72
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +-1
72 ppt ?

Częste kłótnie to znak, że trzeba się rozstać? (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Częste kłótnie to znak, że trzeba się rozstać?

Napisał(a): gość -

0becny
obserwator1971 Artek, ludzie mają marzenia, chcą je spełniać, być szczęśliwi ...
Często widzą drugą osobę przez pryzmat swojej miłości, a często są okłamywani dla zaspokojenia czyjejś potrzeby czy to nie bycia samym, czy podniesienia stopy życiowej, czy najzwyklejszej akceptacji.
Potem taki egoista/ka który co noc stękał jak to cię kocha, który przysięgał, czy nawet latał za swoją drugą połówką nie ma skrupułów okraść, kłamać, buntować dzieci, robić na złość...
To dla ludzi na etapie marzeń jest niepojęte ...
Przede wszystkim okłamujemy sie sami. Tu jest błąd.
Błąd - ludzka sprawa,bywa i tak, że się mylimy

Reklama

0becny
wiosna2 >>O a ja jak jestem na ślubie to zawsze mówię Ciesz sie głupia ciesz ,bo to ostatni twój taki dzień:))))))
Czasem nawet tygodnia nie ma.
Ja już w dniu ślubu miałem ochotę zatłuc swoją wybrankę serca ;o)))
Tak po prawdzie nawet przed ceremonią ale glupio uznałem że przez stres jej odwaliło :o/ To był największy błąd bo trza bylo odwrócić sie na pięcie i zostawić kretynkę w tek durnej białej szmacie z głupim wyrażającym zdziwienie wyrazem wrednego jak się później okazało pyska. Niestety mnie nikt tego co ja tutaj mówię nie powiedział :o/ Widać nie miałem szczerych przyjaciół ;o)))
Itak byś nie uwierzył tłumacząc, że wy i wasza miłość jesteście inni.

Reklama

martynaEl Witam wszystkich,
chciałabym podzielić się z Wami moim problemem i poprosić o radę.
Jestem ze swoim facetem od 3 lat, zamieszkaliśmy razem prawie rok temu i od pewnego czasu mamy problemy.
Często dochodzi do kłótni, które są długotrwałe i męczący, każde z nas próbuje postawić na swoim i wzajemnie się o wszystko oskarżamy.
To stały schemat, którego nie umiemy przerwać, mimo że się staramy i na spokojnie próbujemy to poskładać.
Naszła mnie jednak taka obawa, ze te kłótnie są znakiem, ze trzeba się rozstać, bo już nam do siebie nie po drodze.
Czy kłótnie są zawsze początkiem końca?
Czy możemy jeszcze ratować wszystko i próbować znaleźć wspólny język?

Zależy jak się kłócicie, jeśli nie jest tak jak chcę to koniec czy potraficie mieć dystans do tych kłótni i spraw o które się kłócicie. Pierwsze nie rokuje drugie rokuje całkiem nieźle. I zasadnicza sprawa jak jest w tych sprawach bo jak dobrze to się dotrzecie.

Reklama

Napisał(a): Chamsin -

martynaEl Witam wszystkich,
chciałabym podzielić się z Wami moim problemem i poprosić o radę.
Jestem ze swoim facetem od 3 lat, zamieszkaliśmy razem prawie rok temu i od pewnego czasu mamy problemy.
Często dochodzi do kłótni, które są długotrwałe i męczący, każde z nas próbuje postawić na swoim i wzajemnie się o wszystko oskarżamy.
To stały schemat, którego nie umiemy przerwać, mimo że się staramy i na spokojnie próbujemy to poskładać.
Naszła mnie jednak taka obawa, ze te kłótnie są znakiem, ze trzeba się rozstać, bo już nam do siebie nie po drodze.
Czy kłótnie są zawsze początkiem końca?
Czy możemy jeszcze ratować wszystko i próbować znaleźć wspólny język?
To jest znak by się rozstać.

Byłem kiedyś z dziewczyną która była raczej "uparta", np. na pierwszym spotkaniu po moim stwierdzeniu że to samice komara piją krew a nie samce mało nie doszło miedzy nami o to do kłótni... Sprawę uratowały Google dzięki którym sprawdziła że jednak to co powiedziałem to prawda. Siłą rzeczy z czasem było coraz gorzej ;)

Po roku stwierdziła że musimy iść na terapie (my dwoje ma się rozumieć lol).

Koniec końców się rozstaliśmy, z żadną dziewczyną przed ani po nie miałem takiej napiętej relacji, też jestem uparty ale tylko w przypadkach gdy mówię o czymś co wiem. W innych przypadkach ustępuję.

Nie wiem jak jest z wami które tutaj próbuje drugiemu działać na nerwy, czy może obydwoje tak macie. Jak wam bardzo zależy to terapia a jak nie to koniec...

Przerażające ale jakże prawdziwe....

Ilona001
0becny Małżeństwa z dłuższym stażem nazywają docieraniem ten etap piekła na ziemi. Później następuje wyciszenie polegające na tym że gdy małżonkowie mają już wszystkiego dość (są już dotarci) rezygnują zupełnie z własnych pragnień a nawet często z własnych osobowości i przestają się użerać bez przerwy za to żyją już zupełnie obok siebie a jedyna rzecz która ich łączy to rachunki. Na tym etapie piekła na ziemi tylko od czasu do czasu się ścierają. Wtedy sie jeszcze nie nienawidzą ale to nadchodzi niedługo potem i wiedz że gdy podskoczysz kiedyś słysząc zgrzyt klucza w zamku to znaczy że życie przeleciało ci między palcami obok człowieka który nigdy do niczego nie był ci potrzebny i którego dziś nienawidzisz a może nawet się go boisz. Jesteś już wtedy znerwicowana i masz tak głęboką depresję że te czterdzieści lat życia które ci jeszcze zostało to za mało żeby ją wyleczyć.
Pomyśl więc dobrze czego od życia oczekujesz. Tego szczęścia małżeńskiego o którym ci opowiedziałem czy spokojnego życia? Odpowiedz sobie i spraw żebyś od życia dostała to czego chcesz.
Przerażające to co napisałeś.

Jeśli jesteś młodą osobą ,radzę zdecydowanie odejść.Jeśli jesteś w wieku dojrzałym ,zadaj sobie pytanie czego oczekujesz ,czy jesteś w stanie
zaakceptować inność Twojego partnera.Jeśli nie, daj sobie i jemu spokój.

Polecam film "Gazele". Jest aktualnie do obejrzenia w sieci.Opowiada o samotnych kobietach, często po przejściach, którym się wydaje że WOLNOŚĆ jest 1000 razy lepsza niż stary, długoletni, nudny związek. Niestety w praktyce okazuje się, że problem jest trochę bardziej złożony... Szczerze polecam. Można się pośmiać do łez i popłakać ze wzruszenia.

Napisał(a): Gość -

gość Polecam film "Gazele". Jest aktualnie do obejrzenia w sieci.Opowiada o samotnych kobietach, często po przejściach, którym się wydaje że WOLNOŚĆ jest 1000 razy lepsza niż stary, długoletni, nudny związek. Niestety w praktyce okazuje się, że problem jest trochę bardziej złożony... Szczerze polecam. Można się pośmiać do łez i popłakać ze wzruszenia.
O dzięki, z chęcią obejrzę ;)

Rozstałam się z miłością mojego życia po 7 latach….. Czułam się tak tragicznie że jest to wręcz nie do opisania… trzeba to przeżyć… Koleżanka dała mi namiary na pewnego rytualistę (strona o ile pamiętam to urok-milosny.pl) nigdy nie wierzyłam w magię, ale byłam zdesperowana i postanowiłam spróbować. I jak się okazało było warto. Wrócił do mnie po 6 tygodniach od zamówienia uroku. Teraz znowu czuję szczęście.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Częste kłótnie to znak, że trzeba się rozstać?