKQ1YPO0002KF6HGUW1DT0J
Trzeba tylko "pomalować" na czerwono albo na inny zbliżony kolor w wyobraźni... Podobamisię pierwszy. A przedstawicielkom płci żeńskiej? ;)
Ja mam czerwone buty. :)Takie z gatunku megawidowiskowych. :) O takie:http://www.po(...)5341776

Całkiem niezłym rozwiązaniem są buty w kolorze cielistym. :) Pasują w zasadzie do wszystkiego. Sama poszłam w takich do ślubu, bo moja skąpa dusza wiła się w mękach na myśl, że miałabym wydać mnóstwo pieniędzy na buty, które założę tylko raz, a sukienkę miałam krótką, więc był to istotny szczegół. :)

Napisał(a): lusi50 -

CZErwonaMloda Bo mama i ciotka nie chcą o tym słyszeć. Mi bardzo się podoba czerwona, długa kiecka. Nie jestem przecież dziewicą, a poza tym, co jest nie stosownego w czerwieni?
Mam taki wzór, jak wam się podoba?

Zdjęcie
Jest ładna , ale mówiąc szczerze bardziej mi odpowiada propozycja " środowego " może dla tego,że nie lubię pisowniach sukienek, spódniczek itp. Co do pójścia w czerwieni do ślubu ... to jest twój ślub i to Ty masz być szczęśliwą panną młodą, jeśli masz taka "wizje ", siebie w czerwieni przed ołtarzem, zrób to
,"kichać "na innych :)

Nie wiem,czy moje zdanie tu jest potrzebne,ale ja jestem widać baaardzo staroświecka i te kroje,fasony wykorzystałabym wyłącznie do bieli lub ecru.Są ludzie,którzy szanują tradycje,albo nie.Przecież choinka na wielkanoc też się pięknie prezentuje,ale każdy stara się ozdabiać ją w grudniu.

ewela35 Autorka wątku to już ma pewnie dosyć tych naszych wywodów:DDD
W ogóle się nie odzywa:(
Haha, właśnie wręcz przeciwnie. Bo wreszcie ktoś mnie nie potępia za mój pomysł - i mówi to co rzeczywiście najważniejsze, że to w końcu mój dzień i mój wybór - za bardzo myślałam, o tym co powiedzą inni , dopiero wy mi uświadomiliście - że w sumie - chrzanić to!!! :D
DZIĘKI!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Suknie lubne czerwono biae
Do góry strony: Czerwona suknia ślubna, co myślicie?