214
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +2
214 ppt ?

Czerwone kropki na nogach po goleniu - co robić?! (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czerwone kropki na nogach po goleniu - co robić?!

Napisał(a): gość -

kryza Za każdym razem jak golę nogi to są strasznie podrażnione - nie pomagają żadne żele i pianki do golenia, ani łagodzące po. Depilacja odpada, bo gdy próbowałam to nie dość, że podrażnienia były (i to dużo dłużej niż przy goleniu) to jeszcze wrastały mi się włoski i robiły brzydkie syfki... Depilacja środkami chemicznymi też odpada - nie wychodzą wszystkie włoski, a skóra jest jak po poparzeniu :/ Jak sobie radzicie z podrażnionymi nogami po goleniu? Macie jakieś magiczne sposoby, żeby pozbyć się czerwonych kropek?
idź do psychiatry on ci powie, masz wyprany mózg dziewczyno. Po co golisz nogi, pytam po co?

Najlepiej zrób peeling zwykłym białym cukrem kryształem przed goleniem nóg,spłukaj obficie gorącą wodą i ogól je tradycyjnym sposobem na mydło (dove) maszynką z gilette może być dla facetów a później spłucz i żadnych balsamów nie nakładaj!!! od 20 lat tak golę moje nóżki i są si :)

skutecznie - czyli według fazy księżyca - trzeba wiedzieć kiedy, robi się tylko jeden raz w życiu i to skutecznie...smaruje kremem do depilacji potem goli żyletką - ja tak zrobiłam i mam 54 lata i włosy już nigdy nie odrosły...

Napisał(a): Gość -

Sama Tuż po ogoleniu nóg- na mydło- po osuszeniu, posyp dłonie talkiem takim dla dzieci i wetrzyj go delikatnie w skórę nóg. Zostaw tak do następnego dnia.
Ooo spróbuję na pewno! Bo choć nie widać tego za oknem to sezon na gołe nogi tuż tuż...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czerwone plamy po goleniu
  • jak pozbyc sie kropek na nogach po goleniu
  • kropki po goleniu
  • jak si pozby czerwonych kropek po depilacji
  • jak pozbyc sie czerwonych kropek po goleniu nog
  • czerwone kropki po depilacji
  • male czerone kropki po goleniu
  • czerwone kropki na nogach po goleniu
  • czerwone kropki po goleniu
Do góry strony: Czerwone kropki na nogach po goleniu - co robić?!