418
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27 tys.
  • Odpowiedzi112
  • Ocen na +130
418 ppt ?

Czterdziestolatkowie to seniorzy? (113)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czterdziestolatkowie to seniorzy?

Napisał(a): ~Anna -

Witam, mam do Was wszystkich pytanie odnośnie wieku. Od około pół roku jestem na urlopie z przyczyn zdrowotnych. Siedząc tak długo w domu, zaczęłam się nudzić i szukać rozrywki w internecie. Dodam, że powoli dobijam do 40stki. Szokujące było dla mnie to, że na różnych forach dyskusyjnych czy zakładkach na czatach jesteśmy nazywani seniorami! Nieraz przegrzebując internet natknęłam się na strony, według których jestem już seniorką! Strasznie mnie to poruszyło i zastanawiam się czy tylko ja uważam, że czterdziestka czy pięćdziesiątka to wcale nie jest podeszły wiek.
INTERIA.PL

Re: Czterdziestolatkowie to seniorzy?

Napisał(a): taie -

"Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia" !
Dla 10-25 latka będziesz "starą babą"
dla 25-35 starszą panią
dla 35-50 bedziesz dziewczyną
dla starszych młodą "siksą"
Ale kobieta ma zawsze 18 lat .
Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta !! -:))

Napisał(a): Gość -

taie "Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia" !
Dla 10-25 latka będziesz "starą babą"
dla 25-35 starszą panią
dla 35-50 bedziesz dziewczyną
dla starszych młodą "siksą"
Ale kobieta ma zawsze 18 lat .
Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta !! -:))
To jedno, ale dzisiejsze 50latki wyglądają zupełnie inaczej niż te sprzed 1-2 dekad temu. Wtedy może seniorki, dzisiaj w sile wieku.

Reklama

Taie - dziękuję za życzenia :) a Ty jak postrzegasz kobiety w tym wieku?

Budovv - to prawda, że dzisiejsze 40sto latki różnią się od swoich rówieśniczek sprzed lat. Może to wynika też z tego, że w wieku 40/45 lat było się już babcią, a teraz wiele kobiet zostaje dopiero matkami :)

Reklama

~Anna Taie - dziękuję za życzenia :) a Ty jak postrzegasz kobiety w tym wieku?
Jako "podfruwajki" !
Nie toleruję 50 - cio letnich kobiet ubierających się na 13-15 lat .
Może nie powinienem tego pisać ale takie "z tyłu liceum a z przodu muzeum"
Każdy wiek ma swe prawa a nie znoszę "silikonu" (dobry zamiast kitu do okien"

Napisał(a): ~gość -

taie
Jako "podfruwajki" !
Nie zawsze się z tobą zgadzam ale tym razem TAK. Też nie podobają mi się mamuśki, które udają własne córki i noszę ciuchy córek, w celu odmłodzenia... nikt im tego nie powie ale są żałosne i tyle w temacie:P

Reklama

taie
Jako "podfruwajki" !
To prawda. Nawet mając nogi jak 20latka, nie powinna chodzić w mini. Ale z drugiej strony, nie mam nic przeciwko młodzieżowo, ale dobrze ubranym kobietom. Rozumiem przez to dobrze dobrane jeansy do sylwetki, skórzana kurtka i modne botki.

~Anna
taie
Jako "podfruwajki" !
To prawda. Nawet mając nogi jak 20latka, nie powinna chodzić w mini. Ale z drugiej strony, nie mam nic przeciwko młodzieżowo, ale dobrze ubranym kobietom. Rozumiem przez to dobrze dobrane jeansy do sylwetki, skórzana kurtka i modne botki.
Tylko ze nie wszystkie mają gust i samokrytycyzm - Tina Turner jest sexy ale jak patrzę na niektóre stroje naszej Marylki to.......pominę milczeniem .

Napisał(a): ~gosc -

~gość kobieta jest tak młoda jak jej psychika. Ta się z czasem rozwija , gdy uroda z każdą minutą się gubi.. Nie trzeba kobiety widzieć by się zakochać.
Nie trzeba kobiety widzieć by się zakochać.

Wystarczy ujrzeć by się odkochać. Konfrontacja wyobraźni z rzeczywistością bywa brutalna.

Napisał(a): ~gość -

~gosc
~gość kobieta jest tak młoda jak jej psychika. Ta się z czasem rozwija , gdy uroda z każdą minutą się gubi.. Nie trzeba kobiety widzieć by się zakochać.

Wystarczy ujrzeć by się odkochać. Konfrontacja wyobraźni z rzeczywistością bywa brutalna.
skonfrontuj swoją wiedzę o zakochaniu.

~gosc

Widzę ze nie miałeś jeszcze szczęścia/nieszczęścia się zakochać miłość jest ślepa i ciężka do uleczenia

Napisał(a): Gość -

Jak miałem 26 lat to pracowałem z kolegą, który był w wieku 30+. Wydawał się się strasznie stary. Obecnie mam 48+ i wale mnie nie dziwi że młodzież postrzega nas za "dziadków". Pamiętam bowiem mój punkt wiedzenia jak byłem wieku 20+. Ale każdy wiek ma swoje prawa. Trzeba się z tym pogodzić i nie udawać kogoś kim się nie jest. A z drugiej strony 40 to super wiek. Nadal się jest młodym, a już się wie czego się w życiu nie chce i można się skupić tylko na tym czego się chce. :)

Napisał(a): wiosna2 -

taie
~gosc

Widzę ze nie miałeś jeszcze szczęścia/nieszczęścia się zakochać miłość jest ślepa i ciężka do uleczenia
um masz rację a czas jest najlepszym okulistą:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czterdziestolatkowie to seniorzy?