300
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi58
  • Ocen na +65
300 ppt ?

Czosnek w sypialni (59)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czosnek w sypialni

Napisał(a): ~gość -

Czosnek ma wiele zastosowań. Kiedyś stosowany był do wielu różnych rzeczy. Najczęstszym zastosowaniem było i nadal jest przyrządzanie potraw. Jednak był stosowany również do zwalczania szkodników i odpędzania demonów, czy też wampirów. Choć wiadomo, że to ostatnie to zwykłe przesądy, prawdą jest, że czosnek ma niesamowite właściwości.

A czy wiesz, że czosnek ma również zastosowanie w sypialni? Czosnek zwykle nie pomaga w „sytuacjach łóżkowych”, ale nie o to chodzi.

Gdy włożysz ząbek czosnku pod poduszkę będziesz spał znacznie głębiej i spokojniej. Choć brzmi to dziwnie, to substancje siarkowe zawarte w czosnku oraz jego aromat działają uspokajająco. Zatem czosnek pomoże szybciej zasnąć, a ponadto poprawi jakość snu, sprawi że sen będzie głębszy.

Ktoś może próbował?

INTERIA.PL

Reklama

Re: Czosnek w sypialni

Napisał(a): abce -

~Marcin ja tam wcieram w napleta i stoi jak Jezus w Świebodzinie
Żart niskich lotów. Natrzyj sobie czosnkiem ciemiączko , skronie i potylicę aby pobudzić szare komórki mózgu do pracy umysłowej .

Ps.Nota bene - do żartów nie wplataj postaci religijnych . Nie dobrze to świadczy o Tobie .

Reklama

Napisał(a): ~ha ha -

abce
Żart niskich lotów. Natrzyj sobie czosnkiem ciemiączko , skronie i potylicę aby pobudzić szare komórki mózgu do pracy umysłowej .

Ps.Nota bene - do żartów nie wplataj postaci religijnych . Nie dobrze to świadczy o Tobie .
Czyżby nawiedzona katechetka?

Reklama

Napisał(a): ~poinformowany -

abce
~dyzio Będzie Szał u kleryków i w zakonach żenskich !
Nie słyszałam o zakonach żeńskich z klerykami . Czy Ty taki " zakon " zorganizowałeś ?.
Zakonnice usługują księżom, a po sprzątaniu............co tam się dzieje!!!!!!!!!!

Napisał(a): ~Niepsychiczny -

~ha ha
abce

Czyżby nawiedzona katechetka?
NIE! Uważam że jest normalną zdrową na umyśle kobietą, czego niestety nie można powiedzieć o tobie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czosnek w sypialni