14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń109
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +14
14 ppt ?

Cześć, jestem tu nowa (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Cześć, jestem tu nowa

Napisał(a): Laila44 -

Nie witam Cię bo nie wiem coś za "ptak" skoro dzisiaj zalogowana i już dorobiłaś się dwóch ostrzeżeń.Jestem na Forum 7 lat, trzy lata z przerwą na wyjazd i pod innym nickiem byłam i bez ostrzeżenia, teraz jestem cztery lata pod nickiem jak widzisz i dorobiłam się jednego ostrzeżenia.Możesz sprowadzić Renataaa na manowce.

Napisał(a): Kajetana -

Laila44 Nie witam Cię bo nie wiem coś za "ptak" skoro dzisiaj zalogowana i już dorobiłaś się dwóch ostrzeżeń.Jestem na Forum 7 lat, trzy lata z przerwą na wyjazd i pod innym nickiem byłam i bez ostrzeżenia, teraz jestem cztery lata pod nickiem jak widzisz i dorobiłam się jednego ostrzeżenia.Możesz sprowadzić Renataaa na manowce.
bo ty Laila jesteś grzeczna :D Ale ja jako niegrzeczna i pyskata czasem, mam chyba jedno ostrzeżenie. Nawet nie wiem ale tak jakoś mi się zdaje. Zaraz zajrzę w swój profil. A na innym nicku też miałam tylko jedno. No, no, Renia to krewka Renata chyba :D

Napisał(a): Laila44 -

Kajetana
Laila44 Nie witam Cię bo nie wiem coś za "ptak" skoro dzisiaj zalogowana i już dorobiłaś się dwóch ostrzeżeń.Jestem na Forum 7 lat, trzy lata z przerwą na wyjazd i pod innym nickiem byłam i bez ostrzeżenia, teraz jestem cztery lata pod nickiem jak widzisz i dorobiłam się jednego ostrzeżenia.Możesz sprowadzić Renataaa na manowce.
bo ty Laila jesteś grzeczna :D Ale ja jako niegrzeczna i pyskata czasem, mam chyba jedno ostrzeżenie. Nawet nie wiem ale tak jakoś mi się zdaje. Zaraz zajrzę w swój profil. A na innym nicku też miałam tylko jedno. No, no, Renia to krewka Renata chyba :D
Kajetana -- ze mnie taka grzeczna baba dopóki gęby nie otworzę albo nie dotknę klawiatury.Wstrzymuję się bo jestem skorpionicą i do tego mam jedną przywarę że jestem pamiętliwa a to nie ułatwia mi życia, nie lubię fałszywych ludzi.Pozdrawiam.

Napisał(a): Kajetana -

Laila44
Kajetana
Kajetana -- ze mnie taka grzeczna baba dopóki gęby nie otworzę albo nie dotknę klawiatury.Wstrzymuję się bo jestem skorpionicą i do tego mam jedną przywarę że jestem pamiętliwa a to nie ułatwia mi życia, nie lubię fałszywych ludzi.Pozdrawiam.
a ja im starsza jestem tym mniej się wstrzymuję ;) Znam skorpionice. Mam przyjaciółkę spod tego znaku :D Ale ja jestem strzelec więc wiesz.... :D :D u mnie co na myśli to na języku. Pozdrawiam i dobranoc.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Cześć, jestem tu nowa